Když řekne mám taky svůj zivot

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.7.22 11:22

Když řekne mám taky svůj zivot

Ahoj..zajímalo by mě jaký máte názor na to když vam někdo kdo s vama rád tráví čas a přemýšlí i o budoucnosti řekne toto…že se nerad svěřuje se svýma soukromýma problemama a starostma. Ale to ke vztahu patří…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
560
5.7.22 11:29

Záleží jak dlouho spolu jste. A co vlastně znamená přemýšlí i o budoucnosti? Chodíte spolu vůbec?
Přijde mi to, že se spíš nechce zatím svěřovat. A nebo jsou věci, které úplně nechce abys věděla. No byla bych na pozoru!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74861
5.7.22 11:35

Tak to je hodně o situaci. Bid se „se.res“ moc do všeho nedávají vlastní prostor nebo to nebere vážně ( vztah).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5223
5.7.22 11:41

Naprosto normální, luďo. Nesvěřovat se s problémy a velkými starostmi. Vždy to ženská obrátí proti tobě a v hádce vomlátí vo hlavu. A to buď stylem, když jsi měl tohle a tohle, tak jsem tě vyslechla a ty mě teď nerozumíš a blbě si poslouchal. Anebo když jsi měl onehdy (před x desitkami lety, paměť žen, když můžou ublížit je neskutečná), jsi skoro brečel a tvářil se jak boží umučení.
Takže nikdy se a ani v žádným vztahu nesvěřovat považuju za normální věc. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
5.7.22 11:54

A co pro tebe znamenají „soukromé problémy a starosti“, co z něj chceš vytáhnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4915
5.7.22 12:13

Pokud nejste spolu, nech to být. Pokud jste spolu, zbystřila bych 🙋🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2636
5.7.22 12:45

Píšeš málo na to, aby se dalo usoudit, co tím ta osoba myslí… Možná jen hrozně tlačíš na pilu a informace z něj lámeš. Ani lidi v dlouhodobém vztahu nebo manželství o sobě fakt nemusí vědět všechno. To, že někdo chce mít své soukromí neznamená, že hned něco tají. Je to hodně o povaze, důvěře a sebevědomí.

Všechno má být tak nějak v rovnováze. Na jednu stranu ke vztahu patří svěřování osobnějších věcí, intimita nejen fyzická, na druhou stranu, každý má právo na to, mít nějaký „svůj prostor“. Já bych se ve vztahu, kde musím sdělovat, hlásit a svěřovat vše, udusila. A to opravdu nemám žádné zájmy a úmysly bokem. Opačně to je stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 13:04

@AnoNe nic z něj nechci vytáhnout. Vždy něco nakousne a nedokončí. Mluví v otazkach…Pak si říkám proč mi to tedy vůbec říká…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 13:05

@Mutlice právě že z něj nic nelamu…začne sám mluvit, řekne jen něco a nedokončí

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 13:08

@Karinkas ano, přesně tak..nejsem pro něj až tak důležitá, abych to věděla…včera mi to dal jasně najevo. Nechodíme spolu, ale jen spolu trávíme volný čas. Ale on se ke mě chova jak k partnerce. A mě spise připadá že se mnou jen ten čas zabíjí. Jdu od toho…

• Citovat
  • Nahlásit
2636
5.7.22 14:24
@Anonymní píše:
@AnoNe nic z něj nechci vytáhnout. Vždy něco nakousne a nedokončí. Mluví v otazkach…Pak si říkám proč mi to tedy vůbec říká…

Tak pokud spolu nechodite, neres to. Jestli jste (zatim) jen kamaradi, snaz se nelamat si s tim hlavu, nedomyslet atd. Ono to nejak vyplyne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat