Když je vytežení stehu neúspěšné - Cerglage

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LucieMP
Povídálka 22 příspěvků 04.05.18 05:37
Kdyz je vytazeni stehu neuspesne - cerglage

Zdravím vsechny :) stalo se tu nektere, ze nebyl nalezen steh po zasiti hrdla v tehotenství nevstrebatelnym stehem? A nasledne vyndani stehu bylo tedy neuspesne? :,( 8o :? :( Jak se tohle resí? Budu rodit CS.

Reklama

Reakce:

Marjaanka
Kecalka 109 příspěvků 04.05.18 06:57

@LucieMP mám cerklaz za sebou 3× a momentálně mám udělaný steh počtvrté u 4.tehotenstvi. Pokaždé steh normálně při kontrole mudr přestřihl cca kolem 35tt. Jen u prostředního byl ten steh tak zařezany, nešlo mu to, tak mě poslal do ambulance, kde mi to v nemocnici sili. Tam to dalšímu mudr taky nešlo, já už omdlevala, byla jsem úplně vyřízená, zacal mluvit o odstranění v narkóze, ale prišel třetí a tomu se to povedlo během chvilicky. Vůbec se neboj, steh ti tam nenechají :hug: :hug:

Efka2015
Závislačka 4733 příspěvků 04.05.18 07:52

@Marjaanka omlouvám se za OT, ale.. 4× cerkláž? Nedávno jsem přemýšlela, kolikrát by se mohla dělat, mám ji poprvé.
To pokaždé ležíš?

Marjaanka
Kecalka 109 příspěvků 04.05.18 08:44

@Efka2015 jo, teď počtvrté. Předtím to 2× nedopadlo, pokaždé ve 20tt. Tak mi pak udělali po třetím měsíci cerklaz a díky tomu jsem donosila tři děti a čekáme čtvrté :) Vždy teda musím ležet, při dětech je to teda náročnější, ale snažím se nevidět binec a navíc teď jsou děti ve škole a školce, tak přes den fakt ležím. Jsem opravdu moc vděčná, že možnost stehu existuje. Mám čípek slabý, Mimi by bez stehu neudržel. Teď jsem 17tt, věřím, že to dobře dopadne :)

Držím ti palce :hug:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 733 příspěvků 04.05.18 14:48

@Marjaanka
Mám stejnou minulost jako ty (až na ten počet cerkláží). Na to, že mám slabý čípek jsem nakonec 12 dní přenášela :lol:
Nebýt cerkláže, nemám dítě. Nikdy.

Efka2015
Závislačka 4733 příspěvků 04.05.18 19:30

@Marjaanka je skvělé to slyšet :srdce: u nás to nedopadlo 1×, ale nikdo mi neumí říct, zda i příště bude cerkláž :think:

LucieMP
Povídálka 22 příspěvků 04.05.18 20:51

@Marjaanka :) dekuji za reakci. Ja jen, ze budu u CS umrtvena od pasu dolu…ze by mohli najit ten steh pri jednom. :lol:

Marjaanka
Kecalka 109 příspěvků 04.05.18 21:15

@LucieMP tak to by mohli :lol: :lol:

Efka2015
Závislačka 4733 příspěvků 04.05.18 23:12

@LucieMP Ty máš ten SC kvůli tomu stehu, nebo jsem to blbě pochopila?

LucieMP
Povídálka 22 příspěvků 05.05.18 09:52

@Efka2015 nene, k tomu mam KP úplný nozickama. :?

Efka2015
Závislačka 4733 příspěvků 05.05.18 11:31

@LucieMP a který jsi týden?

LucieMP
Povídálka 22 příspěvků 05.05.18 15:43

@Efka2015 zitra koncim 37tt

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama