Když jste večer unavené

9717
4.5.21 19:50

Když jste večer unavené,

Tak děláte co? Já si tu na netu chtěla něco vyhledat a načíst, ale nemám sílu. mozna nedám ani Netflix. necekam inspiraci, ale zajímá mě to.jsem tak vyflusla, že asi budu chvíli zírat před sebe a pak půjdu spát, je mi ale trochu líto času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30993
4.5.21 19:53

Doufám, že děti konečně usnou :mrgreen: A pak jdu taky spát. Klidně v osm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21046
4.5.21 20:00

Překonám únavu a užiji si chvíli až děti usnou :D ať jsem sebevíc unavená, tak nejdu hned spát, nějaký film v klidu je pro mě větší relax než spánek samotny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
912
4.5.21 20:02

Já dnes celý den nakupuju a jsem z toho už taky hotová. :) Dám sprchu a pak relax u nějakýho filmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12741
4.5.21 20:03

Sklenička vína a Netflix. Když usnu, tak si to dokoukám zítra, no :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3522
4.5.21 20:08

Včera jsem to po dlouhé době zalomila s nejmladší, jinak se premuzu a jdu aspoň na chvilku si sednout za mojim. Dáme si víno, někdy i něco na zobku a usneme u Přátel :-) Času mi líto není, přes den pracuju, věnuju se dětem a domácnosti, stíhám i koníčky. Naštěstí nemám žádnou vnitřní touhu se neustále zdokonalovat a využívat každičký okamžik v životě k nějakému zušlechťování sebe sama :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25103
4.5.21 20:10

Taky jsem unavená, ale těším se až děti usnou a já si jen tak lehnu na gauč a budu odpočívat. Abych šla ihned spát, musela bych být unavená ještě víc. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5031
4.5.21 20:10

Večer jsem unavená hlavně psychicky. Většinou chvíli poslouchám hudbu do sluchátek. A pokud potřebuju vypnout, tak buď film nebo Minecraft.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16471
4.5.21 20:11

Až dite usne, vytáhnu knížku co mi dnes přišla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4269
4.5.21 20:14

Děti usly, tak sedím v ušáku a čtu si tady :lol: a mám v plánu si pustit Korunu, jsem pozadu se seriály na Netflixu, ještě dva měsíce zpatky jsem chodila spát s mladším :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.21 20:20

Pro mě je naprosto úžasné zapnout si seriál/film, lehnout si, a koukat… Ani mi nevadí že usnu. Je to prostě relax ze všech stran

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
4.5.21 20:21

Ja se vzdycky odhodlaně tesim, co vsechno vyridim, az kluk usne, ale jsem kazdy vecer tak utahana, vic asi dusevne nez fyzicky, ze se jen vyvalim na gauc a jsem mrzuta, kdyz uz je neco neodkladnyho a musim to vyrizovat. Do toho posledni dobou spada i sex :D Spala bych klidne hned, ale je mi lito toho vytouzenyho klidu a nechci mit hned zase rano a znovu ten detsky kolotoc. A bude hur :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14423
4.5.21 20:25

Tak pokud neskočím na manžela, tak si pustím nějaký seriál na HBO GO, nebo lovím nákupy… Bývaly doby, kdy jsem zalezla s knížkou v ruce, ale to mě teda momentálně (asi posledních 5 let :mrgreen: ) ihned odrovná :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14299
4.5.21 20:45

Sprcha, kousek seriálu (je dlouhý, celý nestihnu) a v 10 spát :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63618
4.5.21 20:51

@negra pravidelně jsem ko už v 8 a chodím spát s miminem :mrgreen: :lol: ztráta času spánek není nikdy.. Pro mě je ztráta času civet na TV, třeba..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat