Když jsou kamarádi přednější před partnerem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

daszenka
Nováček 7 příspěvků 28.02.18 17:38
Když jsou kamarádi přednější před partnerem

Řešil jste někdo situaci, ze pro partnera byli přednější kamarádi než vy? Dneska jsme se s přítelem chytli, protože me už fakt naštval. Přítel nebyl nikdy nějak aktivní ve vymýšlení aktivit, ale většinou já jsem něco našla nebo vymyslela a on souhlasil a podnikli jsme to. Jenže poslední dobou cca půl roku se příteli nic nechce. Přes týden když přijde z práce, tak je prý strašně unavený a nemá na nic energii kromě sezení u pc( to zapíná hned po příchodu z práce) a hraje hry tak 2-3hodky, pak se naji a pomalu už jde spát. Jenže poslední dobou už ho nepremluvim k ničemu ani o víkendu, protože buď se mu nechce, nebo je strašná zima venku ( proto přece nemůžeme ani do kina autem) :zed: :nevim: Jiná situace ale je když mu zavoláji kamarádi, to má najednou energii i po práci jít třeba na hokej, nebo do fitka, pomoct se stěhováním… proste cokoliv. Minuly týden sem navrhovala welness, kino, večeři, obchod, hory, výlet ( přes týden i o víkendu) všechno zamítnuto s tím ze jsem blázen ze po práci nikam nejde a o víkendu opět nic neprošlo, protože se večer po práci opil a tudíž mu nebylo v neděli dobře. Takhle trávíme společný čas už asi 3/4roku. No a pak se stane ze se mu třeba 3-4× za měsíc ozvou kamarádi at jde v 6 večer po práci třeba má hokej a přítel vypíná PC a okamžitě odchází jako dneska. Když jsem mu tohle říkala tak akorát řekl ze proč vyvadim ze jde jednou za čas s kamarádem na hokej, jenže tady nejde o hokej, ale o pointu, ze jak se ozvou kamarádi tak má čas a energii ba všechno i v 6 po práci, ale když navrhnu já cokoliv tak nejde nic :( :nevim: :( :,( :? :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

pannda
Kelišová 6583 příspěvků 35 inzerátů 28.02.18 17:44

Kamarádi chlapi a přítelkyně je 100 a 1.. samozřejmě by to měl vyvážené dělit napůl ale většinou to kamarádi vedou

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10938 příspěvků 28.02.18 17:50

@pannda Tak bych to neviděl. Pro mě je teda v tomhle daleko důležitějši ta přítelkyně. Ale nějaká doba to už je :think:. Ale věřím, že se to nezměnilo ;)

Eště doplním, že dobrý kamarád taky dává jednoznačně přednost přítelkyni, než třeba předemnou nebo jinýma :kytka:.

martasesek
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 28.02.18 17:58
@Detsa píše:
@pannda Tak bych to neviděl. Pro mě je teda v tomhle daleko důležitějši ta přítelkyně. Ale nějaká doba to už je :think:. Ale věřím, že se to nezměnilo ;)Eště doplním, že dobrý kamarád taky dává jednoznačně přednost přítelkyni, než třeba předemnou nebo jinýma :kytka:.

nezbývá ti nic jiného, než pozvat daszenku do kina, když se neumí postarat přítel. Ať se učí od druhých :jazyk: ;)

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18555 příspěvků 28.02.18 18:26

@daszenka Děti nemáte(doufám), tak si najdi partnera, pro kterého kamarádi přednější nebudou. Nebo chceš takhle žít?

katy001
Kelišová 5833 příspěvků 28.02.18 18:49

@daszenka na vztahu by se mělo neustále pracovat aby vydržel, ale oboustranně..ja jsem s chlapem už nějaký rok a taky občas vyplave něco co nevyhovuje ať mě nebo jemu, tak si sedneme a promluvime, občas se u toho i chytneme :mrgreen: ale končíme tím že najdeme kompromis a snažíme se to napravit aby ten druhý byl spokojeny.Asi bych si s ním sedla a vysvětlila mu jak to na mě působí a že je to pro mě už delší dobu nevyhovující a něco by se mělo změnit.. a tebe chápu, měla jsem doma to samé, po neustálém proseni a žebrání o změnu jsem to ale vzdala a odešla z 5leteho vztahu a našla si někoho kdo má o mě i naše děti zájem a neleží jen na gauči s rukou v trenclich u fotbalu či hokeje :jazyk:

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10938 příspěvků 28.02.18 18:50
@martasesek píše:
nezbývá ti nic jiného, než pozvat daszenku do kina, když se neumí postarat přítel. Ať se učí od druhých :jazyk: ;)

To nee :think:. Do cizích vztahů se já nesnažím protlačit jako vhodnější

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 28.02.18 19:04

Jestli to nebude tím, že mu kamarádi nabízejí aktivity, které jsou pro něj zábavnější. Můžeš třeba jednou koupit lístky na hokej i ty, dá se to tam vydržet :-D

Bandii
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 28.02.18 19:27

Mně to přijde v pořádku :nevim:

Kazimíra Olejovka
Kecalka 307 příspěvků 01.03.18 05:53

A ty nějaké přátele máš? Tak vyraž s nimi. Na nic se ho neptej a prostě se večer nafinti a vyraž s kámoškou do baru, o víkendu s kámoškou nákupy, kino… Peč na něj, když zimuje.

Kazimíra Olejovka
Kecalka 307 příspěvků 01.03.18 05:54

A jestli jde s kámoši 4× do měsíce, tak v tom nevidím žádný problém.

debra.morgan
Závislačka 3719 příspěvků 01.03.18 06:42

Jezis, ja me by to vyhovovalo, my ted mame taky zimni spanek, jen prace a šup domů do postele k pc, ale oběma nám to tak vyhovuje, a když mu kamaradi napisou jeste ho pobizim aby se zvedl a šel a nenudil se tu se mnou, podavam penize, hledam obleceni a otviram dveře a hlasim, že brzo se vracet nemusi :-D

Uživatel je onlineLucias12
Kecalka 228 příspěvků 01.03.18 07:04

@Kazimíra Olejovka Ale zakladatelka píše, že ji nevadí, že jde s kámošema, ale že nejde nikam s ní… Pro zakladatelku: Vážně bych si s ním promluvila, protože až budete mít děti, tak ti tohle bude vadit ještě víc… Takhle budeš dělat všechno sama a on bude prchat, protože doma s malým dítětem nebude mít klid… :nevim:

jankajj
Závislačka 2798 příspěvků 01.03.18 08:45

Daszenka: Mám super nápad. Vymysli welness, kino, večeři, obchod, hory nebo výlet a pozvi někoho jiného - kamarádku, kamaráda.. Jednou dvakrát takhle vyrazíš bez něj, a uvidíš - zda ho to zamrzí, či mu to vyhovuje.

Každopádně nedoporučuju sedět doma na zadku, když to tobě nevyhovuje. Mimochodem ani chlap pecivál zpravidla nechce holku, která je mu věčně za zadkem/ a to včetně toho, který tvrdí opak. Pak má pocit, že se ve vztahu nemusí vůbec o nic snažit, všechno má u šňupáku, neřku-li rovnou u zadele.

Kirstenn
Kecalka 446 příspěvků 03.03.18 18:03

Bohužel mám to samé. Už mě to nebaví a končím. Teď jsem např marodila, bylo mi fakt blbě, ležela jsem s horečkama a on, místo aby se postaral o dceru a byl tu když je mi hrozně, šel radši s kámošema do hospody. Hrozně se divil, že jsem byla druhý den naštvaná. A v klidu odjel na čundr na víkend.
No, budu doufat, že potkám někoho, pro koho budu přednější.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >