Když ho miluješ, není co řešit. Nebo je?

Anonymní
7.5.20 19:00

Když ho miluješ, není co řešit. Nebo je?

Všichni známe tuto hlášku. Je to ale skutečně tak? :think: Pojďte dál a zafilozofujte si.

Byly jste někdy zamilované nebo zakoukané do někoho „nevhodného“? Do někoho, kdo podle všeobecného názoru není vhodným objektem zájmu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3932
7.5.20 19:12

Podle témat zde je tomu tak v 95% případů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14582
7.5.20 19:25

Jo byla. Dala jsem si mokrej hadr na hlavu, kyblík ledu do klína a tak dlouho zhluboka dejchala až mě to přešlo… jako strategii vřele doporučuju!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
7.5.20 19:29

Jasný 8). A proč anonymně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
7.5.20 19:29

Pár takových úletů jsem měla. Byla jsem zakoukaná a dokonce jsem s ním i chvíli chodila do jednoho debílka, který byl prostě neschopný cokoli zařídit, udělat. S dalším debílkem jsem randila taky nějakou chvíli, byla jsem do něj neskutečně zamilovaná. Po první facce jsem i přes zamilovanost, poblázněnost a jeho omluvy, od něj odešla. I z okolí vidím, že hláškou „když miluješ, není co řešit“ by se nemělo vždy řídit. Chce to rozum a sebeúctu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11709
7.5.20 19:33

A proč jako anonym? Ale jinak ano byla, přešlo mě to, stačilo ukončit všechen kontakt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.20 19:34

Ano. Na střední jsem byla zamilovaná do svého vychovatele na intru :oops: :)

• Nahlásit
  • Citovat
2633
7.5.20 19:42

Definuj pojem Nevhodný. :mrgreen: :nevim: Lidé jsou různí a co jeden považuje za něco, co by dobrovolně snášet nechtěl, jiný to za vadu považovat nemusí ( např postižení nebo nemoc-já to za vadu charakteru nepovažuji, ale znám lidi, co ano)…Já byla a neviděla jsem to dlouho…láska je slepá a rozum často odchází na procházku-někdy bohužel na dost dlouho :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.20 19:44

Řekla bych zpětně všechny moje objekty zájmu od 13 do 23 let, jako čerstvá puberťačka jsem zbožňovala největší průšviháře ve škole, pak takové frajírky s inteligencí nic moc, pak jednoho moc chytrého chlapa, který úplně nevěděl, co chtěl a já na něm byla nezdravě citově závislá…

Až ve 23 letech jsem potkala kluka se kterým bych mohla zestárnout…a ikdyž nám to nevyšlo, tak to zpětně byl první plně funkční vztah…

• Nahlásit
  • Citovat
2633
7.5.20 19:50

@Janli Super strategie :palec: Jen si musíš včas všimnout těch charakterových vad…použít taky hlavu a to je často na začátku dost problém, aspoň pro mě :oops: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.20 20:28

@krokodylek Třeba někdo podle společnosti extremely wicked.

• Nahlásit
  • Citovat
18946
7.5.20 21:44

Nerozumím, kdyz nekdo laskou obhajuje ruzne mravni poklesky (vim, ze se nema podvadet, ale ja ho proste miluju… laska proste neni univerzalni omluva ;) ) a kdyz se laskou zakryva neschopnost jednat racionalne, napr. odejit i s detmi od násilníka.

Pokud nefunguje mozek, i me se opakovane osvedcil recept @Janli ;)

A jinak - jasne, ze jsem byla zamilovana nevhodne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22848
7.5.20 22:26

Ono taky záleží, čím je ten případný partner nevhodný. Mezi neškodným kousáním nehtů po zadluženého násilníka je široká škála více či méně „nevhodných“ chlapů :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.20 23:46

Byla a jsem šťastná, že jsem vzala rozum do hrsti a odešla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.5.20 15:48
  • Nahlásit
  • Citovat