Když mám v práci výpověď ale chci jít na mateřskou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katty1111
Nováček 10 příspěvků 08.03.19 08:24
Když mám v práci výpověď ale chci jít na mateřskou

Ahoj chtěla bych se zeptat byla jsem student a od 1.8.2017 do 16.7.2018 jsem pracovala ve fabrice a pak jsem se s pritelem odstěhovala a začala jsem v novém zaměstnání od 16.7.2018 jenže jsem pak náhle s pritelem otěhotněla a šla jsem na neschopenku od 4.10.2018. Paní vedoucí mi pak poslala dopis ze mi dává výpověď že jsem nesplnila 3 měsíce zkušební doby. A proto bych se chtěla zeptat kam mám dát papír na mateřskou nebo rodicak když mám v práci danou výpověď ale jsem tam v ochranné lhůtě a jestli vůbec mám nárok na mateřskou. Děkuji moc za pomoc ????. Vůbec si nevím rady.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Martha03
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 08.03.19 08:30

Ahoj. Abys měla nárok na mateřskou musíš být ucastna na pojištění po dobu minimálně 270 dní. Ochranná lhůta je stejně tak dlouhá jako poslední zaměstnání takže pokud jsi tam byla tři měsíce ochranná lhůta byla stejně dlouhá, obávám se tedy, že nárok mít nebudeš. Nejlepší ale bude když si zajdes na sociální a zeptáš se tam. V případě rodičovského příspěvku se žádá na úřadu práce, je třeba vyplnit dokumenty jenž jsou k dispozici i na mpsv.cz.

karkarka
Závislačka 3483 příspěvků 08.03.19 08:35

Na materskou narok nemas.takze az rodicak po porodu.

eumedon
Extra třída :D 14515 příspěvků 08.03.19 09:00
@Katty1111 píše: … pak jsem se s pritelem odstěhovala a začala jsem v novém zaměstnání od 16.7.2018 jenže jsem pak náhle s pritelem otěhotněla a šla jsem na neschopenku od 4.10.2018. Paní vedoucí mi pak poslala dopis ze mi dává výpověď že jsem nesplnila 3 měsíce zkušební doby…

Zřejmě ti neposlala výpověď, ale zrušení pracovního poměru ve zkušební době. Výpověď z důvodu nadbytečnosti je v těhotenství neplatná, zaměstnavatel může dát zaměstnanci výpověď jen ze zákonem uvedených důvodů a žádný výpovědní důvod „zaměstnanec nesplnil 3 měsíce zkušební doby“ zákoník práce nezná.

magdickakocicka
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 08.03.19 09:16

Proste te vyhodili ve zkusebni dobe. Tam zadna ochranna lhuta neplati. Takze mas narok az na rodicak.

eumedon
Extra třída :D 14515 příspěvků 08.03.19 10:22
@magdickakocicka píše:
Proste te vyhodili ve zkusebni dobe. Tam zadna ochranna lhuta neplati. Takze mas narok az na rodicak.

Motáš dvě věci dohromady: Ochrannou dobu podle zákoníku práce (ta se vztahuje k výpovědi ze strany zaměstnavatele z určitých důvodů a ne jiným způsobům rozvázání pracovního poměru) a ochrannou lhůtu pro nárok na PPM podle zákona o nemocenském pojištění.
Pro ochrannou lhůtu pro nárok na PPM dle zákona o nemocenském pojištění je lhostejné, jakým způsobem byl pracovní poměr ukončen.

Příspěvek upraven 08.03.19 v 10:23

mau-mau
Závislačka 3656 příspěvků 08.03.19 10:22

Neschopenka může být do 6 týdnů po porodu a pak rodičák. Neukončuj si tu PN v době, kdy jiné ženy nastupují na mateřskou, nech si ji až do těch 6 týdnů po porodu a pak rodičák :palec:

mau-mau
Závislačka 3656 příspěvků 08.03.19 10:26

Na PPM skutečně nárok nemáš, neboť ochranná lhůta pro ni je jen tak dlouhá jak dlouho trvalo to poslední zaměstnání, max. její délka je 180 dní, ale pokud tě vyhodili za 3 měsíce, jsou to jen ty 3 měsíce, což už uplynulo. Do těch 270 dní pro samotný nárok na PPM se počítají všechny pracovní poměry za poslední 2 roky, ale do té ochranné lhůty jen doba trvání toho posledního. Takže bohužel. (Pokud tě tedy vyhodili ve zkušební době v tom říjnu 2018.)

Katty1111
Nováček 10 příspěvků 08.03.19 10:32

@mau-mau ahojda, noo poslala mi dopis ale pořád jsem tam uvedena jako zaměstnanec ale když jsem pracovala necelý rok v tom dalším zaměstnání tak mi řekli že se to dohromady počítá že jsem v ochranné lhůtě na neschopence tedka tak už to moc právě nechápu. A na sociálce mi toho moc neřekli a neporadily mám se zeptat zaměstnavatele tak vůbec nevím jak to je.

Katty1111
Nováček 10 příspěvků 08.03.19 10:35

@mau-mau mně nevadí že nebudu mít tu mateřskou, jde mi spíš o to jestli se mám přihlásit na pracák aby někdo za mne ty dva měsíce platit zdravotní a pak nastoupím na ten rodicak, protože mi to doktorka tu neschopenku ukončila na 11.3 :expressionless: protože myslela že půjdu pak hnedka na mateřskou :no_mouth:

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 08.03.19 11:08
@mau-mau píše:
Na PPM skutečně nárok nemáš, neboť ochranná lhůta pro ni je jen tak dlouhá jak dlouho trvalo to poslední zaměstnání

Tak to není. V daném případě se ochranná lhůta počítá z prvního zaměstnání a na dobu druhého zaměstnání se přerušuje. Protože druhé zaměstnání bez přerušení navazovalo, tak ochranná lhůta začíná běžet až po skončení druhého zaměstnání a je 180 dní. Takže když se od termínu porodu odečte 8 týdnů (když to vyjde, tak 6 týdnu) a od tohoto termínu (nástup na PPM) 180 dní a vyjde to do doby zaměstnání, tak nárok na PPM je.

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 08.03.19 11:11
@Katty1111 píše:
@mau-mau tak mi řekli že se to dohromady počítá že jsem v ochranné lhůtě

Ano, tak to je, zakladatelko napiš termín skončení pracovního poměru a termín porodu a uvidíme, ale vypadá to, že na PPM nárok máte.

Miasofi
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 08.03.19 11:13
@mau-mau píše:
Na PPM skutečně nárok nemáš, neboť ochranná lhůta pro ni je jen tak dlouhá jak dlouho trvalo to poslední zaměstnání, max. její délka je 180 dní, ale pokud tě vyhodili za 3 měsíce, jsou to jen ty 3 měsíce, což už uplynulo. Do těch 270 dní pro samotný nárok na PPM se počítají všechny pracovní poměry za poslední 2 roky, ale do té ochranné lhůty jen doba trvání toho posledního. Takže bohužel. (Pokud tě tedy vyhodili ve zkušební době v tom říjnu 2018.)

Ale měla by mít ochrannou lhůtu ještě z předchozího zaměstnání ne? :think: Takže by na mateřskou nárok mít měla

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 08.03.19 11:18
@Miasofi píše:
Ale měla by mít ochrannou lhůtu ještě z předchozího zaměstnání ne? :think: Takže by na mateřskou nárok mít měla

Ano, je to tak.

Miasofi
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 08.03.19 11:21
@Katty1111 píše:
@mau-mau mně nevadí že nebudu mít tu mateřskou, jde mi spíš o to jestli se mám přihlásit na pracák aby někdo za mne ty dva měsíce platit zdravotní a pak nastoupím na ten rodicak, protože mi to doktorka tu neschopenku ukončila na 11.3 :expressionless: protože myslela že půjdu pak hnedka na mateřskou :no_mouth:

A už jsi dávala papíry ukončení zaměstnavateli? Pokud ne, tak zavolej doktorce, že to ještě řešíš a jestli by ti tu neschopenku nemohla nechat. A určitě zavolej na sociálku kam spadáš, oni ti poradí. Já myslím, že bys nárok na PPM měla mít díky té ochranné lhůtě z minulého zaměstnání. Ale určitě napřed volej na tu sociálku, tam ti řeknou.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama