Když má muž chlupaté přirození, potí se více?

Anonymní
4.7.20 11:25

Když má muž chlupaté přirození

Dobrý den, zajímá mě jestli se muž potí hodně když má velice chlupaté přirození. ( v té oblasti jestli se potí)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.7.20 11:44

Nepotí

• Nahlásit
  • Citovat
1128
4.7.20 12:18

Mě by zajímalo, proč tě zajímá taková blbost. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1428
4.7.20 12:28
@alena1995 píše:
Mě by zajímalo, proč tě zajímá taková blbost. :lol:

Asi nema rada zaparene kulky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.20 14:30

První sex, možnost těhotenství

Děvčata, mám taky takovou malou otázku. Ve čtvrtek jsem měla svůj první pohl.styk. Před ním jsem seděla na přítelovi a oba jsme měli na sobě jenom spodní prádlo. Je nějaká možnost, že bych byla těhotná. Například, že by jeho sperma proteklo až na moje genitálie a poté dovnitř během sexu? Měli jsme kondom. Už jsem tím celá zblblá. Je mi 17 a dítě teď opravdu neplánuji. Budu moc ráda za každnou odpověď. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
97
4.7.20 14:32
@Anonymní píše:
Děvčata, mám taky takovou malou otázku. Ve čtvrtek jsem měla svůj první pohl.styk. Před ním jsem seděla na přítelovi a oba jsme měli na sobě jenom spodní prádlo. Je nějaká možnost, že bych byla těhotná. Například, že by jeho sperma proteklo až na moje genitálie a poté dovnitř během sexu? Měli jsme kondom. Už jsem tím celá zblblá. Je mi 17 a dítě teď opravdu neplánuji. Budu moc ráda za každnou odpověď. 8o

Tehotna určitě nejsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.20 15:19

@Rebelka112 děkuju moc. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
1236
4.7.20 15:25
@Anonymní píše:
Děvčata, mám taky takovou malou otázku. Ve čtvrtek jsem měla svůj první pohl.styk. Před ním jsem seděla na přítelovi a oba jsme měli na sobě jenom spodní prádlo. Je nějaká možnost, že bych byla těhotná. Například, že by jeho sperma proteklo až na moje genitálie a poté dovnitř během sexu? Měli jsme kondom. Už jsem tím celá zblblá. Je mi 17 a dítě teď opravdu neplánuji. Budu moc ráda za každnou odpověď. 8o

Jestli na tebe spadly jeho trenky, tak to budou přinejmenším trojčata. Pokud to byly slipy, nemusíš se ničeho obávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.20 16:18

@Proximus děkuju moc, hned jsem klidnější :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie