Když nefunguje sex a ani milenec nepomáhá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 09:10
Když nefunguje sex a ani milenec nepomáhá

Předně prosím o zachování anonymity, je to víc než dost osobní.

Milé dámy, ženy, předně žádám aby se nevyjadřovali „moralistky“ ale pouze ženy kterým se problém podařilo vyřešit, ať už tak či onak.

Potřebuji poradit se zásadním problémem manželského sexuálního života.
Mám úžasného manžela, hodný, inteligentní, hezký, cílevědomý, ale tím že by služebně často pryč, náš sex byl dlouhodobě pouze o ukojení jeho potřeb, vlastně vždy (já měla 2 orgazmy do roka). I přes několik proběhlých debat o tom že náš sex je pro mne nevyhovující, vyslovení svých potřeb a tužeb se manžel žádnou změnou nezabýval, prostě na pár týdnů, někdy i několik měsíců pracovně odjel a po návratu se vždy navázalo na předešlé dění… :zed: všechno to vyústilo v to, že ani po 8ti měsíčním odloučením sem již u sexu necítila žádnou, touhu, žádné vzrušení, spíše jak povinnost. Našla jsem si tedy milence, s nímž sex byl úžasný, doufala jsem že by mohl tuhle chybnou část mého života alespoň částečně doplnit. Nicméně, s milencem to dopadlo tak, že i přesto že ze začátku tvrdil jak jde jen o to jedno, není schopen přijmout fakt že ho mám pouze na sex a i přesto že tam ta touha je neustále se snažil obkecávat mé manželství, což mě od něj postupně odrazovalo (manžel je pro mne na prvním místě takže jsem milence poslala k šípku s tím že do úst brát mého muže vůbec nebude).Inu po 2 měsících bez sexu jsem včera měla sex s manželem a dopadlo to totální katastrofou, necítila sem nic, žádná touha, žádné vzrušení spíše pocity počínajícího odporu k přemáhání. Samozřejmě jsem to manželi řekla. :zed: Svého muže miluju, nechci jej ztratit. V době odloučení dokonce muž s mým záletem počítal, tudíž že bychom ze sebe dělali blbce to ne, ale jsem z toho opravdu zoufalá a nevím co pro záchranu našeho sexuálního života udělat…nejhorší je že už sem byla aktivní až moc, tak dlouho až mě to přestalo bavit uplně. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16809 příspěvků 08.03.17 09:18

O dětech nepíšeš, asi je nemáte. Takže odchod? Chlap by odešel, odejdi také. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 09:28

@Kobliha51 Děti nemáme, ale je nám k 35ti, odchod je ta poslední možnost kterou bych chtěla využít. :(

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16809 příspěvků 08.03.17 09:34
@Anonymní píše:
@Kobliha51 Děti nemáme, ale je nám k 35ti, odchod je ta poslední možnost kterou bych chtěla využít. :(

Takhle ani děti mít nebudete a možná je to dobře. Je to na tobě, ale bez sexu se dlouho žít nedá. A to říkám já, pro kterou sex nebyl nikdy v životě na předních místech v hodnotovém žebříčku. Buď se s tím smíříš a to bych nedělala a nebo půjdeš jinam. Nějakou životní změnu by to chtělo.

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 08.03.17 09:35

A co řekl na to manžel? pokud bych mel doma ženu u které počítám s tím že je mi nevěrná a v posteli mi řekne že cítí odpor k sexu se mnou tak by mě viděla asi až u soudu o rozdělení majetku.

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 08.03.17 09:36
@Kobliha51 píše:
Takhle ani děti mít nebudete a možná je to dobře. Je to na tobě, ale bez sexu se dlouho žít nedá. A to říkám já, pro kterou sex nebyl nikdy v životě na předních místech v hodnotovém žebříčku. Buď se s tím smíříš a to bych nedělala a nebo půjdeš jinam. Nějakou životní změnu by to chtělo.

lepšího milence? mě opravdu nenapadá nic jiného.

Kakika
Extra třída :D 14951 příspěvků 08.03.17 09:36

Návštěva sexuologa? Oba dva?

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 08.03.17 09:39

Působíš dojmem, že svého muže ve skutečnost nemiluješ, jsi s ním jen proto, že ti to z nějakého důvodu vyhovuje. Navíc se mi zdá, že v první řadě myslíš na sebe a své potřeby. Každopádně v téhle konstelaci nikdy šťastná nebudeš a čím dříve to ukončíce, tím lépe.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 09:42

@jakanas neřekl nic, jen mě obejmul a řekl že na tom zapracujeme, ostatně jako již několikrát před tím. To co se děje mimo dům, nás oba nezajímá. Na tom se náš vztah založil. A jak je již v úvodním příspěvku, ptala jsem se na řešení nikoliv na názory. Děkuji za pochopení.

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 08.03.17 09:44
@Anonymní píše:
@jakanas neřekl nic, jen mě obejmul a řekl že na tom zapracujeme, ostatně jako již několikrát před tím. To co se děje mimo dům, nás oba nezajímá. Na tom se náš vztah založil. A jak je již v úvodním příspěvku, ptala jsem se na řešení nikoliv na názory. Děkuji za pochopení.

to je velmi divná reakce.

Řešení? to jako myslíš že někdo zažil něco tak nestandardního jako ty a našel řešení tak aby byli všichni šťastni až do smrti?

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16809 příspěvků 08.03.17 09:45
@jakanas píše:
A co řekl na to manžel? pokud bych mel doma ženu u které počítám s tím že je mi nevěrná a v posteli mi řekne že cítí odpor k sexu se mnou tak by mě viděla asi až u soudu o rozdělení majetku.

Když je manžel často na několikaměsíčních služebních cestách - to vztah moc neutužuje a když se pak ani na sebe netěší, ani sex po návratu nestojí za nic, to žádný milenec nespraví. To by možná snad byla lepší změna zaměstnání u manžela, možná…

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 08.03.17 09:45
@jakanas píše:
to je velmi divná reakce.Řešení? to jako myslíš že někdo zažil něco tak nestandardního jako ty a našel řešení tak aby byli všichni šťastni až do smrti? které ty aplikuješ do svého života?

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16809 příspěvků 08.03.17 09:47
@Anonymní píše:

Taky fajn. :potlesk: :potlesk: :potlesk: Dobře vědět.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 09:48
@Kobliha51 píše:
Když je manžel často na několikaměsíčních služebních cestách - to vztah moc neutužuje a když se pak ani na sebe netěší, ani sex po návratu nestojí za nic, to žádný milenec nespraví. To by možná snad byla lepší změna zaměstnání u manžela, možná…

Variantu změny zaměstnání jsme nedávno probírali, na jednu stranu by to asi náš vztah utužilo, ale na druhou nechci aby se vzdal zaměstnání které ho baví a naplňuje, jsem si vědoma toho, že pak by se problém mohl pouze ve vztahu nás dvou obrátit. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 09:51
@Kobliha51 píše:
Taky fajn. :potlesk: :potlesk: :potlesk: Dobře vědět.

To byla pouze reakce na rozvod od @jakanas, protože vím jistě že manžel se rozvádět nechce.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >