Reklama

Když muž řekne - Jsi milá a sympatická

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markétka2014
Povídálka 47 příspěvků 25.02.17 06:31
Když muž řekne. Jsi mila a sympatická.

Ahoj. Zajimal by me nazor na to, kdyz muz (pres 40 let), rekne o zene, ze je mila a sympaticka. A pak dalsi komplimenty, kdy rekne, ze je inteligentni..slusi ji to… Ale zajimalo by me, jestli tam muz neco citi, vidi, kdyz o zene rekne, ze je mu mila a sympaticka. Nikdy primo nerekne jsi krasna, apod.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Crystalline.01 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 06:45

Myslim, ze to znamena doslova to, ze jsi mila a sympaticka. Neznamena to vsak nutne, ze s tebou chce mit pomer, respektive nemusi tam byt jiny skryty vyznam..

nostress
Extra třída :D 12873 příspěvků 25.02.17 07:01
@Markétka2014 píše:
Ahoj. Zajimal by me nazor na to, kdyz muz (pres 40 let), rekne o zene, ze je mila a sympaticka. A pak dalsi komplimenty, kdy rekne, ze je inteligentni..slusi ji to… Ale zajimalo by me, jestli tam muz neco citi, vidi, kdyz o zene rekne, ze je mu mila a sympaticka. Nikdy primo nerekne jsi krasna, apod.

Může to teoreticky znamenat cokoliv. Záleží, v jakém kontextu to říká. Pokud je to muž výrazně starší, a ještě k tomu třeba ženatý /nebo dokonce šéf/, třeba jenom takto opatrně sonduje, jestli objekt jeho zájmu na tyto lichotky zabere, zvláště, pokud k tomu přidává i jiné komplimenty. :think:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33615 příspěvků 25.02.17 07:14

@Markétka2014 záleží kdo to říká a za jakých okolností.

Malaga
Generální žvanilka 24342 příspěvků 25.02.17 08:07
@Markétka2014 píše:
Ahoj. Zajimal by me nazor na to, kdyz muz (pres 40 let), rekne o zene, ze je mila a sympaticka. A pak dalsi komplimenty, kdy rekne, ze je inteligentni..slusi ji to… Ale zajimalo by me, jestli tam muz neco citi, vidi, kdyz o zene rekne, ze je mu mila a sympaticka. Nikdy primo nerekne jsi krasna, apod.

A ty bys chtěla slyšet, že jsi krásná? (a jsi krásná?)
Podle toho co píšeš, to vnímám jako zdvořilostní frázi, kdy chce být milý, ale nic víc bych za tím nehledala…

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 25.02.17 08:16
@Markétka2014 píše:

Těžko říct, píšeš B, nepíšeš A.. Z tohodle usuzuji pouze zdvořilostní fráze…

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 25.02.17 08:38

Dle okolností bych to viděla v překladu na ‚Budeme kamarádi‘, případně 'Jsi milá a sympatická, ale ne můj typ (=ošklivá?).

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 25.02.17 08:41

A kolik je tobě? Chlapi primárně nikdy nic necítí, to máš z filmů tu lásku na první pohled. V reálu je to spíš „spal bych s ní“ vs. „spal bych s ní v nouzi“ vs. „spal bych s ní v nouzi a ve tmě“. :lol: A pak se ty projevy dělí podle „chci s ní teda brzo spát“ vs. „nechám ji jen v záloze“ vs. „nebudu nic zkoušet“. U tebe bych to viděla na varianty B. :think: ;)

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 25.02.17 08:49
@Nowuka2 píše:
Dle okolností bych to viděla v překladu na ‚Budeme kamarádi‘, případně 'Jsi milá a sympatická, ale ne můj typ (=ošklivá?).

Jo, to byla taky první, co mě napadlo :)

zrnko
Kecalka 390 příspěvků 25.02.17 09:03

Jo, to znám. Většinou s dovětkem „…,ale“ :) Takže mozna taky tak nějak. :nevim:
Nebo je gay a mysli si, ze jsi super ženská pro nějakého jiného chlapa.
Chemii a planouci vasen bych za tím asi hledala jen tezko.

Milujuděti 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 09:23

Jde mu jenom o sex. ;)

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 25.02.17 09:32

Kdyz muz po 40 o zene rekne ze je mila sympaticka tak to nejspis znamena, ze je mila a sympaticka a jeste i to, ze gentlemansky rika, ze chce sex :mavam:

SarkaNovo
Závislačka 3389 příspěvků 25.02.17 09:32

Myslí to tak, jak to říká - že jsi milá a sympatická. Nic víc za tím být nemusí. Já jsem taky řekla mýmu švárovi, že je mi sympatickej a rozhodně s ním spát nechci :mrgreen: Záleží jak to člověk říká a záleží na situaci.

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 25.02.17 09:39

Muzi tyhle slova nezvyknou rikat „jen tak“ jako zeny…

Markétka2014
Povídálka 47 příspěvků 25.02.17 09:40

Vzniklo to tak, ze povidal tretimu kolegovi o nejake zene, protoze ten kolega je sam, ze by ji mohl sbalit. A ted ji chtel popsat, tak ze je mila a sympaticka jako ja. A nebrala bych to v potaz, kdyby to uz nebyl nekolikatery v uvozovkach kompliment po tom, jak jsem inteligentni, obcas jak mi to slusi. Vcera mi po praci zase volal, ze jsem vypadala nastvane, jestli se neco deje…prozmenu :lol: :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama