Když se napiju vína, začne mě bolet za krkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 21:48
Když se napiju vina začně mě bolet za krkem

Dobrý večer, mám takovou otázku, poslední dobou když si dam skleničku vina tak mě začne šíleně bolet za krkem, a po 5 ti minutách to přestane a pak už v pohodě, nevíte z čeho to muže být? Děkuji moc

Reakce:
mrazik6
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 1 inzerát 08.02.19 21:51

A nepiješ to rovnou z lahve - hluboký záklon? :lol:

xammy
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 08.02.19 21:53
@mrazik6 píše:
A nepiješ to rovnou z lahve - hluboký záklon? :lol:

Made my day :mrgreen:

mrazik6
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 1 inzerát 08.02.19 21:56

@xammy Rádo se stalo :mrgreen:

Kaci89
Kecalka 393 příspěvků 08.02.19 22:13

Me to dela pokazde.myslim si,ze je to tim,jak se roztahuji cevy.dela mi to pri prvnim napiti jak pises za krkem a nekdy mi to jde do noh.

Slečna Dee
Povídálka 20 příspěvků 08.02.19 22:25

Taky to mam, kdyz se napiju alkoholu, boli za krkem a ruce, za chvilku to odezni :nevim:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19250 příspěvků 08.02.19 22:35
@Anonymní píše:
Dobrý večer, mám takovou otázku, poslední dobou když si dam skleničku vina tak mě začne šíleně bolet za krkem, a po 5 ti minutách to přestane a pak už v pohodě, nevíte z čeho to muže být? Děkuji moc

Bolest kdekoli na těle po požití alkoholu může být symptomem vážného onemocnění. Jestli máš ještě nějaké zvláštní symptomy (únava, dušnost atd.,), tak to nepodceňuj a mazej k doktorovi.

KristynaTita
Kecalka 463 příspěvků 08.02.19 22:37
@Anonymní píše:
Dobrý večer, mám takovou otázku, poslední dobou když si dam skleničku vina tak mě začne šíleně bolet za krkem, a po 5 ti minutách to přestane a pak už v pohodě, nevíte z čeho to muže být? Děkuji moc

To je migrena. Stazeny cévy na krku, mám to take.

luci5
Závislačka 4027 příspěvků 3 inzeráty 09.02.19 08:08

Také tak mám, nastartuje se tím migréna.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >