Když muž pracuje na druhém konci světa

3240
2.2.16 17:09

Když muž pracuje na druhém konci světa...

Zdravím, zajímalo by mě, jestli jsou tu ženy, jejichž manžel pracuje velmi daleko, takže se vidí třeba jen 1× - 2× za rok. Jak vaše partnerství fuguje, co děti a tatínek? Lze to zvládnout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Tunrida
2.2.16 17:15

Tomu se ještě říká manželství? :think: To víš, že se to dá zvládnout, všechno se dá zvládnout. Ale to manželství a rodičovství to bez úhony v žádném případě zvládnout nemůže. Vždycky to zanechá následky.

• Nahlásit
  • Citovat
2529
2.2.16 17:15

Neumím si představit vidět partnera 1y-2× za rok. A na jak dlouho tento stav? Napořád? K čemu je to dobré? Že někde vydělá peníze? Protože jiný důvod mě nenapadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5936
2.2.16 17:16

Nemám zkušenosti, ale podle mě toto už není život rodiny. :nevim: nechtěla bych ani za milion měsíčně na účtě…no dobře, možná bych přetrpěla rok, víc ne.

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49777
2.2.16 17:17

To už snad ani manželství neni :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9596
2.2.16 17:20

Nechtěla bych to tak, neumím si to představit, pokud by to tak bylo dlouhodobě, tak se ti lidé strašně odcizí a v podstatě se naučí žít jeden bez druhého, to je o ničem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
2.2.16 17:22

My jsme to tak měli rok a bylo to utrpení, dlouhodobě to podle mě ve zdravém vztahu nelze - tomu se pak nedá ani říkat manželství

já se nakonec vydala s dětma za mužem i za cenu, že jsem přišla o skvělou práci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
2.2.16 17:22

Já si to právě moc představit neumím. A manžel by bez nás neodjel, to vím jistě. Jenže je to šance - kvůli penězům ne, spíš celková životní výzva. Já bych jela taky, ale s dcerou si netroufám. Proto se ptám, jestli to vůbec lze - oddělit se. Jednalo by s o velmi dlouhou dobu, velmi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2198
2.2.16 17:23

@Maddlen máme v rodině pár, kde to fungovalo tak, že byl muž půl roku doma a půl roku pryč. Tak to asi ještě šlo, vydrželi spolu celý život. Ale vztah kluků s tatkou to podle mého poznamenalo… Nesla bych do toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
2.2.16 17:26
@kacaba379 píše:
@Maddlen Ale vztah kluků s tatkou to podle mého poznamenalo… Nesla bych do toho.

Jo, to je mi jasné a nechci to tak. Dcera potřebuje tátu. Kdyby to bývalo přišlo za 10 let, nekladla bych tento dotaz a už bychom balili. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529

@Maddlen V takhle malých frekvencích to dopadne víš jak?,…sejde z očí, sejde z mysli..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33123

Vidět se s partnerem 1×-2× za rok? Tak to bych nedala. To si ani vůbec neumím představit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
2.2.16 17:27

@Maddlen je to blbost, pokud to je opravdu taková bomba a manžel moc chce a ty jsi přístupná, jeďte jako rodina - pro dítě to bude jedině bonus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
2.2.16 17:29

Nebo teda, abych to tak radikálně nezavrhla. Byla bych ochotná do něčeho takovýho jít, kdyby to mělo být na dobu cca kolem toho roku a manžel by se měl vrátit s tím, že tím, co tam vydělá, by se splatila komplet hypotéka a ještě by hodně zbylo, a stejně bych se snažila, abychom co nejdelší dobu mohli být s ním. Jinak by mi to za to fakt nestálo.

Kvůli nějaké životní výzvě bych to opravdu neabsolvovala. ALE, kdyby byla možnost, že bychom tam mohli jít žít s ním, tak bych šla, pokud by tam opravdu chtěl a vyhlídky byly dobré. Jinak ne.

• Nahlásit
  • Citovat
2529
2.2.16 17:30

@Maddlen Nikdy nebude manžel fyzicky u radostí, ani starostí a začne Ti to vadit, bude Ti to třeba líto a trápení přejde v hledání…,v hledání jinde od někoho, kdo Ti, vlastně vám oběma tohle všechno bude schopen dát..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama