Když hlídá táta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
peja1989
Nováček 9 příspěvků 17.06.19 12:23
Když hlídá táta

Zdravím, holky!
Opět vás prosím o spolupráci, opět pro potřeby článku. Hledám inspiraci :). Má otázka na vás tentokrát zní: Jak to u vás vypadá, když dáte dětičky na hlídání tátovi? Máte nějaké (nejen) humorné historky, o které byste se chtěly podělit? Jen pro inspiraci, nic z toho nezveřejním :)
Díky a přeji hezký den!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Yasmina21
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 17.06.19 12:27

U nás úplně v pohodě. Jako bych byla s dětmi já. Jediný rozdíl je v tom, že po dětech neuklidí (nádobí, hračky). Na druhou stranu si ale celý den společně hrají nebo jdou na celý den ven. :palec:

mrav
Vesmírná mluvilka 30063 příspěvků 17.06.19 12:33

Pokud nehlídám já, hlídá školka, babička, nebo teta. Rozdíl nevidím… :mavam:

Kriss Tina
Extra třída :D 11019 příspěvků 17.06.19 12:34

U nás je to jako kdybych byla doma já, akorát většinou zbyde bordel v kuchyni :lol: jo a taky hraje se starším synem na xboxu, to já teda nedělám… A když si vezme malého, tak ten ho pravidelně poblinká, asi si to pro něj vždycky šetří, na maminku se totiž nebleje :mrgreen:

unuděná
Echt Kelišová 8144 příspěvků 17.06.19 12:37

Asi podobně, jako u @Yasmina21 a @Kriss Tina -o děti je postaráno, domácnost pláče :mrgreen:

Flyingfrog
Extra třída :D 12325 příspěvků 17.06.19 12:41

U nás určitě je velký rozdíl, když se o děti stará tatínek. Lépe se dětičky nají. :-)

Anna85
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 17.06.19 12:43

O dite se postara, ale doma jak po bitve. :roll:
Nevim co se doma deje kdyz tu nejsem, priznali se pouze k tomu, ze byl kluk venku s botama obracene :)

beruska9
Extra třída :D 11252 příspěvků 17.06.19 12:47

Tatinek sve deti nehlida, neni chuva, maminka je taky nehlida, normalne s nimi travime cas jako rodice :roll:
Jinak s tatou je hlavne starsi naprosto stastny, blbnou jak dve male deti, nebo neco spolu delaji, tuhle lezli na strechu, malem me trefil slek :mrgreen: Jinak naprosto normalne, kdyz byli sami cely vikend, tak vsechno zvladli, akorat ze jedli 3× denne palacinky, ale to je sumak ;)

Janli
Echt Kelišová 9308 příspěvků 17.06.19 12:48

Musím říct, že manžel se o děti dokáže postarat skvěle. I domácnost s nima zvládne líp než já, protože jeho děťátka pořád neotravují. Jen s oblečením si moc nerozumí. Před dvěma lety jsem ulehla s virózou a tak vzal dítě na výlet vlakem. Moc si to užili a vůbec jim nevadilo, že dcerka jede v pyžamku na který dostala bundičku. Byl říjen a nad fotkou, kterou poslal celé rodině, se všichni chechtali ještě pěkně dlouho. Kolikrát děti někam šly v bačkůrkách, dcerka dostala noční košilku místo šatiček, dvouleté oblíknul oblečení starší sestry, to ani nemluvím. Táta je skvělej, ale módní guru z něj holt nebude… :mrgreen: Naštěstí už si ta starší to oblíkání celkem koriguje sama…

Bubla Bůčková
Kelišová 7124 příspěvků 17.06.19 12:51

Další vtipný článek, jak tatínci „hlídají“ a toho humóóru kolem :roll: no jo a pak je bránit, že chlapi na mimina nejsou a nelze po nich chtít obléknout dítě ven, však se o tom všude píše, koukni… :?

Bubla Bůčková
Kelišová 7124 příspěvků 17.06.19 12:52

@Janli náhoda, že je to za tvým příspěvkem, nebylo to myšleno proti tobě :D

acimedaca
Nadpozemská drbna 26956 příspěvků 17.06.19 13:05
@Janli píše:
Musím říct, že manžel se o děti dokáže postarat skvěle. I domácnost s nima zvládne líp než já, protože jeho děťátka pořád neotravují. Jen s oblečením si moc nerozumí. Před dvěma lety jsem ulehla s virózou a tak vzal dítě na výlet vlakem. Moc si to užili a vůbec jim nevadilo, že dcerka jede v pyžamku na který dostala bundičku. Byl říjen a nad fotkou, kterou poslal celé rodině, se všichni chechtali ještě pěkně dlouho. Kolikrát děti někam šly v bačkůrkách, dcerka dostala noční košilku místo šatiček, dvouleté oblíknul oblečení starší sestry, to ani nemluvím.Táta je skvělej, ale módní guru z něj holt nebude... :mrgreen: Naštěstí už si ta starší to oblíkání celkem koriguje sama…
:mrgreen: jo, šly jsme s dcerou k očnímu lékaři, ale ráno jí do školky vypravoval tatínek - sešli jsme se v čekárně a já koukám, že 5letá má tričko svojí mladší ségry 2leté - lezlo jí z něj břicho a dlouhé rukávy rozhodně nebyly dlouhé - to, že muž to oblečení nepozná, to jsem věděla, ale dcera, když jsem se jí zeptala, tak mě uzemnila tím, že si myslela, že je to její a má to tříčtvrteční rukávy :D
Gortyna
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 17.06.19 13:09

Jo jednou byl chlap se synem na chatě a nechali tam v půlce léta dost spinavyho oblečení. Nebylo co prát a druhý den jsem slušně nakoupila ve slevách nové. Letos jako když najdu.

Janli
Echt Kelišová 9308 příspěvků 17.06.19 13:10

@Bubla_Bučková :mrgreen: asi to bude celospolečenský fenomén, který můj muž jen podporuje :?.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 1 inzerát 17.06.19 13:11

Tak muž je na rodičáku, takže už má péči v malíčku. Akorát zpočátku jsme měli ve skříni oblečení v košíkách a na každém byla cedulka, co v něm je - pyžamka, trička na ven, sváteční… abychom se vyhnuli výše uvedenému. Teď už dokáže rozeznat, z které kategorie je oblečení, už když ho donesu domů :mrgreen: no a jinak je úžasnej, má svatou trpělivost, stíhá u toho uklízet, vařit, třídit odpadky, konverzovat s matkami na písku, je boží :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama