Když mě můj muž ignoruje ...

135
24.8.20 11:25

Když mě můj muž ignoruje ...

Milé dívky, ženy a muži. Nedávno jsem si zrušila profil, že už sem nebudu chodit přispívat (jiný nick), že si dám pauzu. Vždycky jsem přemýšlela nad tím, až jednou budu zakládat diskuzi, o čem asi bude. Tak a je to tady, založila jsem si kvůli tomu nový profil a jdu si k vám pro radu, prostě tápu. Jsme s partnerem 2 roky, jsem v 16tt, je nám 35, oba dva rozvedení, příští rok plánujeme svatbu. Vztah dle mého názoru funguje dobře. Máme společný koníček, což je zároveň i naše zaměstnání, oba máme za sebou nevydařený vztah, ve kterém jsme byli podvedeni, a myslím, že si oba vážíme toho, že jsme se potkali, že jsme dostali druhou šanci, máme se moc rádi. A taky myslím, že spolu umíme komunikovat, nehádáme se, mluvíme o věcech. Jenže čas od času tvrdě narazím na nějakou jeho neviditelnou zeď, štít. Tak právě včera. Týden nebyl sex, u nás standard 2×-3× týdně, teď kvůli pracovnímu vytížení týden nic nebylo, tak konečně včera, začalo to skvěle, vášeň, všechno, pak mě bohužel jednou píchlo v podbřišku, tak jsem ho instinktivně odstrčila, ne nijak drasticky, vysvětlila, co se stalo, zkusili jsme změnit polohu, po chvíli to samé, řekla jsem, že mě to bolí. Muž si lehl na záda a koukal do stropu, vypadal trochu naštvaně. Přitulila jsem se k němu, hladila ho, snažila se rukou mu ho zase postavit, ale už to nešlo. Přišlo mi, že to všechno probíhá v klidu, netlačila jsem na pilu nic, snažila se docela dlouho, no zeptala jsem se, co pro něj můžu udělat, on neodpověděl. Tak zase po chvíli jsem se ptala, co se děje, on řekl, že nic. No abych to neprotahovala, měla jsem z toho hrozně blbej pocit, jak se najednou změnil, chtěla jsem o tom s nim mluvit, on mi odsekával. Bohužel mě to nějak semlelo, to, jak mě ignoruje, snažila jsem se mu vysvětlit, co teď cejtim, bohužel se to vyhrotilo, že do něj šiju, že si půjde lehnout vedle, no já se rozbulela a bylo. Dneska se mnou vůbec nemluví. Holky, co jsem udělala špatně? Tohle nebylo poprvé, ne vyloženě u sexu, ale že se nějak šprajcne a já když o tom s nim chci mluvit, a myslim, že opravdu v klidu a rozumně, tak on ze mě udělá hned hysterku a ať ho nechám bejt, a ještě je uraženej, vůbec nechce komunikovat, mám pocit, že to vychází i z jeho minulého vztahu, kde si prý nechal všechno líbit, byl takovej hodnej blbeček no, a to se mu vymstilo. Jenže mě to trápí. On se nějak sekne a já to bohužel neumím nechat být, pořád mám v sobě bolest z minulého vztahu a při jakémkoliv jeho takovém projevu se bojím, že ho ztrácím. Poraďte prosím. Asi to přehánim co… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4826
24.8.20 11:29

Chová se jak maly urazeny děcko. To máš přitom trpět bolesti? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
24.8.20 11:31
@mackA159 píše:
Chová se jak maly urazeny děcko. To máš přitom trpět bolesti? :nevim:

No mně to tak taky přijde, jen mám bohužel tendence furt hledat chybu v sobě. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4826
24.8.20 11:37
@Piju čaj píše:
No mně to tak taky přijde, jen mám bohužel tendence furt hledat chybu v sobě. :roll:

Ale to je špatne. Chyba opravdu není na tvoji straně. Taky jsem občas manžela odstrcila když to bolelo, když mi nebylo dobře. Nikdy mi nic na to neřekl, nikdy nebyl urazeny. To by mi sakra zkazilo chut na nějaký další styk. :think: Měl by si uvědomit že si to nevymyslis, a hlavně někdo nemůže mít sex celých 9 měsíců, ze zdravotních důvodů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18410
24.8.20 11:37
@Piju čaj píše:
No mně to tak taky přijde, jen mám bohužel tendence furt hledat chybu v sobě. :roll:

nech ho v klidu vychladnout a vycukat a uvidíš s čím přijde. Žádné doprošování, bych počkala až se bude zase chovat normálně, ale zadarmo bych mu to nedarovala -) protože takový chování není úplně normální, tak bych čekala omluvu či pohovoření o tom, co se stalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
24.8.20 11:40

No takto nedelejte, kdyz jsi tehotna a mas strach. Taky bych se bala, my jsme meli pauzu cele tehotenstvi a prezili jsme to. Existuji i jine praktiky nez souloz. A ty se hod do klidu, nech ho odfouknout a pak si o tom muzete promluvit pozdeji. A nebo ho dneska zatahni do koupelny, udelej mu to pusou a bude po problemu :-P.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
24.8.20 11:42
@Keyllah píše:
nech ho v klidu vychladnout a vycukat a uvidíš s čím přijde. Žádné doprošování, bych počkala až se bude zase chovat normálně, ale zadarmo bych mu to nedarovala -) protože takový chování není úplně normální, tak bych čekala omluvu či pohovoření o tom, co se stalo.

Děkuju, já bohužel pri každém takovém excesu přilezu jako první, protože mi to dusno vadí. On se mnou o tom nikdy nemluví, takže já nemám žádnou zpětnou vazbu. Vůbec nikdy nevím, co se mu v takových situacích honí hlavou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
24.8.20 11:43
@vlastovka385 píše:
No takto nedelejte, kdyz jsi tehotna a mas strach. Taky bych se bala, my jsme meli pauzu cele tehotenstvi a prezili jsme to. Existuji i jine praktiky nez souloz. A ty se hod do klidu, nech ho odfouknout a pak si o tom muzete promluvit pozdeji. A nebo ho dneska zatahni do koupelny, udelej mu to pusou a bude po problemu :-P.
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
24.8.20 11:44

Ja bych se chovala uplne normalne, pokud by mi neodpovedel na otazku, pokrcila bych rameny a sla si po svych. Pokud je normalni, tak mu to za chvili bude blby a zacne komunikovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6847
24.8.20 11:46

@Piju čaj myslim, ze to hrozne řešíš, jestli se nechce v tu chvíli bavit, tak ho nech být. Pokud máš potrebu se o tom bavit, vrať se k tomu za par dní. Mnoho lidí potrebuje prostor pro vstřebávání svych pocitů a myšlenek, tak mu ho dej. Násilím si to nevynutíš, ani brekem. Respektuj ho trochu a netlač tolik na pilu. Sama vidíš, k čemu to (ne)vede.

Příspěvek upraven 24.08.20 v 11:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1769
24.8.20 11:47

Myslim, ze je chyba si myslet, ze dokazes rozmluvit chlapa na silu. Nekdy nema cenu se v tom pitvat. Mozna mel strach, jestli ti nejak neublizil, ty ses ho pokusila znova postavit a uz to neslo, mozna v tom byl i pocit selhani coby chlap. Nemyslim, ze mel v planu te ignorovat, mozna si to jen potreboval sam srovnat a tys do nej proste hucela, az se nastval, ze mu nedas pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
24.8.20 11:48
@vlastovka385 píše:
Ja bych se chovala uplne normalne, pokud by mi neodpovedel na otazku, pokrcila bych rameny a sla si po svych. Pokud je normalni, tak mu to za chvili bude blby a zacne komunikovat.

Mně taková situace vždycky dost vyschýzuje, hrozně mi na tom vztahu záleží, neumím být v klidu a dělat, že nic :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
24.8.20 11:49
@Silverine247 píše:
Myslim, ze je chyba si myslet, ze dokazes rozmluvit chlapa na silu. Nekdy nema cenu se v tom pitvat. Mozna mel strach, jestli ti nejak neublizil, ty ses ho pokusila znova postavit a uz to neslo, mozna v tom byl i pocit selhani coby chlap. Nemyslim, ze mel v planu te ignorovat, mozna si to jen potreboval sam srovnat a tys do nej proste hucela, az se nastval, ze mu nedas pokoj.

Jo, tomu bych i věřila, že to tak bylo. Ale co mám dělat teď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
24.8.20 11:50
@kacz píše:
@Piju čaj myslim, ze to hrozne řešíš, jestli se nechce v tu chvíli bavit, tak ho nech být. Pokud máš potrebu se o tom bavit, vrať se k tomu za par dní. Mnoho lidí potrebuje prostor pro vstřebávání svych pocitů a myšlenek, tak mu ho dej. Násilím si to nevynutíš, ani brekem. Respektuj ho trochu a netlač tolik na pilu. Sama vidíš, k čemu to (ne)vede.Příspěvek upraven 24.08.20 v 11:49

Ano, asi je to tak. Já pořád žiju v domnění, že komunikace je základ, že se o všem musíme bavit a nerespektuji, že to tak někdo třeba nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6847
24.8.20 11:51
@Piju čaj
@Piju čaj píše:
Jo, tomu bych i věřila, že to tak bylo. Ale co mám dělat teď?

Nic. Chovej se normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama