Když holky naletí alfasamci

Anonymní
13.12.19 13:47

Když holky naletí alfasamci

Pohybuju se ve velké komunitě lidí, spojují nás stejné zájmy a koníčky. A v létě se mezi nás přidal kluk, zhruba 30 let. A je to zkrátka alfasamec. Dominantní, rázný, mužný, rozhodný. A všechny holky jsou z něj hotové. Prostě z něj sálá velmi silná energie a ony mu doslova chtějí podlehnout. Může mít, na kterou si ukáže. A on si ukazuje každých 14 dní na jinou.

Takže v té naší skupině lidí začíná narůstat počet žen, které s ním něco měly. Zajímaly by mě jenom dvě věci:

1. Proč to ty ženy dělají, když samy vidí, kolik holek vystřídal za poslední měsíce?
  2. Co si o těchto ženách myslet (jsem muž)? Chápejte, jsem sám, třeba se mi tam líbí nějaká holka, ale vím, že před měsícem se nechala sbalit od tohohle kluka. A v tu chvíli si jí přestávám trochu vážit.

Zajímá mě ženský pohled na věc. Kdybyste měly ve svém okolí kluka, který by se vám líbil. Ale dozvěděly byste se, že se nedávno vyspal s nějakou lehčí holkou, se kterou spali všichni kluci v okolí… Neměly byste z toho blbý pocit? Chtěly byste si s ním i tak něco začít?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

6520
13.12.19 13:52

Přiznám se, že mi přijde, že na něj trochu žárlíš. Jinak já s takovým randila, a ukončila to, když jsem zjistila, kolik žen přede mnou měl. Vadilo mi, s kolika ženami přede mnou spal a štítila jsem se ho. Každý je jiný, některým to přijde husté, mně prostě přišlo, že která chtěla, ta ho měla. A já měla na víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1690
13.12.19 13:53
@Anonymní píše:
Pohybuju se ve velké komunitě lidí, spojují nás stejné zájmy a koníčky. A v létě se mezi nás přidal kluk, zhruba 30 let. A je to zkrátka alfasamec. Dominantní, rázný, mužný, rozhodný. A všechny holky jsou z něj hotové. Prostě z něj sálá velmi silná energie a ony mu doslova chtějí podlehnout. Může mít, na kterou si ukáže. A on si ukazuje každých 14 dní na jinou.

Takže v té naší skupině lidí začíná narůstat počet žen, které s ním něco měly. Zajímaly by mě jenom dvě věci:

1. Proč to ty ženy dělají, když samy vidí, kolik holek vystřídal za poslední měsíce?
  2. Co si o těchto ženách myslet (jsem muž)? Chápejte, jsem sám, třeba se mi tam líbí nějaká holka, ale vím, že před měsícem se nechala sbalit od tohohle kluka. A v tu chvíli si jí přestávám trochu vážit.
Zajímá mě ženský pohled na věc. Kdybyste měly ve svém okolí kluka, který by se vám líbil. Ale dozvěděly byste se, že se nedávno vyspal s nějakou lehčí holkou, se kterou spali všichni kluci v okolí… Neměly byste z toho blbý pocit? Chtěly byste si s ním i tak něco začít?

Nejspíš jsou to holky, co si chtějí užívat? Nechtějí se třeba úplně vázat a tak jim ani nevadí, že je měl jen na chvili a braly to podobně…
Nicméně, kterej chlap, nenaleti krásný ženský, která ho začne balit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.19 13:54
@Anonymní píše:

Zajímá mě ženský pohled na věc. Kdybyste měly ve svém okolí kluka, který by se vám líbil. Ale dozvěděly byste se, že se nedávno vyspal s nějakou lehčí holkou, se kterou spali všichni kluci v okolí… Neměly byste z toho blbý pocit? Chtěly byste si s ním i tak něco začít?

To je úplně jiná situace. :mrgreen: A přestaň brečet, začni na sobě pracovat a třeba někdy nebudeš závidět ostatním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
13.12.19 13:54

Tak jako naletí…třeba to nebraly že naletěly, jen si chtěly prostě užít se sexy chlapem. Proč se vždycky u ženských řiká že naletěly a o chlapech jak si užili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.19 13:55

Mozna si kazda mysli, ze zrovna ona je ta prava. Hledej partnerku mimo tuto komunitu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.19 13:56

Zapomínáš, že ve skupině, a zejména žen, existuje davová psychóza, jedna se předhání před druhou, aby urvaly idola… nejdřív jde o to, která ho sbalí první, stříbrná i bronzová medaile je taky ok, ty další se snažej už jen proto, aby byly ve skupině vyvolených - ošukaných, protože nepatřit tam znamená snížená známka z atraktivity, a holky v každym věku chtěj prostě bejt dobrý žačky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.19 13:56
@sonik8721 píše:
Nejspíš jsou to holky, co si chtějí užívat? Nechtějí se třeba úplně vázat a tak jim ani nevadí, že je měl jen na chvili a braly to podobně…
Nicméně, kterej chlap, nenaleti krásný ženský, která ho začne balit?

Takových je spousta. Nevím v jaké společnosti se pohybuješ, v té mé ti hezká tvářička zdaleka nestačí. Nejsme zvířátka :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
13.12.19 14:00

A btw jasně že se holkám takovej kluk libí, a chtějí s ním něco mít. Prostě příroda, Ty se asi tak radši vyspíš s kočkou než se zrudou. Nevím proč si někoho přestat vážit kvůli tomu že si chtěl užít, žijeme v nějákým středověku? A přesně, nezáviď :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21359
13.12.19 14:03
@Anonymní píše:

Jako pátá, desátá v řadě bych fakt být nechtěla a tiše bych se těm zoufalkám smála. Asi by se mi taky líbil a možná bych na něj občas bezostyšně zírala, ale jinak bych se držela zpátky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.19 14:04

Než se tu rozjede debata na téma, jak mu strašně závidím, tak rovnou říkám, že to není pravda. Zářezů na pažbě jsem měl za život už dost a v této komunitě jsem už také pár holek sbalil. A právě proto vím, že je pak těžké je pořád potkávat na společných akcích. Proto si teď rád počkám a nejprve ty holky poznám blíž, než se do něčeho pustím. Já neptořebuju hned za každou cenu s některou chodit nebo spát. Jenže prostě když se dozvím, že s ním spala, tak ztrácím zájem. To je celé.

Prostě mi pak ta holka přijde taková… do větru.

Příspěvek upraven 13.12.19 v 14:10

• Nahlásit
  • Citovat
4655
13.12.19 14:05

Holky nenaletí alfasamci, holky letí na alfasamce. Jenom tak na okraj mýtus o alfě byl překonán samotným autorem této teorie u vlků. Alfa je prostě otec vlčat, který se o ně stará, občas i hrubě když procházejí svým pohlavním dospíváním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11958
13.12.19 14:08

Ona si kazda z nich mysli, ze ho zkroti. Ale tak to nefunguje. Take si chteji treba dokazat, ze na takoveho chlapa “maji”.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6520
13.12.19 14:09
@Anonymní píše:
Než se tu rozjede debata na téma, jak mu strašně závidím, tak rovnou říkám, že to není pravda.Zářezů na pažbě jsem měl za život už dost a v této komunitě jsem už také pár holes sbalil. A právě proto vím, že je pak těžké je pořád potkávat na společných akcích. Proto si teď rád počkám a nejprve ty holky poznám blíž, než se do něčeho pustím. Já neptořebuju hned za každou cenu s některou chodit nebo spát. Jenže prostě když se dozvím, že s ním spala, tak už o ni nemám zájem. To je celé.

Vidím, že máme dalšího velice distingovaného gentlemana v prosté komunitě emimina :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.19 14:09
@pohledzdruhestrany píše:
Zapomínáš, že ve skupině, a zejména žen, existuje davová psychóza, jedna se předhání před druhou, aby urvaly idola… nejdřív jde o to, která ho sbalí první, stříbrná i bronzová medaile je taky ok, ty další se snažej už jen proto, aby byly ve skupině vyvolených - ošukaných, protože nepatřit tam znamená snížená známka z atraktivity, a holky v každym věku chtěj prostě bejt dobrý žačky

Jezis, to je vtipny :lol: a sedi to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama