Když mě životem pronásleduje neopětovaná láska

Anonymní
20.9.20 18:31

Když mě životem pronásleduje neopětovaná láska.

Ahoj, beztak to bude znít jako svěření se nějaké teenagerky, ale třeba jste si podobnou situací v životě prošli.

Okolo dvaceti let jsem potkala jako nezadaná holka jednoho pětadvacetiletého muže těsně po jeho rozchodu, a tak hledal děvče, se kterým se skamarádí a poté třeba naváže vážný vztah. Udělal to. Narazil na mě přes kamarádku, která ho se mnou seznámila.

Šlo to nádherně. Bylo to nejkrásnější období, jelikož jsem se bezhlavě zamilovala. Tenkrát jsem neměla skoro žádné zkušenosti. :oops: :oops: On, jelikož byl po rozchodu velmi krátce, zhruba dva měsíce, tak se z toho již úplně nedostal, jelikož spolu byli předtím zhruba tři roky a ona ho pořád otravovala, otravovala a volala mu, dokud to nezvedl.

On do mě sice zamilovaný byl, ale jí prý miloval, takže k přesto, že dopustil, abych se do něj zamilovala, odešel pryč.

No, to se stává asi dnes a denně.

Nejhorší na tom je, že je to pět let zpátky. Mně je 25, jemu je 30. Každý máme partnery. On má pořád po pěti letech tu stálou partnerku, vlastně dnes už snoubenku.

Ale pořád, celých pět let má neustálou potřebu mi říkat, jak mě má strašně moc rád, a jak mi všechno přeje a nevydrží mě nemít ve svém životě alespoň přes internet. Sám od sebe mi píše, neustále se ptá, jak se mám a ptá se a mého partnera.

Já to vnímám tak, ze svého přítele miluji nadevše, ale on má v mém srdci pořád takové to nevyřešené. Takové to citlivé místo a neopětovanou lásku. Nevyřešené city… Není to ale zamilovanost. Tak bych to nedefinovala.

A hrozně mě to obtěžuje. I přesto, že si ho zablokuji, tak si mě hledá jinou cestou. Třeba SMSky. Nebo Instagram.

Je to takové hezké, že o mně má i to těch letech takový zájem, zároveň je to ale obtěžující, jelikož máme oba dva stálé partnery, on je zasnoubený a přemýšlel i přesto o tom, jaký by se mnou byl vztah, kdyby s ní se rozešel.

Co myslíte? Má to v sobě ten muž též nevyřešený? Hlavně když myslí na takové věci, dokonce by byl i teď schopný ji podvést, kdyby měl tu příležitost?

Ptám se děvčat, jestli to třeba zažily. Ptám se, protože je to zajímavé :srdce: :D :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
403
20.9.20 18:44

Jses trdlo, coz uz bys v petadvaceti nemusela byt.
Kdybych byl pritelem, precetl si toto a vedel, zes to psala ty, byl by to problem.
A ten druhej… pises to sama; dal by si rict, kdybys dala ty. O nic vic tu nejspis nejde.

A hrozně mě to obtěžuje.

Je to takové hezké, že o mně má i to těch letech takový zájem, zároveň je to ale obtěžující,

Ty taky asi nevis, co chces, ze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5273
20.9.20 18:48

Tak asi si jej tak drzis jako takovou jistotu, kdyby nynejsi vztah nevysel co? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3754
20.9.20 19:10

No asi není úplně spokojený v obnovovaném vztahu. To se stává když člověk není upřímný a svůj život neřeší ale nechává ho plynout. Takový lidé jsou. Jinak chápu, že tě to obtěžuje, ale asi tak moc ne… Kdyby mě někdo otravoval a mě by to obtěžovalo poslala bych ho někam a pokud by to nepomohlo tak pohružka na stalking, vůbec bych se s ním nesra.la jako ty. Takže tobě spis dělá dobře, že má zájem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
798
20.9.20 19:52
@Anonymní píše:
Já to vnímám tak, ze svého přítele miluji nadevše, ale on má v mém srdci pořád takové to nevyřešené. Takové to citlivé místo a neopětovanou lásku. Nevyřešené city… Není to ale zamilovanost. Tak bych to nedefinovala.

A hrozně mě to obtěžuje. I přesto, že si ho zablokuji, tak si mě hledá jinou cestou. Třeba SMSky. Nebo Instagram.

Je to takové hezké, že o mně má i to těch letech takový zájem, zároveň je to ale obtěžující, jelikož máme oba dva stálé partnery, on je zasnoubený a přemýšlel i přesto o tom, jaký by se mnou byl vztah, kdyby s ní se rozešel.

Co myslíte? Má to v sobě ten muž též nevyřešený? Hlavně když myslí na takové věci, dokonce by byl i teď schopný ji podvést, kdyby měl tu příležitost?

Sice nejsem děvče, ale přece jenom, to „též nevyřešené“, to je zajímavý překlep.

I bez toho, zájem polechtá ego, asi Ti dělá dobře i to, že on zjevně lituje. to je určitě taky příjemné.

Kdyby ses ho skutečně chtěla zbavit, tak by stačilo pohrozit, že ho práskneš té jeho obnovené přítelkyni.

Teď ještě co na to současný přítel, jestli by skákal radostí, kdyby zjistil, že ho miluješ tak moc, že si držíš v rezervě exe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2681
20.9.20 20:07

Zablokovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 23:36

Když tě to obtěžuje, proč si ho nezablokuješ i na ostatních aplikacích a čísle? Vždyť není nic snazšího :nevim: Sama jsem měla takového bývalého, ale já jsem o to fakt nestála a postupně mu postupnou blokací zamezila mě jakkoliv kontaktovat a mám klid. Tobě fakt imponuje zájem chlapa, který by klidně podvedl dlouholetou partnerku, kterou si chce dokonce vzít? :poblion: Vždyť je to hnus. Nechápu, že si po tolika letech nedáš pokoj.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama