Když nemám v práci co na práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 08:18
Když nemám v práci co na práci

Ahoj, máte někdo zkušenost, že vlastně nemáte v práci co dělat? Hrozná nuda. Už mě z toho hrabe, ani do práce vstávat se mi nechce, jak vím, že tu budu zase jen čumět a nic nedělat, čumět z nudy na internet a to PO, STŘ až do 5ti, jinak do 3, ještě že o víkendy se nechodí by mě hráblo. U šmejdění na netu dělám, že dělám aspoň nějaký tabulky, aby se neřeklo, ale fakt nemám co dělat, chtěla jsem odejít, ale jsem ve skor 4tém měsíci těhotenství. Vydržela jsem to tu necelý rok, ale mám pocit, že už nevydržím ani týden :zed: vůbec mi to neutíká, nechce se mi do práce, jsem tu znechucená, unuděná, normální utrpení… občas někdo přijde dojdi sem, udělej to a to - práce na hodinu, dvě - když dělám co nejpomaleji :zed: úplně zbytečný místo, fakt si za 12tis chodím jen sednout (v našem kraji normální plat se SŠ bohužel), ale to je docela fajn, ale můžu říct, že není nic horšího než tu dobu nic nedělat ptž. nemít co :zed:
Nechci se pořád doprošovat - nemám něco udělat? stejně většinou taky není co. Normálně mám stochutí odejít radši za měsíc na na pracák nebo tohle je zabijárna :cert:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
unuděná
Echt Kelišová 8084 příspěvků 10.06.19 08:22
@Anonymní píše:
Ahoj, máte někdo zkušenost, že vlastně nemáte v práci co dělat? Hrozná nuda. Už mě z toho hrabe, ani do práce vstávat se mi nechce, jak vím, že tu budu zase jen čumět a nic nedělat, čumět z nudy na internet a to PO, STŘ až do 5ti, jinak do 3, ještě že o víkendy se nechodí by mě hráblo. U šmejdění na netu dělám, že dělám aspoň nějaký tabulky, aby se neřeklo, ale fakt nemám co dělat, chtěla jsem odejít, ale jsem ve skor 4tém měsíci těhotenství. Vydržela jsem to tu necelý rok, ale mám pocit, že už nevydržím ani týden :zed: vůbec mi to neutíká, nechce se mi do práce, jsem tu znechucená, unuděná, normální utrpení… občas někdo přijde dojdi sem, udělej to a to - práce na hodinu, dvě :zed: úplně zbytečný místo, fakt si za 12tis chodím jen sednout (v našem kraji normální plat se SŠ bohužel), ale to je docela fajn, ale můžu říct, že není nic horšího než tu dobu nic nedělat ptž. nemít co :zed:

Mě to taky neba, nudit se v práci, zvlášť když vím, že mi doma pláčou neumytá okna a prach ve skříních :mrgreen: Pokud si neumíš najít něco sama, požádej nadřízeného o nějakou práci navíc, hned stoupneš v oblibě :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 08:26

@unuděná Promiň, doplnila jsem dodatečně text. Když se optám, zdali někdo nechce pomoci, většinou řeknou že ne, pokud ano je to práce na hodku a zase nic a možná tak najdou něco na tu hodku v celém týdnu :lol:. Kdyby jsem šla za nadrřízenou vyhodí mě zpátky s tím, že tohle nemá čas řešit :zed:

beruska9
Extra třída :D 11252 příspěvků 10.06.19 08:27

Ja mela taky jako tehotna uplne de*ni praci, ale aspon to trochu utikalo…no vydrz, odchazet by byla blbost. Muzes mit sluchatka a poslouchat radio aspon? Stahni si knihy v pdf a cti? Uc se jazyk? :D Nejaky online kurz neceho? Co ti projde? :D

Příspěvek upraven 10.06.19 v 08:31

Janli
Echt Kelišová 9278 příspěvků 10.06.19 08:29

A co takhle vzdělávání? Nenapadlo tě rozšiřovat si kvalifikaci, učit se jazyk nebo studovat zákony? Nechápu, že ten čas nevyužiješ? To si půjdeš po mateřské sednout na jedno a to samý místo?

unuděná
Echt Kelišová 8084 příspěvků 10.06.19 08:30
@Anonymní píše:
@unuděná Promiň, doplnila jsem dodatečně text. Když se optám, zdali někdo nechce pomoci, většinou řeknou že ne, pokud ano je to práce na hodku a zase nic a možná tak najdou něco na tu hodku v celém týdnu :lol:. Kdyby jsem šla za nadrřízenou vyhodí mě zpátky s tím, že tohle nemá čas řešit :zed:

Aha, no tak v tom případě si najdi něco, co tě baví. Hledej výbavičku, reference na porodnice, informace o kojení (pokud je to první dítě, pokud už další, tak to asi nebude tak žhavě :mrgreen: ), můžeš naplánovat výlet na víkend, něco se učit, číst si, háčkovat :nevim: Co bys dělala doma krom nějakého úklidu nebo vaření?

unuděná
Echt Kelišová 8084 příspěvků 10.06.19 08:31

Hele, neměla jsi tady už jednu diskuzi? Pamatuju si taky jednu, co chtěla jít na neschopenku kvůli nudě v práci, není to tak dávno :mrgreen: :pankac:

Editte
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 10.06.19 08:32

Já se v práci nudím málokdy. Když už, tak si udělám pořádek v peněžence a kabelce :mrgreen: A když už fakt nevím co roupama, tak jdu pomoct holkám. Nevím co je horší, zda se nudit v práci nebo nestíhat. Pro mě asi nestíhat - takový Adrenalin pro mě a hezky ta 12-ctka uteče. Zkus to vydržet, ono ti stejně nic jiného nezbývá ;) Možná bych se nenápadně učila třeba nějaký jazyk :pankac:

ivašot.
Echt Kelišová 8304 příspěvků 10.06.19 08:33
@Janli píše:
A co takhle vzdělávání? Nenapadlo tě rozšiřovat si kvalifikaci, učit se jazyk nebo studovat zákony? Nechápu, že ten čas nevyužiješ? To si půjdeš po mateřské sednout na jedno a to samý místo?

Přesně! Nevím, jakou má zakladatelka přesně pozici, ale předpokládám nějakou administrativu. Tak třeba může na internetu nastudovat problematiku bezpečnosti práce, pracovně-lékařských prohlídek, daňové zákony, něco z personální a mzdové agendy…
A když je úplně nejhůř, tak pořádek v šanonech, něco skartovat, vytřídit. Uklidit v kuchyňce…všechno lepší než nuda.

Příspěvek upraven 10.06.19 v 08:35

AstraG
Závislačka 4505 příspěvků 10.06.19 08:34

Ty bláho, a co teda oficiálně děláš a jakou máš náplň práce ve smlouvě? Já se celý den nezastavím, sednu si jen na záchod a ještě jsme peskovaný, když je chvilička klidněji a třeba prohodíme pár slov. Tvojí práci bych brala všema deseti 8)

bartsch
Kelišová 5033 příspěvků 10.06.19 08:37
@Anonymní píše:
Ahoj, máte někdo zkušenost, že vlastně nemáte v práci co dělat? Hrozná nuda. Už mě z toho hrabe, ani do práce vstávat se mi nechce, jak vím, že tu budu zase jen čumět a nic nedělat, čumět z nudy na internet a to PO, STŘ až do 5ti, jinak do 3, ještě že o víkendy se nechodí by mě hráblo. U šmejdění na netu dělám, že dělám aspoň nějaký tabulky, aby se neřeklo, ale fakt nemám co dělat, chtěla jsem odejít, ale jsem ve skor 4tém měsíci těhotenství. Vydržela jsem to tu necelý rok, ale mám pocit, že už nevydržím ani týden :zed: vůbec mi to neutíká, nechce se mi do práce, jsem tu znechucená, unuděná, normální utrpení… občas někdo přijde dojdi sem, udělej to a to - práce na hodinu, dvě - když dělám co nejpomaleji :zed: úplně zbytečný místo, fakt si za 12tis chodím jen sednout (v našem kraji normální plat se SŠ bohužel), ale to je docela fajn, ale můžu říct, že není nic horšího než tu dobu nic nedělat ptž. nemít co :zed:
Nechci se pořád doprošovat - nemám něco udělat? stejně většinou taky není co. Normálně mám stochutí odejít radši za měsíc na na pracák nebo tohle je zabijárna :cert:

A co takhle ten čas využít pro sebevzdělávání? Ty na sobě dál nějak nepracuješ? Teď máš jedinečnou příležitost.

Taka
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 10.06.19 08:38
@Janli píše:
A co takhle vzdělávání? Nenapadlo tě rozšiřovat si kvalifikaci, učit se jazyk nebo studovat zákony? Nechápu, že ten čas nevyužiješ? To si půjdeš po mateřské sednout na jedno a to samý místo?

Jsem stejného názoru. Využij ten čas nějak dobře… Jazyk je skvělá možnost, najdi si nějaký zájem a studuj ho tam (kolegyně třeba o přestávkách studovala chemii v kosmetice, druhý kolega nechodil o obědovou pauzu na jídlo, ale zkoumal výživové hodnoty snad všeho, později si dodělal jakýsi kurz na výživového poradce či co a má se líp jak předtím).
Nebo jestli chceš, můžeš za mě odučit 9 hodin denně včetně pátku, ráda ti ty rozjívence těšící se na léto přenechám :mrgreen: (plány jsou neúprosné, prostě se ještě makat musí, a to dělám úlevy už 14 dní)

Modesta
Závislačka 2586 příspěvků 10.06.19 08:45
@Anonymní píše:
@unuděná Promiň, doplnila jsem dodatečně text. Když se optám, zdali někdo nechce pomoci, většinou řeknou že ne, pokud ano je to práce na hodku a zase nic a možná tak najdou něco na tu hodku v celém týdnu :lol:. Kdyby jsem šla za nadrřízenou vyhodí mě zpátky s tím, že tohle nemá čas řešit :zed:

Jako soráč, ale to je tvůj problém. Nudíš se? Vezmi si sebou do práce něco, co tě zabaví. Můžeš volný čas věnovat studiu cizího jazyka nebo si zlepšit vzdělání, abys třeba mohla později brát víc peněz. Je to lepší, než fňukat na internetu :roll:

BB zlaticko
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 10.06.19 08:52

Bych chtěla zažít nudu v práci, ráno o 6 si prevezmu službu, pak se většinou do 15 nezastavim, v rychlosti do sebe naboucham oběd a do půl 7 lítám a sem ráda když včas předám službu a jdu domů úplně vyřízena, za tu 12 tku nachodim kolem 21 tisíc kroků. Slovo nuda a klidné posezení na záchodě neznám. Nocni jsou to stejný.

unuděná
Echt Kelišová 8084 příspěvků 10.06.19 08:56

@AstraG @BB zlaticko V čem jí asi tohle pomůže? Já třeba znám oba extrémy, jak mraky práce, která se za směnu ani nedá stihnout, nalítáno 20tis kroků během 8mi hodin, sednutí pouze na WC 8) A pak i ty týdny „nudy“ a víte co? Ta nuda je fakt horší. Protože všechno, co se tu radí, prostě člověka po celý den nezabaví. A ještě se u toho musí tvářit, jakože něco dělá :mrgreen: Ale zakladatelka má pár měsíců do mateřské, to se překlepat dá, to uznávám.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama