Když muž řekne - Jsi milá a sympatická

25.2.17 06:31

Když muž řekne. Jsi mila a sympatická.

Ahoj. Zajimal by me nazor na to, kdyz muz (pres 40 let), rekne o zene, ze je mila a sympaticka. A pak dalsi komplimenty, kdy rekne, ze je inteligentni..slusi ji to… Ale zajimalo by me, jestli tam muz neco citi, vidi, kdyz o zene rekne, ze je mu mila a sympaticka. Nikdy primo nerekne jsi krasna, apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

Crystalline.01
25.2.17 06:45

Myslim, ze to znamena doslova to, ze jsi mila a sympaticka. Neznamena to vsak nutne, ze s tebou chce mit pomer, respektive nemusi tam byt jiny skryty vyznam..

• Citovat
  • Upravit
14653
25.2.17 07:01
@Markétka2014 píše:
Ahoj. Zajimal by me nazor na to, kdyz muz (pres 40 let), rekne o zene, ze je mila a sympaticka. A pak dalsi komplimenty, kdy rekne, ze je inteligentni..slusi ji to… Ale zajimalo by me, jestli tam muz neco citi, vidi, kdyz o zene rekne, ze je mu mila a sympaticka. Nikdy primo nerekne jsi krasna, apod.

Může to teoreticky znamenat cokoliv. Záleží, v jakém kontextu to říká. Pokud je to muž výrazně starší, a ještě k tomu třeba ženatý /nebo dokonce šéf/, třeba jenom takto opatrně sonduje, jestli objekt jeho zájmu na tyto lichotky zabere, zvláště, pokud k tomu přidává i jiné komplimenty. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33969
25.2.17 07:14

@Markétka2014 záleží kdo to říká a za jakých okolností.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26158
25.2.17 08:07
@Markétka2014 píše:
Ahoj. Zajimal by me nazor na to, kdyz muz (pres 40 let), rekne o zene, ze je mila a sympaticka. A pak dalsi komplimenty, kdy rekne, ze je inteligentni..slusi ji to… Ale zajimalo by me, jestli tam muz neco citi, vidi, kdyz o zene rekne, ze je mu mila a sympaticka. Nikdy primo nerekne jsi krasna, apod.

A ty bys chtěla slyšet, že jsi krásná? (a jsi krásná?)
Podle toho co píšeš, to vnímám jako zdvořilostní frázi, kdy chce být milý, ale nic víc bych za tím nehledala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.17 08:16
@Markétka2014 píše:

Těžko říct, píšeš B, nepíšeš A.. Z tohodle usuzuji pouze zdvořilostní fráze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2510
25.2.17 08:38

Dle okolností bych to viděla v překladu na ‚Budeme kamarádi‘, případně 'Jsi milá a sympatická, ale ne můj typ (=ošklivá?).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13534
25.2.17 08:41

A kolik je tobě? Chlapi primárně nikdy nic necítí, to máš z filmů tu lásku na první pohled. V reálu je to spíš „spal bych s ní“ vs. „spal bych s ní v nouzi“ vs. „spal bych s ní v nouzi a ve tmě“. :lol: A pak se ty projevy dělí podle „chci s ní teda brzo spát“ vs. „nechám ji jen v záloze“ vs. „nebudu nic zkoušet“. U tebe bych to viděla na varianty B. :think: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2564
25.2.17 08:49
@Nowuka2 píše:
Dle okolností bych to viděla v překladu na ‚Budeme kamarádi‘, případně 'Jsi milá a sympatická, ale ne můj typ (=ošklivá?).

Jo, to byla taky první, co mě napadlo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
649
25.2.17 09:03

Jo, to znám. Většinou s dovětkem „…,ale“ :) Takže mozna taky tak nějak. :nevim:
Nebo je gay a mysli si, ze jsi super ženská pro nějakého jiného chlapa.
Chemii a planouci vasen bych za tím asi hledala jen tezko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Milujuděti
25.2.17 09:23

Jde mu jenom o sex. ;)

• Citovat
  • Upravit
25.2.17 09:32

Kdyz muz po 40 o zene rekne ze je mila sympaticka tak to nejspis znamena, ze je mila a sympaticka a jeste i to, ze gentlemansky rika, ze chce sex :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3626
25.2.17 09:32

Myslí to tak, jak to říká - že jsi milá a sympatická. Nic víc za tím být nemusí. Já jsem taky řekla mýmu švárovi, že je mi sympatickej a rozhodně s ním spát nechci :mrgreen: Záleží jak to člověk říká a záleží na situaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.17 09:39

Muzi tyhle slova nezvyknou rikat „jen tak“ jako zeny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.17 09:40

Vzniklo to tak, ze povidal tretimu kolegovi o nejake zene, protoze ten kolega je sam, ze by ji mohl sbalit. A ted ji chtel popsat, tak ze je mila a sympaticka jako ja. A nebrala bych to v potaz, kdyby to uz nebyl nekolikatery v uvozovkach kompliment po tom, jak jsem inteligentni, obcas jak mi to slusi. Vcera mi po praci zase volal, ze jsem vypadala nastvane, jestli se neco deje…prozmenu :lol: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama