Když holka není holka

1075
21.3.17 12:47

Když holka není holka

Ahoj holky. Ve 13tt mi byla na ultrazvuku potrzena holčička. No co se nestalo, dnes v 17tt moje dr viděla pindíka. pindíka mi vyfotila, tak přidávám fotečku. No a tak se ptám, komu se to taky stalo :lol: :lol:? Že se s holčičky vyklubal kluk a z kluka naopak holčička? Kdy vám to zjistili a měnili pak ještě rozhodnutí? Kluk mi nevadí, ale bojím se že další šok už nezvládnu :-D
ps: pindík je na první fotečce u šipečky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2670
21.3.17 12:50

Ty jo já bych asi nepoznala že to je pindík, mně to přijde jako kávový zrno, ale nejsem od fochu :lol: Jinak jo, kámoška u druhýho čekala holku až do 30.týdne a mají taky pinďoura. Je to rok zpět, takže technika nebyla předrevoluční :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
21.3.17 12:56

První bylo tajnustkar a proste porad nebylo nic vidět. Takže mi i na velkém uz řekli, ze to bude holcicka, protože kluk uz by musel byt poznat. Jo. Holcicka se jmenuje Ondra. Jesteze jsem tenkrát nekoupila růžový kočár :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11426
21.3.17 12:56

Ja nevim, ale ve 13tt vynaset soudy, zda to bude holka nebo kluk, mi prijde odvazne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1075
21.3.17 12:59

@cecetka typovali, ale na 70% si doktorka byla jistá :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29442

U holek se to stává celkem často. Ty bývají poznat hůř, kor v tom 13tt. Růžovou bych hned ve 13tt. tedy nekupovala. Znám pár holek, kterým se pak potvrdil taky opak, nebo naopak šly holčičky poznat až dost pozdě a do té doby to bylo nejisté. U kluků asi nikoho neznám. Jinak mně to u prvního řekli ve 20tt., dřív jsem se neptala. U druhého jsme si to říct nenechali a teď u třetího mi to řekli taky ve 13tt., paní doktorka tomu dávala 80% a byla si poměrně jistá, koukla a hned řekla. Tak doufám, že to pak nebude opak, protože se mi doma hromadí hadry a unisex to není. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18094

Ve 13tt je to brzo, to je spis odhad, hlavne vetsinou byva ze holka neni na 100%, zatimco kdyz dr vidi pindika tak je to temer jisty :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8749

Ve 13. týdnu mi to přijde brzo na to, aby to bylo jisté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
753

Ve 13 tt se to pozná pouze podle směru močové trubice jinak to vypadá stejně… takže bych věřila spíš utz ted… jinak mě řekli ve 13tt kluka, ale tam to bylo velice výrazně směr močové trubice nahoru že jsme to viděla i já jako laik, v 17tt vyfocen mou mudr zvoneček a ve 20tt mi řekla ta samá mudr že holka, tak jsem se jí zeptala jestli si dělá srandu… no pindík byl přilepenej na bříško :D je to kluk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31220
21.3.17 13:00

Ve 13.tt to nejde poznat podle typických pohlavních znaků, ale spíš podle tvaru kostí, pánve a kam směřuje určitý pahorek.Jen opravdu zkušený sonografista si pustí pusu na špacír a řekne, jak se mu plod jeví. A ještě za svůj výsledek neručí. Většina odborníků, když si nejsou jistí, v tomto týdnu mlčí. Mě dokázali říct v tomto týdnu pohlaví u dvou těhotenství ze čtyřech, a to ještě bez záruky.

Ve 20. a 30. týdnu jsem byla na speciálním genetickém UTZ a lékař nejprve typoval pohlaví podle tvaru lebky, něco na ní měřil, říkal, že chce sám sebe vyzkoušet a na pohlavní orgány se podíval až potom. A trefil se.

Asi bych věřila tomu, co by mi řekli později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1075
21.3.17 13:02

@Jana206 není pochyb. fakt ten pindík byl vidět :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24378
21.3.17 13:04

Věřila bych pozdějšímu odhadu. ve 13tt ti to řekne se 70% jistotou jen profík z prenat. centra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1075
21.3.17 13:05

@pe-terka byla jsem ve zlíně na baťovce na prenatálu. Právě proto že jsou kvalitní :-) ale seknout se můžou, neříkám že ne :-) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
21.3.17 13:07

Mě se to také stalo, ve 13tt na screeningu holka, ve 20tt kluk, od té doby na každém UTZ potvrzen kluk a taky se tak narodil :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1161
21.3.17 13:07

Ve 13tt je opravdu brzy, to jsem neměla ani odvahu se zeptat, právě proto, že se to často plete…a ano mám 2 kamarádky, kterým tipovali holku ještě ve 20tt a ve 30tt to byl kluk, je to 7let a 2roky zpátky. Opačně osobně neznám, ale na netu jsou i takové případy. Z první fotky u tebe je pindik jasnej, gratuluji!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama