Když on může být protivný a vy ne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 11:26
Kdyz on muze a vy ne

Zdravim mam dotaz pritel uz par dni je protivny skrz bolest zubu a ja i pres svou bolest spodku (ms) se na nej usmivam a snazim se aby nebouchl jenze bohuzel jsem po nem vyjala nebylo to zas tak hrozne aby sme se pohadali ale on od te doby mlci i pres to ze jsem mu snad poprve dala na talir to co za poslednich par dni ja zazivala jedine co mi odvetil je to ze ted se mi hodi to jak se ke mne par dni z5 choval no a odpovi mi na otazky domacnosti ale kdyz se ho zeptam co s nim je rekne ze mi nema co rict…ja tomu rikam „ticha domacnost“ pac s detmi se smeje a na mne se ani nepodiva…jak resite vy tuhle situaci? :zed: :nevim:

Reakce:
riccius
Kecalka 320 příspěvků 26.04.19 11:29

Omluvím se.

Russet
Neúnavná pisatelka 16576 příspěvků 26.04.19 11:32
@Anonymní píše:
Zdravim mam dotaz pritel uz par dni je protivny skrz bolest zubu a ja i pres svou bolest spodku (ms) se na nej usmivam a snazim se aby nebouchl jenze bohuzel jsem po nem vyjala nebylo to zas tak hrozne aby sme se pohadali ale on od te doby mlci i pres to ze jsem mu snad poprve dala na talir to co za poslednich par dni ja zazivala jedine co mi odvetil je to ze ted se mi hodi to jak se ke mne par dni z5 choval no a odpovi mi na otazky domacnosti ale kdyz se ho zeptam co s nim je rekne ze mi nema co rict…ja tomu rikam „ticha domacnost“ pac s detmi se smeje a na mne se ani nepodiva…jak resite vy tuhle situaci? :zed: :nevim:

Nech ho vyšumět. Copak nevíš, že když chlapa něco bólí, je to konec světa? Až mu bude líp, snaž se mu vysvětlit, že si jeho nenálady docela bereš.

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 2039 příspěvků 26.04.19 12:01

Popravdě takové situace nesnáším, naštěstí můj manžel měl takovou bejvalku, a nesnáší to taky, takže my si vše vyříkáme, omluvíme se vzájemně.
Pokud z jedné strany není vůle, řeší se to těžko. Na druhou stranu není to tak závažné, aby člověk ukončoval vztah s dětmi, takže nezbývá, než to vydržet, dokud ho to nepřejde a nebo se omluvit i když se cítíš v právu.
Možná bych si z něj zkusila dělat srandu s dětmi, ve smyslu že tatínek je pyšná princezna nebo tak něco. Ale v dobrém, aby jsi situaci ještě nezhoršila. Pokud není nadutec, tak to pochopí a zasměje se taky.

Tomkins
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 26.04.19 12:05
@BlaZenkaB píše:
Možná bych si z něj zkusila dělat srandu s dětmi, ve smyslu že tatínek je pyšná princezna nebo tak něco. Ale v dobrém, aby jsi situaci ještě nezhoršila. Pokud není nadutec, tak to pochopí a zasměje se taky.

No na tohle bych si dal bacha. Buď se rozesměje, nebo bouchne. Já bych volil spíš tu omluvu.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21284 příspěvků 9 inzerátů 26.04.19 12:37

Řekla bych mu něco v tom smyslu, že chápu, že ho bolí zuby, ale to neznamená, že musí bejt uraženej ještě tejden, když o nic nešlo. A ať si zajde k doktoru, když je mu tak zle.
A pak bych ho nechala bejt, však on to dlouho nevydrží (a pokud jo, tak bych hopovažovala za hysterku, že dělá z komára velblouda)
Pokud si myslíš, že je to vhodné, omluv se, ale zase bych se neomlouvala jen proto, že chci, aby se chlap odfoukl… :nevim:

Tomkins
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 26.04.19 13:00

Taky záleží na tom, cos mu řekla. Jestli něco ve smyslu, že sousedovic Franta je v posteli lepší než on, pak chápu, že se s tebou nebaví.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 26.04.19 13:07

Joj, bolest zubu dokáže s člověkem zacloumat. Já měl před dvěma roky zánět a i když jsem tam šel brzo, měl jsem hubu jak sloní zadek a bolest šílenou i přes ATB a silná analgetika ještě 3 dny. Všichni okolo mě chodili po špičkách a dobře dělali.

Někdo to snáší lépe, někdo hůře. Doporučuji to prostě přestát a nechat vyšumět. Bolest ho donutí řešit to s doktorem. A až poleví tak si bude připadat jako pitomec.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 19:28

Ja jsem nerekla nic hrozneho jen jsem mu odpovedela na otazku jestli opravdu hledam ted kdyz dite place cipky stilem ano drahy hledam cipky s deckem rvoucim u hlavy nevim jestli je mam c teto skrini nebo v jine a on se urazil jeste jsem dodala ze misto toho aby mi pomohl tak si lezi n frajera v posteli a komanduje omluvila jsem se par miut po tom a pak znovu a znovu ale marne :woman_shrugging_tone2: :woman_facepalming_tone2:

Váš příspěvek
Reklama