Když jsem s ní sama, je pořád ukňouraná

2.6.16 20:59

Když jsem s ní sama je pořád ukňouraná..

Zdravím holky,
mám skoro 5 měsíční holčičku a když jsem s ní sama doma tak neustále kňourá, pláče. Když ji vezmu do náruče je klid. Nechám ji chvíli ležet na zádech, dám nad ní hrazdičku, nebo jí dám do křesílka kde má taky hračky.. vydrží jenom chvilinku a hned začne kňourat a plakat.. A to od ní odejdu jen na chvilinku např když si chci vyčistit zuby, nachystat snídani, jít na záchod atd.

Když je manžel doma, nebo jsme na návštěvě..je jak vyměněná a je klidná..někdy si říkám, jestli je se mnou vůbec šťastná.

Zoubky nevypadá že by ji už rostli i když hodně slintá a dává si všechno do pusy..nevím..

Jo a taky chci podotknout, že ji od 4. měsíce nosím jen v manduce když jdeme ven, v kočárku hystericky pláče a když ji vezmu - zase klid.. I když je unavená - neusne v něm ani za boha. Takže s kočárkem jsem už rezignovala a nedávám jí tam, což mě taky mrzí.

Nevíte co s tím? Máte to někdo podobně? Děkuji za jakékoliv rady..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4104
2.6.16 21:06

No, nošeneček :-) co naděláš… chce být u maminky, chce koukat okolo z tvé náruče :srdce:

doma ji dej do šátku/manducy a můžeš dělat, nauč se ji odkládat na spaní třeba…
(mě se to docela dařilo díky tomu, že jsem si vždycky na břicho dala tetra-plenu a pak na ni dítě v nosítku. když jsem spící dítě odkládala do postýlky, tak pořád cítilo teplo z té plenky a nevzbudilo se tím prudkých závanem „chladu“, jak se odlepilo od mého těla)

přesně v tomhle věku jsme taky kočár zaparkovali a bylo. u obou dětí. trvalo to pár měsíců, hluboký kočár už prostě nechtěli. ale potom jak se naučili sedět a mohla jsem je dát do sporťáku, tak se jim to začalo líbit (ale to jsem zase měla krizi já, protože jsem si za těch pár měsíců měsíců odvykla a přišlo mi to úplně krkavčí je najednou posadit do kočáru)

při návštěvě a více lidech je asi pořád někdo u ní, tak je spokojenější… když si s ní sama a musíš odbíhat nebo se pokousíš něco udělat doma, tak to mrčí, nošeneček…

Ani se nestačíš otočit a budeš brečet nad fotkama s malou v šátku/nosítku.. tak si to užij :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
2.6.16 21:06

Rekla bych, ze je to normalni. Syn to taky delal a dela to i ted v 18 mesicich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2727
2.6.16 21:07

Ahoj- rada:..vydržet :/ Dcerka začala být víc spokojená až se sama mohla pohybovat. Ležet ji nudilo a plakala- nezašla jsem si sama ani na záchod opravdu dlouho. Když sem četla jak jiné děti v jejím věku vpohodě koukaji na hrazdičku, nebo si později samy hrají, tak mi bylo do breku, protože se sama trochu začala zabavovat až někdy v roce a půl.. Pronosila jsem ji než začala sama chodit i hodiny denně..leda tak byla spokojená. Ona se to srovná :hug: i když to tak ted asi nevypadaá :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
2.6.16 21:08

Kdyby s tebou nebyla stastna, tak by tezko chtela byt u tebe. ona naopak chce byt u tebe porad, protoze ji tam je proste nejlip ;)

tak male prtata se rychle meni, za chvili zacne objevovat svet kolem sebe a bude ji uz zajimat i neco jineho nez ty. a jinak, asi je nutne ji obcas nechat knourat, nemyslim tim kompletne ignorovat, ale nechat ji na zemi a pritom ji z kuchyne zpivat atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1095
2.6.16 21:17

Jako kdybych to psala ja, asi je nas vic takovych! Ja to z okoli ale neznam. Segra super hodne dite, spici, samo si hraje. Kamosky to same. My mame teda problem i s nositkem. Manzel po bouracce problemy se zady, ja tez silne bolesti zad. Jako na chvili zvladam, ale dlouhofibe ne. Vyhlizim dobu kdy bude samostatnejsi. Treba az zacne lezt..rozumim ti, ja uz jsem obcas na psychiatra ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
2.6.16 22:04

Vydržet, chce byt u tebe. Taky mam jednoho doma, jak se zacal pohybovat, zlepsilo se to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
2.6.16 22:11

Prostě chce maminku..:) užívejte si to, ono to tak rychle zmizí… náš poklad má 11 měsíců, už se sice pohybuje za mnou, ale když něco dělám v pohybu a ona může se mnou, baví ji to, ale jakmile začnu mýt nádobí a stojím u toho pár minut už to zase začíná… je to normální, je to přirozené a vy si to neberte vztahovačně, že vás nemá ráda, nebo něco děláte špatně…:) naopak děláte to dobře a miluje vás! proto vás chce… :)) je to vývoj..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.16 22:48

Děkuji za podporu holky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5289
2.6.16 23:10

Můj malej (10m.)mi už kašle na mazlení pořád se snaží zdrhnout když ho chovám a chce objevovat svět :-D kde jsou ty časy co jsme se celý dny tulili a mazlili. Jen si to užívej pak na to budeš vzpomínat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama