Matka mi nechce pomoci, když mám problém...

Anonymní
18.10.19 14:36

Kdyz mam problem, tak matka jakoby nebyla..

Mam 2 deti, ziji v zahranici.
Zustala jsem sama, protoze otec deti zacal holdovat alkoholu.
Mam zde praci, snazim se jak se da a presto jako samozivitelka vychazim tak tak..
Ale da se to.
Chtela bych se vratit do CR, Problem je s bydlenim.
Matka ma velky dum, vi, je kdyz se vratit, nemam kde bydlet.
Ja jsem ji vrchni patro spravila, kdyz jsme tam jezdili a ona to ted pronajima.
Vubec nenabidla, ze bych mohla byt v mem rodnem dome, kde man stale trvale bydliste.
Nema pochopeni, pomoc nenabidne.
A tak je to vzdy a se vsim.
Kdyz ex manzel zacal pit, jedine co poradila, je rekla," koho sis vybrala, toho mas.
Kdyz byli moje deti male, zacla taky s tim, ze ona hlidat nebude, ze to jsou moje decka.
Byla vzdy chladna a stale mi predhazuje, ze bych ji jako matce mela posilat nejaky peniz.
Sama mam ale malo.
Jsem z toho dost spatna, jak se s tim vyrovnat

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8968
18.10.19 14:39
@Anonymní píše:
Mam zde praci, snazim se jak se da a presto jako samozivitelka vychazim tak tak..
Ale da se to.
Vubec nenabidla, ze bych mohla byt v mem rodnem dome, kde man stale trvale bydliste.
Kdyz ex manzel zacal pit, jedine co poradila, je rekla," koho sis vybrala, toho mas.
Kdyz byli moje deti male, zacla taky s tim, ze ona hlidat nebude, ze to jsou moje decka.
Byla vzdy chladna a stale mi predhazuje, ze bych ji jako matce mela posilat nejaky peniz.
Sama mam ale malo.

Věřím, že je ti to hodně líto. Ale musíš se postavit na vlastní nohy. Časem se ti uleví. Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2360
18.10.19 14:52

Děkuji bohu za svou maminku. Moc bych ti tu svou přál. V tomto případě ti mohu dát jen kytičku. :kytka:

Jak se s tím vyrovnat? Uvědomit si, že jsi silná osoba, žena, která stojí na svých nohou. :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
18.10.19 14:57

A penize za pronajem horniho patra ji nestaci? Cha..bych ji tak neco posilala..to urcite. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.10.19 15:01
@Lexter píše:
Děkuji bohu za svou maminku. Moc bych ti tu svou přál. V tomto případě ti mohu dát jen kytičku. :kytka:Jak se s tím vyrovnat? Uvědomit si, že jsi silná osoba, žena, která stojí na svých nohou. :*

Dekuji.
Jsem silna, ale nejsem zdravotne na tom nejlepe. Chtela jsem si trochu ulehcit a vratit se tam, kam patrim.
I deti by chtela do CR.
Tady se uz nemuzu hnout z mista, bydlim ve velkomeste a najem je sileny.
Chtela jsem zmensit stres

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.10.19 15:03
@Hegy píše:
A penize za pronajem horniho patra ji nestaci? Cha..bych ji tak neco posilala..to urcite. :,(

Asi ne.
Ona ma duchod 8.000 Plus 4.000 najem.
Dum ma hezky i zahradu, zdedila jeste stavebni misto a porad je vse malo.
Ja ji penize nedam.
Sama vyjdu tak tsk

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.10.19 15:04

Nekdy se divim, na co takova rodina je.
Kdyz mam Problem, toci se ke me zady

• Nahlásit
  • Citovat
1239
18.10.19 15:07

A ptala ses ji primo, abys mohla u ni prechodne bydlet, nez si najdes neco sveho a oklepes se? jsou lidi, kterym to nedojde, kor pokud jste se nevidely nejakou dobu…4000 za najem patra? to je jen jedna mistnost ne? 12 tis na mesic ji musi stacit, kdyz je ve vlastnim, to bych nic neposilala, pokud je mobilni a nepotrebuje napr. pecovatelku, zvysenou lekarskou peci apod…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9853
18.10.19 15:09

Napadlo mě, jestli mamka není naštvaná, žes jí „utekla“ s rodinou a vnoučaty do zahraničí…? :think: Taky mě překvapila částka 4000,– za nájem celého patra baráku - není to nějak málo? :think: NIcméně, to jsou jen okrajové otázky, spíš bych si jednou pro vždy přiznala, že mamka o tebe a děti moc zájem nemá a nehroutila se z toho. Vím, je to mamka. Na tvém místě bych zkusila hledat na dálku nájemní bydlení v okolí mamky (ty cca 4tis by byly určitě méně, než kolik teď platíš tam, kde jsi) a vrátila se do ČR. Třeba se tím i hodně urovná s mamkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.10.19 15:10

Asi chce, aby ses postavila na vlastní nohy. Čím dříve, tím lépe. Bydlení u ní by to jen odsouvalo. Možná ani nesouhlasila s tvým výběrem partnera a teď se jí to potvrdilo. Musíš si to prostě vyžrat a příště se rozhodovat zodpovědnějc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.10.19 15:16
@Peggy54 píše:
A ptala ses ji primo, abys mohla u ni prechodne bydlet, nez si najdes neco sveho a oklepes se? jsou lidi, kterym to nedojde, kor pokud jste se nevidely nejakou dobu…4000 za najem patra? to je jen jedna mistnost ne? 12 tis na mesic ji musi stacit, kdyz je ve vlastnim, to bych nic neposilala, pokud je mobilni a nepotrebuje napr. pecovatelku, zvysenou lekarskou peci apod…

Ona je zdrava.
Ji 12 nestaci, porad narika a dokonce so stezuje i sousedum, kteri me i oslovili

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.10.19 15:18
@Peggy54 píše:
A ptala ses ji primo, abys mohla u ni prechodne bydlet, nez si najdes neco sveho a oklepes se? jsou lidi, kterym to nedojde, kor pokud jste se nevidely nejakou dobu…4000 za najem patra? to je jen jedna mistnost ne? 12 tis na mesic ji musi stacit, kdyz je ve vlastnim, to bych nic neposilala, pokud je mobilni a nepotrebuje napr. pecovatelku, zvysenou lekarskou peci apod…

Ano ptala, odpovedela, je ji to ted nepasuje…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.10.19 15:19

@pohledzdruhestrany me je 40.
Na vlastnich nohach jsem od 17.
Pomoc potrebuje jednou kazdy, na koho se jinak obratit nez ne na rodinu?
O

• Nahlásit
  • Citovat
13772
18.10.19 15:21
@Anonymní píše:
Ona je zdrava.
Ji 12 nestaci, porad narika a dokonce so stezuje i sousedum, kteri me i oslovili

Tak 12 není žádný vývar, navíc pokud z toho má udržovat dům, je to hodně málo. Důvodů, proč ti nechce pomoct může být víc, jen vy dvě víte, co za tím je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25332
18.10.19 15:27
@Anonymní píše:
Ale da se to.
Sama mam ale malo.

Pokud bych musela, normálně bych se jí tam na drzáka napresovala. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama