Když se muž uspokojuje análním kolíkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 15:45
Když se muž uspokojuje análním kolíkem..

Ahoj, snad pochopíte anonymitu..Chci se zeptat, co by jste dělaly, kdyby jste zjistily, že má váš muž/přítel rád anální sebeuspokojování různými erotickými pomůckami..Nevím co si o tom myslet :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 03.10.14 15:48

To tedy nevím, ale hlavně, že to nechce po tobě. Ve své podstatě to asi není nic špatného :think:

ProfZa
Povídálka 11 příspěvků 03.10.14 15:49

Myslela bych si, že se mu líbí anální stimulace. Jako máš strach, že je gay? To by s tebou asi nebyl. Kdyby se tak uspokojovala nějaká kamarádka, taky by tě to zarazilo? Prostě se každýmu líbí něco jinýho..tak ho tak uspokojuj ty v rámci předehry, nemusíš pak mít strach, že půjde pro uspokojení jinam..to je dotaz.

Heinich
Závislačka 3267 příspěvků 03.10.14 15:50
normál

Podobný dotaz už kdysi padl. Není to nic neobvyklého, někteří muži si do análu zasouvají ledacos.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 15:50

Vubec nic, delame to i spolu :D respektive me to nebavi (na mne), libi se to jemu (na nem) tak proc ne. Myslim, ze je to uplne to samy jako kdyz treba ty mas vibrator nebo nejakou hracku kterou pouzivas ty. I kdyz musim rict ze mi prijde uz z toho prispevku ze celkove hracky v posteli asi nemusis…
Anonym protoze informace o priteli

Paoloska
Echt Kelišová 8260 příspěvků 03.10.14 15:52

No, líbí se mu to. Co si o tom myslet jiného :nevim: Dráždění prostaty je pro muže většinou hodně vzrušující.

L92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 15:52
@Anonymní píše:
Ahoj, snad pochopíte anonymitu..Chci se zeptat, co by jste dělaly, kdyby jste zjistily, že má váš muž/přítel rád anální sebeuspokojování různými erotickými pomůckami..Nevím co si o tom myslet :nevim:

Co bych dělala? zamyslela bych se nad tím, proč mi to neřekl… ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 15:55

Můj muž to taky rád.. Máme takový malý, „lady finger“ se to snad jmenuje.. Mně to nijak nebere, ale pro zpestření ho jednou za čas uspokojím za pomoci téhle hračky. Ví, že to nesmí chtít moc často ;) je to asi normální, ta oblast je tam citlivá, i k prostatě se nejlíp dostává přes rectum..takže je to tam vzrušivé, no. V sexu je dovolené vše, co vyhovuje oběma stranám. Jestli se ti to vysloveně neekluje, dá se na to občas přistoupit, ne? Není to nic zvrhlého. Anonym snad pochopitelný. B. O.

hanzbl00
Závislačka 3379 příspěvků 03.10.14 15:56

Mě by to bylo asi uplně jedno, hlavně, že to nechce po mě :think:

mojmira
Hvězda diskuse 77522 příspěvků 03.10.14 16:07
@hanzbl00 píše:
Mě by to bylo asi uplně jedno, hlavně, že to nechce po mě :think:

a hlavně, že to nechce po někom jiném :mrgreen:

boball
Echt Kelišová 9363 příspěvků 03.10.14 16:10

Popravdě, zamyslela bych se nad tím, proč se mi nesvěřil. :think:

sissi79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 16:17

Tak mam pocit ze tohle bych o svym priteli vedela bo si to na nem vyzkousela sama ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 16:22

Asi jste mě špatně pochopily, nebo jsem to špatně napsala..On se mi s tím sám nedávno svěřil, jde o to, že se za to strašně moc stydí. Snažila jsem se mu vysvětlit, že to není nic extra nenormálního, že to sice asi každý chlap nedělá, ale že určitě není ani jediný, který si takto udělá rád dobře..Sexuální život máme super, ničemu se nebráním, hodně jsme toho zkusili a vím, že má i jiné úchylky, ale o těch mi řekl už na začátku vztahu..První co jsem mu na to řekla, tak že v pořádku, když provozujeme anální sex, taky se mi to líbí, tak proč by se to nemohlo líbit jemu..Nemyslím si že je gay, ani nic podobnýho. Nabídla jsem mu, že to můžeme zahrnout do předehry a alespoň ji nově okořeníme, ale nechtěl, prý se stydí a je mu to trapné, kdybych mu to měla dělat já..jsem ráda, že se s tím svěřil, je vidět, že s tim psychicky dost bojuje, ale asi bude lepší to ignorovat a dělat, že nic nevím když se tím trápí.. :nevim:

Meluzinecka
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 03.10.14 16:24

V tom pripade bych byla rada ze mi to sveril a brala to ok, pokud se stydi s tebou tak bych ho nenutila, treba tam casem dojde :)

Electrolux_EHM_4400
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 16:25
@Anonymní píše:
Asi jste mě špatně pochopily, nebo jsem to špatně napsala..On se mi s tím sám nedávno svěřil, jde o to, že se za to strašně moc stydí. Snažila jsem se mu vysvětlit, že to není nic extra nenormálního, že to sice asi každý chlap nedělá, ale že určitě není ani jediný, který si takto udělá rád dobře..Sexuální život máme super, ničemu se nebráním, hodně jsme toho zkusili a vím, že má i jiné úchylky, ale o těch mi řekl už na začátku vztahu..První co jsem mu na to řekla, tak že v pořádku, když provozujeme anální sex, taky se mi to líbí, tak proč by se to nemohlo líbit jemu..Nemyslím si že je gay, ani nic podobnýho. Nabídla jsem mu, že to můžeme zahrnout do předehry a alespoň ji nově okořeníme, ale nechtěl, prý se stydí a je mu to trapné, kdybych mu to měla dělat já..jsem ráda, že se s tím svěřil, je vidět, že s tim psychicky dost bojuje, ale asi bude lepší to ignorovat a dělat, že nic nevím když se tím trápí.. :nevim:

Nenech se tak odbyt :cert: Kup si pripinaka a poradne si ho s nim nejaky vecer povod :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >