Když posíláte platbu do stejné banky, přijde to i v sobotu?

Anonymní
5.3.16 12:50

Kdyz posilate platbu do stejne banky prijde to i v sobotu?

Hezkou sobotu, chtela jsem se zeptat jestli tu nemate nekdo zkusenosti s prevodem na ucet. opozdila se mi vyplata a tak mi rodice dnes posilali z ceske sporitelny prikazem penize. Ja mam taky ceskou. Nevite jestli to prijde dneska? nebo az v pondeli? dekuji za odpoved

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2926
5.3.16 12:52

Až v pondělí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
771
5.3.16 12:54

100% to tam budete mít do minuty u sebe, taky máme s chlapem českou a když potřebuju o víkendu peníze tak si to přes servis24 pošlu k sobě od něj a mám to tam OKAMŽITĚ!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29160
5.3.16 12:57

U m-bank je převod okamžitě, ať je jakýkoli den. Ale jak u ČS bohužel nevím, myslím že spíš by to měl být standard to „hned“, ale jistá si samozřejmě nejsem, když ji nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
531
5.3.16 13:16

Mě chodí z ČS až v pondělí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13741
5.3.16 13:16

Kdyby to byl vklad tak to tam bude hned, ale zadanim prikazu, to zalezi, jestli CS spracovava prikazy i o vikendu nebo to prijde ke spracovani az v pondeli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
5.3.16 13:24

Myslím, že až v pondělí. Ale nemám zkušenost s ČS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1946
5.3.16 13:54
@Anonymní píše:
Hezkou sobotu, chtela jsem se zeptat jestli tu nemate nekdo zkusenosti s prevodem na ucet. opozdila se mi vyplata a tak mi rodice dnes posilali z ceske sporitelny prikazem penize. Ja mam taky ceskou. Nevite jestli to prijde dneska? nebo az v pondeli? dekuji za odpoved

zavolej si k nim na infolinku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.3.16 14:01

Tak to prislo :) Dekuji vsem za odpovedi. A volala jsem i na tu infolinku a kdyz je to z ceske do ceske prijde to hned ten den at je vikend nebo svatek.

• Nahlásit
  • Citovat
7508
5.3.16 14:15
@Anonymní píše:
Tak to prislo :) Dekuji vsem za odpovedi. A volala jsem i na tu infolinku a kdyz je to z ceske do ceske prijde to hned ten den at je vikend nebo svatek.

Ano, je to tak, z ČS do ČS je to většinou otázka pár (desítek) minut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58707
5.3.16 16:53

.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu