Když muž nemůže, jak s tím žít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 18:05
když muž nemůže, jak s tím žít?

Anonym nebo smazat prosím. Potřebovala bych se svěřit a třeba i někdo bude schopný poradit. Můj muž je neuvěřitelně skvělý člověk a ve vztahu nám nic nechybí. Jenže kvůli zdravotnímu problému, co mi na začátku vztahu zatajil, je lehce po třicítce prakticky impotentní. Máme sex třeba jednou za dva tři měsíce a to stylem, že mu stojí třeba minutu a pak úplně opadne. Takže když už sex je, stojí to úplně za prd. A po deseti letech se mi pomalu vtírá do hlavy myšlenka si ten sex najít jinde :( upřímně se stydím a neříkám, že to udělám, ale občas mě to napadne. Ten nedostatek sexu mě už úplně frustruje a třeba když tu vidím, jak ženská se třema dětma píše, že mají sex každý týden a je to málo, tak je mi upřímně do breku. Neumím si představit takhle dál žít a snažím se nepřipouštět si, že se jeho problém nikdy nezlepší, spíš naopak. Občas jsem kvůli tomu na manžela nepříjemná a když mi třeba dá kompliment cizí muž na ulici, tak si hned naštvaně řeknu, jakou smůlu musím mít, abych zrovna já natrefila na jednoho z mála mužů, co nemůžou. Manžela opustit nechci, je to zlatý člověk, ale ničí mě to a nevím, jak to řešit. Tak díky za vyslechnutí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10483 příspěvků 18.10.18 18:09

To je dost smutné. A vyhlídky na zlepšení nejspíše nejsou, ze? Mate děti, muze je vůbec mít? Upřímně já bych toto nedala. Cely zbytek života nemít sex to ani omylem a zároveň ho stejnou dobu podvadet, abych ten sex měla - na to bych neměla žaludek. Takže buď priznaný milenec - vždyť i manžel musí vědět, jak jsi frustrovaná, nebo rozvod

unuděná
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 18.10.18 18:10
@Anonymní píše:
Anonym nebo smazat prosím. Potřebovala bych se svěřit a třeba i někdo bude schopný poradit. Můj muž je neuvěřitelně skvělý člověk a ve vztahu nám nic nechybí. Jenže kvůli zdravotnímu problému, co mi na začátku vztahu zatajil, je lehce po třicítce prakticky impotentní. Máme sex třeba jednou za dva tři měsíce a to stylem, že mu stojí třeba minutu a pak úplně opadne. Takže když už sex je, stojí to úplně za prd. A po deseti letech se mi pomalu vtírá do hlavy myšlenka si ten sex najít jinde :( upřímně se stydím a neříkám, že to udělám, ale občas mě to napadne. Ten nedostatek sexu mě už úplně frustruje a třeba když tu vidím, jak ženská se třema dětma píše, že mají sex každý týden a je to málo, tak je mi upřímně do breku. Neumím si představit takhle dál žít a snažím se nepřipouštět si, že se jeho problém nikdy nezlepší, spíš naopak. Občas jsem kvůli tomu na manžela nepříjemná a když mi třeba dá kompliment cizí muž na ulici, tak si hned naštvaně řeknu, jakou smůlu musím mít, abych zrovna já natrefila na jednoho z mála mužů, co nemůžou. Manžela opustit nechci, je to zlatý člověk, ale ničí mě to a nevím, jak to řešit. Tak díky za vyslechnutí.

a kdyz mu nestoji,tak to pro vas je stopka jakekoli sexualite??Umi te uspokojit i jinak nez „zasunem“?Chce podnikat neco jineho,ma chut te uspokojit?To jsou totiz dost stezejni otazky.jestli jako jednou za par mesicu udelate pokus,jemu povadne a. tim to konci,tak uprimne,v takovem vztahu bych 10let nevydrzela.Ani 10dni.

Aladinka
Ukecaná baba ;) 1396 příspěvků 18.10.18 18:16

MNo, tak tady každá rada drahá. :think: Vidím to jedině tak, že budete muset používat jiné techniky než soulož, abys byla uspokojená. Jen teda bude problém, pokud byste chtěli děti. Nebo již nějaké máte? Ale popravdě, tohle bych asi neustála a to nejsem nijaká sexuální mašina… :think:

alilauter
Kecalka 231 příspěvků 18.10.18 18:17

A co manžel, chce to řešit? Jaké jsou k tomu zdravotni důvody? Přece jen medicína umí hodně. Jinak tě chápu, je to čistá frustrace a zcela pochopitelná.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2500 příspěvků 2 inzeráty 18.10.18 18:18

A co zkusit nějaký lék nebo viagru.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 18:27

@Tichošlápek @unuděná Kdysi jsme měli vážnou debatu, kdy mi manžel nakonec řekl, že představa, že kvůli němu zdravá ženská musí žít svoje nejlepší léta v celibátu, ho úplně ničí a v slzách mi nabídl rozchod. Tehdy to pro mě byla taková rána, že jsem ho vyloženě prosila, ať to nedělá. Já si neumím představit být bez něj, on je to jinak tak skvělý člověk, co při mě vždycky stál. Ale chápu ty odpovědi, když tu někdo má podobný problém, tak taky píšu, ať bere nohy na ramena, že takhle žít je strašný. :( Protože ten jejich je pro mě jen anonymní nemocný chlap. Jednou jsme se připili a mluvili o tom milenci, na což se nejdřív tvářil přijatelně, ale pak dodal, že představa, že to někde dělám s cizím chlapem, by ho asi zlomila úplně. Sex jinak občas zkoušíme, ale je na něm vidět, jak ho to nebaví a jak se těší, až si to odbyde. Takže to je snad horší jak nic. Já vlastně nevím, co bych od vás chtěla slyšet. Dneska jsme měli další nepovedený sex, je mi mizerně.

terinka4444
Hvězda diskuse 67919 příspěvků 18.10.18 18:33

To je mi lito. Blbe je, ze jsko nejdou jine prsktiky. Ale uplne to vidim, jak se jsko vzrusenim kroutis a on utrpne ceka, az se udelas. To je nocni mura. On tedy o sex ani jinym zpusobem zajem nema? Neni vzruseny? Obdivuju te, ja bych to nedala. Ze me by ta frustrace strikala proudem. Rada ma to asi neni. Jen tajny milenec. A to je cesta do pekel.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 18:40

Mám úplně to samé. On je cca od 30 na tom stejne,teď je mu přes 40,me za par let 30. Smířila jsem se s tím,ze tyto věci nebudou,tak jak se lidi musí smířit s tím, ze si nemůžou koupit drahe věci.
Opustit? Nemůžu,neměla bych kam jít.

Nikajejenjedna
Stálice 92 příspěvků 18.10.18 18:43

Hlavní problém vidím ovšem v mužově neochotě vyhovět ti sexuálně jinak,dělá velká gesta že tě pustí a dá ti volnost nadruhou stranu ti nedovolí si vrznout jinde a jako třešnička na dortu ho zjevně obtěžuje tě uspokojit jinak.Já to vezmu třeba na sebe,jsem těhu,první trimestr,máme stop sex,což je samozřejmě pro chlapa peklo,já to kvůli mimču vydržím,ale prostě chlap to svý potřebuje a já mu vyhovím,když si vezmu že bych měla celoživotní problém a chlapa odbývala,absolutně by se nedalo čekat že to vydrží dokud nás smrt nerozdělí,zkrátka si zdravá ženská v nejlepších letech,jak dlouho si myslíš že to vydržíš,ještě??Ne­vím zda máte děti a další okolnosti,ale prostě nemít už nikdy sex,to prostě není život (bylo by fér aby si měla bokovku,pokud tě miluje tohle zkousne a doma bude pohoda klid,jinak je sobec na entou),kořením manželství nebo partnerského života je a bude sex,stejně jako obejmutí,vyznání lásky,podporu když ryješ hubou v zemi,prostě bez toho to nepůjde a pokud není ochota z jeho strany tuhle nepříjemnou a neobvyklou situaci řešit ke spokojenosti především tvé a ve finále vlastně vás obou,odejdi od něj

Nikajejenjedna
Stálice 92 příspěvků 18.10.18 18:44
@Anonymní píše:
Mám úplně to samé. On je cca od 30 na tom stejne,teď je mu přes 40,me za par let 30. Smířila jsem se s tím,ze tyto věci nebudou,tak jak se lidi musí smířit s tím, ze si nemůžou koupit drahe věci.
Opustit? Nemůžu,neměla bych kam jít.

co najít si jiného,být s někým ať už sex možný je nebo ne,jen proto že bych neměla kam jít,je trošku prapodivné,tak snad pracuješ a na svý nohy se dospělá ženská snad zvládne postavit i sama

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 18:49

@Nikajejenjedna
My sme bohužel v cizině,kde já nemam,nedostanu pracovní povolení,takze jsem plne závislá na nem. V Čechách není kam jít,takže odejít by znamenalo mít pěkný balík peněz s sebou do začátku a to nezchrastim plus si nedělám iluze jak by se dívali na holku co nikdy v ČR poradne nepracovala a teď ke 30 hledá práci.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10483 příspěvků 18.10.18 18:53

No to je sice hezké, ze slzí, když ti nabízí rozchod, ale lepší by bylo, aby te uspokojil jinak, když uz nemůže běžným způsobem. Nevím. Nevidím žádné východisko, když milence nezkousne a pro tvoje potřeby nedělá nic. Odešla bych

Hanney
Závislačka 2684 příspěvků 18.10.18 18:54

Bude asi homosexuál.

Helca83
Kecalka 213 příspěvků 18.10.18 18:55

Nevim jestli to muze byt tento pripad, v minulosti jsem mela podobnou zkusenost a bylo to tabletkami na lecbu vys.krevniho tlaku. Jakmile se to reklo MUDr. a zacal se hledat jiny lek, do par mesicu bylo po problemu.. :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >