Když se dcera nestydí před otcem

51
27.4.14 16:32

Když se dcera nestydi před otcem

Chci se zeptat a jaky je váš názor už nadpis napovídá. Přítel má skoro 15 letou dceru, která vzhledem k vzdalenosti jezdi jednou za dva mesice.Kdyz je u nás tak to takový problem neni, ale loni o prázdninách jsme byly vsichni moje dcery i jeho dcerka poprve u more,.Bylo samozrejme teplo v apartmanu nebyla klimatizace.CHci podotknout ze s pritel. dcerou mame velmi pekny vztah.Ale vadilo me ze my s holkama jsme se prevlekaly v koupelne a jeho dcera ve 14 letech chodila přede všemi bez plavek nahore, treba si cetla v posteli jeji otec lezel naproti a takto pred nim byla. Vrchol byl kdyz pred nim chodila uplne naha. Myslite ze jsem ja ta spatna ze je to normalni? poprve jsem se tam na jeho dceru poprve i naposled oborila jestli ji to neni trapne a ze iz ji neni 5 let. Zkazilo nam to dovolenou, jimfy zas lezela v kratkych volnych kratasech na spani a bylo ji videt vsude, vsimla jsem si jak se pritel dvakrat dlouze zadival..i kdyz treba lezela bez podprsenky jen tak.On ma nazor ze ma pravo kdyz s dcerou se vida malo cadto videt jak vyspiva. K mojim dceram je vse v poradku, prosim poradte zda nemam jen hloupe předsudky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14129
27.4.14 16:35

No me se to zda divne :think: Ale tak, kdyz jim to nevadi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25032
27.4.14 16:36

No nevím, řešit teď něco, co bylo vloni o prázdninách?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
27.4.14 16:37

Dcera se mu sveruje se vším, když dostala menstruaci tak mu hned volala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
27.4.14 16:38

Ja si muslim, ze pubertanda drobet provokuje a predvadi se. Radim ignoraci, ono ji to prejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10365
27.4.14 16:38

Prsa dejme tomu, hanbatá pipina mi přijde divná, ale stejně tak to, že ty ses převlíkala v koupelně :nevim: Každej máte něco :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12928
27.4.14 16:39

@noemi77 Zaleží na zvyklostech z rodiny, my na plachetnici u moře chodíme nahý všichni. Mě už to přijemný neni, ale moje rodiče tak chodí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1826
27.4.14 16:40

@noemi77 Ach to mládí že, děláš z komára velblouda. Je mladá, hezká, syny nemáš, máš své dvě dcery, tak nevím co ti vadí. Přítel to bere jinak než ty, je to jeho dcera, jeho krev.
Podle mě jí závidíš, trošku, ale jo. ;) 8) :-O

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
27.4.14 16:40

Jem se ptám na Váš názor, leto se blíží a bojim se ze se to bude opet opakovat, nevim jak mam reagovat kdyz se to muze stat doma a jim to prijde normalni. Dekuji za rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
27.4.14 16:41

Nereagovala bych nijak. Priste bych to presla a nekomentovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MarkétkaBeruška
27.4.14 16:41

Asi takto, když se nad tím zamyslím, tak si řeknu, je skvělé že mají pěkný vztah, ale…já nevím, ale mně by to na místě té slečny bylo hodně nepříjemné, nevidím nic špatného převléknout si před sebou tričko, snad bych rozdýchala i podprsenku, ale co mně přijde jako vrchol, ležet nahá v posteli před ostatními a pokud jí to nevadí před otcem tak vy jí nevadíte (myslím ty a tvé dcery)? Jinak mohu se ještě zeptat ta jeho dcera se normálně obléká tak jako vyzývavě? Třeba jí to přijde normální, nevím. A proč si to začala řešit teď, plánujete další dovču? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
33132
27.4.14 16:42

Tak mě to příjde velmi divné. Aby se producírovla už vlastně skoro žena??? A tatínkovi to nevadilo? Nevím, mi to příjde dost ujetý. :think:
Když to nevadí jí, tak by si měla uvědomit, že tam není sama a ostatním osobám to nemusí být zrovna příjemné. Tak by ale podle mě měl reagovat i její otec. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
27.4.14 16:44

Zavidet ji určite nemam co, je mi 35 let a ona je na svuj vek mene vyspela. Puritani nejsme, jen nevim proc by clovek mel se predvadet :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33132
27.4.14 16:46

Ne, opravdu mě by to tedy vadilo. Nemám ráda tento druh jakési provokace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MarkétkaBeruška
27.4.14 16:47

@noemi77 rozumím Ti, pokus s ní ale máš dobrý vztah, co si s ní o tom upřímně promluvit? Možná si to jen neuvědomuje. A nebo jak psali holky, snaží se předvádět, jen mě ještě něco napadlo? JAk staré dcery máš ty? Nechce se třeba předvádět před nimi…? To mě napadlo až teď a myslím že by to mohl být ten problém…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat