Když muž už nechce další děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mamuša
Kecalka 240 příspěvků 04.05.09 14:10
Když muž už nechce další děti

Ahoj je tady někdo kdo má manžela,který z nějakého důvodu už nechce nebo se bojí mít děti?Manžel má 47let já 30let,máme dvě děti,nyní jsem pár dní po umělém přerušení(těžká vývojová vada).A já bych ještě dítě chtěla a on už nikdy.

Zkoušeli jste někdy otěhotnět bez toho,aby o tom manžel nevěděl?A jak to dopadlo?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
makina
Neúnavná pisatelka 15326 příspěvků 04.05.09 14:13

Ahoj, je mi líto, co tě potkalo. :cry:
Bez vědomí manžela jsem to nezkoušela, a ani bych to nevyzkoušela. Chápala bych to jako podraz a byla bych naštavná.

Nech ho chvíli vychládnout. I jeho se nastálá situace dotýká, bolí ho to, i když to možná nedává najevo, a bojí se opakování, aby nebyl zase zklamaný a bojí se, abys netrpěla znovu ty.
Dej mu čas.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.09 14:17

Ahoj,nemam zkusenost,ze by muj pritel nechtel deti,ale malinko jsem to zazila,kdyz na me prisel cas,mit nase druhe dite.Synovi bylo pres dva roky a mne zacaly tikat opet tehu hodiny…Pritel nechtel,ze je cas a tak…Prvni dva mesice jsem lamentovala,ale zjistila jsem,ze kdyz tlacim na pilu,je to jeste horsi.Tak jsem o tehu prestala mluvit,zivot sel dal a jednoho dne prisel muzicek sam,ze se uz na druhe dite citi…Ovsem to tehu nedopadlo,byla to rana pro oba…A v tu chvili pak zase chtel moc on,aby jsme co nejdriv meli druhe.Mozna chtel dalsim tehu zahnat muj stesk,nevim,ale stranka se obratila.Myslim si,ze tvuj muz se boji.Jestlize tehu nedopadlo,boji se dalsiho nezdaru..Dala bych mu cas,obcas se o tom zminila,ze by sis dalsi dite moc prala a uvidis,ze urcite prijde cas,ze on sam ho bude chtit.Preji moc stesti a hlavne at mate zdrave deti!!

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 04.05.09 14:21

Zkus si s ním o tom promluvit. V klidu, bez emocí. Třeba se opravdu tak moc bojí, co by mohlo přijít. Bez jeho vědomí bych se o nic nesnažila, to mi nepříjde fér.

dusicka..
Závislačka 4823 příspěvků 04.05.09 14:28

Ahoj, i mne je lito, co vas potkalo.
Stejne jako Makina, si myslim, ze bys tomu mela dat cas. Manzel se boji, ze by to mohlo zase skoncit spatne a jiste se boji i o Tebe.

U nas je situace podobna. Ja bych mimco v budoucnu chtela (nekdy i hned), ikdyz se strasne bojim, ze to zase dopadne spatne. Manzel mimco nechce (mozna nekdy v daleke budoucnosti jo).
Rozhodne bych ho ale nikdy neobesla. Sama bych z toho mela blby pocit a z tehu bych asi nemela tu spravnou radost.

Chapu, ze potrebujes zaplnit prazdnotu v sobe, ale dej tomu cas!!

petrusha
Závislačka 2748 příspěvků 04.05.09 14:31

Ahoj,
je mi líto, že jste přišli o miminko. A myslím si také, že to bude důvod, proč nechce tvůj manžel další dítě. I pro něj to není určitě jednoduché, možná to nedává okatě najevo, ale řekla bych , že to je právě ono.
Chce to čas, každý jsme jiný, každý se se ztrátou vyrovnává jinak. Dej mu čas, mluvte o tom. Ale netlačit na pilu. Prostě se ho zkus zeptat na důvod. Zda je to věk, či bolest nebo něco zcela jiného.
A za jeho zády chtít otěhotnět, není správné. Měl by o této věci také rozhodovat… Je to můj názor, kterým se samozřejmě nemusíš řídit. Takže v tomto ti neporadím a neporadila bych, ani kdyby jsem věděla jak nato, nebo co to mělo za následky.
KAždopádně ti přeju, aby jsi ty i tvůj muž dospěli k tomu stejnému a oba a rádi měli dalšího potomka. Hodně štěstí a zdraví vám všem… 8)

cmelda
Závislačka 2753 příspěvků 04.05.09 14:38

muj muz (41) me pred 2 lety ukecal na spolecne dite. ovsem hormony zapracovaly a ja nejak chtela dalsi. on uz druhe dite nechtel. duvody? jeho vek, precejen uz to male dite tezko zvlada, strach aby deti do budoucna zabezpecil… nechala jsem tomu cas, sem tam se zminila, jak ten nas malej miluje deti, porad za nimi beha…no a cekame dalsi a manzel se tesi :)
bez jeho vedomi bych to neudelala, je to podraz.

mamuša
Kecalka 240 příspěvků 04.05.09 15:04

Ano je to podraz,máte pravdu.Kamarádka tímto podrazem už dvě děti má,manžel ji nic nevyčetl a je to spokojená rodina,kdyby to tak neudělala tak dodnes nemá žádné.

Manžel určitě na třetí nepřistoupí,hodně trpí,říkal mi to a vidím to na něm.Ani čas nezahojí jeho rány,on čas ani nemá,protože pochybuji,že by si dělal dítě po padesátce.Takže my nemáme moc času na rozmyšlení,teď nebo už nikdy.

Díky za reakce.

cmelda
Závislačka 2753 příspěvků 04.05.09 15:09

no kamaradka je zjevne jedna z mala,ktere to vyslo. ale dost paru se kvuli tomu rozeslo… takze muzes riskovat. pokud uz dve mate, tak zrejme by manzel neodesel, ale predpokladam, ze dost by klesla jeho duvera v tebe … a teda uprimne, udelat mi todle muj partner, tak sice bych to ted asi kvuli diteti prekousla, ale uz by to pro me nebyl partner pro zivot, jen rodic mych deti.
samo ze rozhodnuti je na tobe, partnera znas nejlip sama.

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 04.05.09 15:11

Taky znám dost párů, kde takhle podpásovka znamenala buď rozchod nebo to, že ten chlap tam vlastně už jen bydlí a matce svých dětí nevěří…

Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 04.05.09 17:26

No u nás to bylo tak, kluci měli 14, 13 a skoro 11 a „pánové“ podnikali akce sami, já byla doma a vždy, když byli malí kolem 3-5.let, jsem říkala, že budu chtít ještě jedno, později až budou v pubertě, nikdo nevěřil a říkal „budeš ráda, že jsou velcí a nemusíš se starat“. No a když měli 14, 13 a skoro 11, tak jsem začala na manžela naléhat mě bylo 33 a manželovi skoro 40, manžel nechtěl, já jsem vy:,–(ila „pilule“ a oznámila mu, že je brát nebudu a pokud mimi nechce, tak ať se stará a chrání on :-). Asi nechtěl podle mě jen „na oko“, protože, jak jsem zapadla, tak byl rád a malou miluje.
Ale jak ti jinak poradit nevím.

mamuša
Kecalka 240 příspěvků 04.05.09 17:45

Anulko to není podraz,řekla jsi mu to upřimně a je jen jeho problém jestli se nechránil,až tak mu to nevadilo.

U nás je to tak,že mi manžel to pak vyčte a řekne mi,že jsi to málo chtěla,když jsi mi to důrazně neřekla.Důvěru má v mě pořád,dokonce je náš vztah s těma dětma lepší a pevnější než na začátku.Dokonce mi řekl,že jsem si to dítě měla nechat,i když je nemocné,já mu říkám,že by byl nešťastný a on mi řekne,že když by jsi řekla,že ho chceš tak já bych ustoupil.Takže jsem málo důrazná.Máme dvě děti ani jedno není plánované a jsou milované.Já to jako podraz neberu,zaleží jak dobře toho partnera znáte a co si můžete dovolit.

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47203 příspěvků 04.05.09 17:50

Já bych to neudělala mám jiné metody jak docílit svého :lol: ty zaberou vždy!
Promluv si s ním že to dítě prostě ještě chceš a myslím že každej chlap se dá ukecat na cokoliv :wink: .držím palce

vrony
Závislačka 2923 příspěvků 04.05.09 17:56

Mamušo,

já bych do toho bez vědomí partnera rozhodně nešla . Už proto, že děti jsou vás obou, ne jen tebe, byť tvoji touhu po dalším děťátku chápu.
Mám pocit, že tvůj muž další dítě odmítá možná právě proto, co se stalo u posledního těhotenství. To se samozřejmě může změnit.
Píšeš, že jsi jen pár dnů po přerušení - dej si oddechový čas.
Věřím, že společná touha po dítěti může přijít u vás obou.

mamuša
Kecalka 240 příspěvků 04.05.09 18:07
Kamča.dalmatinka píše:
Já bych to neudělala mám jiné metody jak docílit svého :lol: ty zaberou vždy!
Promluv si s ním že to dítě prostě ještě chceš a myslím že každej chlap se dá ukecat na cokoliv :wink: .držím palce

Tak to bych chtěla vědět jak ho ukecat,to už je jednoduší mu říct,že jsem těhotná,s tím se smiří rychleji,než do něj hučet ať jsem těhotná,z toho když o tom mluvím má hrůzu.

Tak mi poraď ty metody.Po 8 letech žití přemýšlím co jsem ještě nevyzkoušela :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >