Kdyz se dira po extrakci nezatahne cela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ajinav
Kecalka 380 příspěvků 04.06.19 15:25
Kdyz se dira po extrakci nezatahne cela

Ahoj. V sobotu mi trhali stolicku. Dira se hoji a bolest ustupuje. Jen me zklidňuje, ze se rána nezatahla úplně a zůstala tam asi milimetrova dirka. Je to běžné?

Reakce:
Petula306
Kecalka 418 příspěvků 04.06.19 15:36

Může se zatahovat hodně dlouho.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 04.06.19 15:38

Jojo. Muze to trvat delsi dobu.

ajinav
Kecalka 380 příspěvků 04.06.19 17:09

Dekuji. Myslela jsem, ze se to zatahne cele hned tou krevni srazeninou a pak se to jen dlouho hoji.

Želvuška Eluška
Povídálka 40 příspěvků 04.06.19 18:00
@ajinav píše:
Dekuji. Myslela jsem, ze se to zatahne cele hned tou krevni srazeninou a pak se to jen dlouho hoji.

Me ta krevní srazenina praskla, zub mám venku asi měsíc a půl a díra je stále zarostla jen asi z poloviny…a to jsem chodila na léčivé dreny a masticky k zubaři, antibiotika jsem měla… ale taky jsem z toho docela nesvá, že už je to tak dlouho a pořád nic :nevim:

AnastazieB
Echt Kelišová 8710 příspěvků 04.06.19 22:09

Mně trhali stoličku ve čtvrtek a díru tam teda pořád mám velkou… Hojí se to, můžu si tam zajet jazykem, už to ani moc nebol, ale myslím, že to chvilku potrvá, než se to celé zatáhne…

ajinav
Kecalka 380 příspěvků 05.06.19 06:57
@AnastazieB píše:
Mně trhali stoličku ve čtvrtek a díru tam teda pořád mám velkou… Hojí se to, můžu si tam zajet jazykem, už to ani moc nebol, ale myslím, že to chvilku potrvá, než se to celé zatáhne…

Me to teda trochu boli. Ale myslela jsem, ze se to hoji zvrchu dolu a ono je to teda obracene?

cernycajscitronem
Kecalka 219 příspěvků 05.06.19 09:57

Mne se tam udelala kapsa a dělala mi problémy spoustu let. Dostávalo se do ni asi jídlo a trpěla jsem pak na záněty. Tak ti přeju, aby to nebylo ono :palec:

AnastazieB
Echt Kelišová 8710 příspěvků 05.06.19 21:31

@ajinav to netuším, jak se to hojí, ale myslím, že pár dní po zákroku to ještě celé zatažené nebude.

Váš příspěvek
Reklama