Když je unavený tiskne uši a nos

Qwentin
25.6.13 21:56

Když je unavený tiskne uši,nos

Dobrý den, maminky, chtěla jsem se zeptat, jestli máte taky takové batole, které, když je unavené nebo potřebuje uklidnit, tak vám začne tisknout nos a uši, anebo si samo tiskne uši? Nevím, jestli je to v pořádku, ale můj syn, když se mu chce spát, nebo když ho uspávám, mne mi uši nebo sobě a nos… :idea:,možná to připadá legrační, ale jen jsem se chtěla zeptat, jestli je to takříkajíc normální. Děkuji zaa odpovědi :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18224
25.6.13 21:59

Tak to neznám, že by mnul mě. Ale sám sobě malej mnul oči a uši, když byl unavený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32677
25.6.13 22:00

Tak moje děcko si mne oči, uši a nejnověji se začalo drbat na hlave. Děla to kdyz je unavena nebo se ji něco nelíbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Qwentin
25.6.13 22:01

To je zvláštní…Já nechápu, proč mi začne tisnout uši nebo nos, je to hlavně, když se chce uklidnit, nebo usíná,,,ale jsem ráda, že vím, že není sám, kdo to dělá…

• Citovat
  • Nahlásit
5639
25.6.13 22:02

Jeden klucina co ho hlidam, si take mne usi, kdyz je unaveny. Vylizene pri uspavani si je parkrat pro mbe, nedela to jakoby rychle.Ale dela to :-).Prijde mi to normalni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2332
25.6.13 22:06

Kamarádka má 2 děti - holku pětiletou a ročního kluka - dělají to oba od malička, prostě žmoulají ucho sobě nebo člověku, který je s nimi při uspávání. Děláme si srandu, že mají „uchofily“ :mrgreen:. Ten malej obzvlášť - jak si ho vezmu na klín a mazlím ve chvíli, kdy je trošku unavenej, čapne mě za lalůček a žmoulá a žmoulá…je to sranda! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2787
25.6.13 22:39

Dcera si taky mnula uši, když byla unavená, syn si mne oči a pak si všude lehá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4190
25.6.13 22:42

Moje dítě si taky mne uši a oči. Ale nikdy jsem to o tom neslyšela :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38140
25.6.13 22:44

Taktez u nas, mne to nedela, ale sbe mne oci a taha se za usi - usi vetsinou az kdyz je opravdu hodne unaveny ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
25.6.13 22:48

Kdyz je unavena a dam ji dudlik, tak ve vterine si chytne ouska a takhle usina. taky z toho mame srandu a aspon poznam jestli je unavena nebo ne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
25.6.13 23:12

Mne dcera zase dela ze si prohrabava vlasy smerem k usim a nebo si rukama placa po obliceji…ona od malinka usina s plinkou kterou se tre a zmoula..tak si myslim ze je to tim..do ted kdyz ji polozim na spani musi mit plinku v ruce jinak neusne. Zabali se v ni vetsinou ji ma kolem krku a na obliceji…nejspis vetsi pocit jistoty :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat