Když se chlap bezdůvodně nebaví

Anonymní
26.10.19 11:53

když se chlap bezdůvodně nebaví

Děvčata, co děláte když se na vás chlap bezdůvodně urazí? :lol: Já mám s takových věcí čurinu, ale manžel je hrozný cíťa, takže se musím smát jen tajně..
Abych vám to popsala já vlastně ani nevím, on se urazí a nebaví se třeba hodinu, ale dneska se nebaví už od včerejška. Prostě jsem brzo usnula a on se nebaví. Jen prostě se tváří jak kakabus a čeká až za ním dolezu a omluvím se mu za to a tamtoo..Nebaví mě to, tak se s ním nebavím ale vím že nedoleze.. Ženský co mám dělat, aby se přestal chovat jak malý pipin? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

872
26.10.19 11:56

Dala bych mu ochutnat vlastní medicinku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6109
26.10.19 11:58

Neomlouvat se mu, jinak ho naučíš, že se může chovat jak vůl. Oblékla bych se, namalovala a i kdybycg měla strávit den v obchoďáku, doma bych na ten otrávený obličej nekoukala. :nevim: nepochopitelné chování, neznám nikoho, kdo by to dělal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
352
26.10.19 12:03

Vypada to, ze ho uz znas…jestli na nej zabira, ze za ni prijdes, tak bez…uz ho nezmenis..mozna, az se zas budete bavit, tak mu narovinu rict, ze bys byla rada, kdyby ti rekl, kdyz ho neco nastve, ze neumis cist myslenky.. manzel to ma obcas taky, ale u nas spis funguje nechat ho byt a cekat, az prijde sam…je to takove trochu „holcici“ chovani. Ja ho miluju, jaky je, a kdyz uz vim, co mam v takovych chvilich delat, tak se mi zije dobre, nez kdyz jsem se to snazila zmenit, nebo to pochopit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 12:05

Je to jen jeden z mnoha hysterek. V podstatě tě vydírá. Dej mu nějakou práci, evidentně se nudí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7517
26.10.19 12:08

Nevšímala bych si ho :nevim: Nesnáším tohle bezdůvodné urážení, ještě když ten dotyčný čeká že dolezeš a omluvíš se, za co jako?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2033
26.10.19 12:08

Pohled chlapa: „Uz zase schvalne brzo usnula, aby nic nebylo. Uz toho mam fakt plny zuby. A jeste z toho ma srandu.“ :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20900
26.10.19 12:10
@Anonymní píše:
Děvčata, co děláte když se na vás chlap bezdůvodně urazí? :lol: Já mám s takových věcí čurinu, ale manžel je hrozný cíťa, takže se musím smát jen tajně..
Abych vám to popsala já vlastně ani nevím, on se urazí a nebaví se třeba hodinu, ale dneska se nebaví už od včerejška. Prostě jsem brzo usnula a on se nebaví. Jen prostě se tváří jak kakabus a čeká až za ním dolezu a omluvím se mu za to a tamtoo..Nebaví mě to, tak se s ním nebavím ale vím že nedoleze.. Ženský co mám dělat, aby se přestal chovat jak malý pipin? :lol:

Tahle věta znamená co? Kdyby tě viděl, tak se rozbrečí nebo ti jednu vrazí? Pokud se ho nebojíš, tak se přestaň smát potají a reaguj tak, jak to cítíš. A taky za ním nedolejzej, to je přesně ten důvod, proč to dělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7517
26.10.19 12:14
@Cenarius píše:
Pohled chlapa: „Uz zase schvalne brzo usnula, aby nic nebylo. Uz toho mam fakt plny zuby. A jeste z toho ma srandu.“ :D

No jo, ale proč si to jen myslí ale nahas to neřekne? Pohled ženy, nic jsem mu neudělala ale nemluví se mnou a já neuším proč :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22817
26.10.19 12:14

Nevím můj muž se za 10 let asi nikdy neurazil :nevim: nejsme malý dečka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2293
26.10.19 12:18
@růžový achát píše:
Je to jen jeden z mnoha hysterek. V podstatě tě vydírá. Dej mu nějakou práci, evidentně se nudí.

Přesně tak…tady je to u chlapa, ale většinou tu kvílí ženské, že si jich partner nevšímá, není pozorný atd…spolehlivě léčí práce, práce a zase práce…ženská bez hory pracovních úkolů má roupy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
858
26.10.19 12:19

Je smutný, když se dospělej chlap chová jak nějaká přecitlivělá puberťačka. Rozhodně bych ho v tom nepodporovala… třeba ho to přestane bavit… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2397
26.10.19 12:19

Muj miva menstruacni dny. To bud vypadnu s detma nebo ho poslu do garaze. Ale netyka se to mne. Ze zacatku jsem mela ten pocit. Ted ho necham vycukat a je klid. Mam jiny veci na praci, nez resit nemluvneho chlapa. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1067
26.10.19 12:24
@Lalelale píše:
Neomlouvat se mu, jinak ho naučíš, že se může chovat jak vůl. Oblékla bych se, namalovala a i kdybycg měla strávit den v obchoďáku, doma bych na ten otrávený obličej nekoukala. :nevim: nepochopitelné chování, neznám nikoho, kdo by to dělal

Joo muj ex to delal taky a byla to pakarna. Proste se urazil a nekomunikoval a ja netusila proc. Na otazku co mu je, odpoved NIC. A NIC bylo neco, na co jsem si mela prijit sama. No choval se jak zenska. Pro nekoho jako ja, co ma rad ve vecech jasno, konflikt v klidu a jasne vyresit a dal se k nemu nevracet, to bylo peklo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19877
26.10.19 12:35
@Anonymní píše:
Abych vám to popsala já vlastně ani nevím, on se urazí a nebaví se třeba hodinu, ale dneska se nebaví už od včerejška. Prostě jsem brzo usnula a on se nebaví. Jen prostě se tváří jak kakabus a čeká až za ním dolezu a omluvím se mu za to a tamtoo..Nebaví mě to, tak se s ním nebavím ale vím že nedoleze.. Ženský co mám dělat, aby se přestal chovat jak malý pipin? :lol:

Rozejit se s pipinem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama