Když se nečekaně ozve bývalá láska

13.3.16 19:06

Když se nečekaně ozve bývalá láska

Ahoj :-)

před 5 měsíci mě nechal kluk (s přestávkou jsme vedle sebe strávili 8 let). Byla to pro oba první opravdová láska a vztah.

Na podzim jsme se chtěli dát opět dohromady a vše bylo fajn. A iniciátorem byl on.

Jenže do toho se mu do cesty připletla slečna živící se profesionálně, jako hosteska a on se prostě do ní zakoukal, protože to pro něj bylo něco nového. Já to hned prokoukla a šel s pravdou ven. Prostě si zvolil to, že to chce zkusit s ní. Dohnalo ho to, že jinou holku nikdy neměl, bohužel.

Je pravda, že s tím bojoval chvíli řekl, že to zkusíme spolu, pak si to zase rozmyslel a bylo vidět, že neví a plácá se v tom. Začal hledat absurdní důvody, proč spolu nemůžeme být, aby si to sám sobě obhájil. Nakonec řekl, že jsem přece jen kamarádka…pak zase, že vždy ke mně bude něco cítit a že neví, co chce.

Já myslela, že s ní něco má…ale to zkoušení bylo…zkoušení ji udolat a sbalit.

Co vím, tak se občas scházejí, byli na svých oslavách narozenin…ale vztah to není. Slečna mu nic zatím nepovolila. Snaží se zapadnou mezi její mladší kamarádky a obdarovává ji a bere na vip akce.

Já jsem mu ještě dávala možnost někdy na začátku prosince (ale on to cítil, že chce být s ní, ale zároveň mi řekl, jak jsem mu na oslavě chyběla a že neumí popsat, co ke mně cítí) já pak vše utla s tím, že se na to nebudu koukat a jeho jediný pokus o uchování komunikace zazdila. Protože jen kamarádka být nedokážu.

No a ten kluk se mi nedávno sám od sebe po více, jak čtvrt roce nečekaně ozval (jelikož on je v těhle věcech trochu srab, tak mě to opravdu překvapilo). Ptal se, jak se mám…já mu stroze po pár dnech odpověděla a on už začal psát smajlíky atak. Na to jsem mu opět stroze odpověděla a on mě posléze pozval na schůzku, že by bylo nejlepší si to všechno říct a bylo by to fajn, protože jeho můj život stále zajímá.

No a to je ten problém, já ho samozřejmě vidět chci a ráda bych s ním zase byla. Protože mé city nezmizeli. Jenže nevím, zda jsem už pro něj jen kamarádka, nebo v tom může být i trochu něco víc.

Jestli dál bude usilovat o ni…jestli ona vůbec něco víc chce… nebo by to s ní už třeba mohl vzdát a vrátit se…

A tak nevím, co dělat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9166
13.3.16 19:11

Já bych se na něj vykašlala, obávám se, že kontruktivní budoucnost to nemá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
13.3.16 19:11

Asi je to vetsi kocka nez ty, ale kdyz mu neda, tak se bude vracet k tobe. Je otazka, jestli ti to tak staci. Ale nakonec plno lidi je spolu jen kvuli tomu, ze je nechtel nekdo vic atraktivni. Bys nebyla jedina. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
722
13.3.16 19:13

:zed: :zed: :zed: kdyz si to cele po sobe prectes tak snad pochopis co by jsi mela delat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
13.3.16 19:15

Já bych si s ním to rande klidně dala, však uvidíš co z něj vypadne a jak se to vyvrbí…přece si ho hned nebereš a klidně můžeš být kamarádka…

Příspěvek upraven 13.03.16 v 19:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
771
13.3.16 19:15

2× do stejné řeky bych nešla a pokud jste spolu strávili 8 let a prakticky nikoho jinýho nepoznali a „nevyzkoušeli“ tak asi později i hrozí, že jeden (nebo oba) z vás zjistí, že si vlastně nic neužili a budete hledat jinde…ale samozřejmě to může dopadnout dobře, to nikdo neví ;) ale já za sebe bych se na to vykašlala a poohlídla se jinde :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2300
13.3.16 19:25

Ahoj podobnou situaci jsem se svoji byvalou velkou laskou resila mockrat…ale nikdy jsem se k sobe uz nevratily..sex ano ale nic vic..ja uz nechtela..dodnes jsem kamaradi a troufnu si rict ze i celkem dobri..ale uz samozrejme bez sexu.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
13.3.16 19:29

Někdo tady zmínil, že 2× do jedné řeky nevstoupíš. NESOUHLASÍM!!! Dala jsem se s jedním dohromady a moc se mi líbil. Hlavně jsem se líbila já jemu. Jenže dlouho to nevydrželo. Vztah se rozpadl ani nevím jak. Stalo se to zvláštně. Jenže jsme nezůstali kamarádi. Ignorovali jsme se a to jsme se potkávali denně jelikož jsme spolu pracovali. Po roce ignorace jsme se dali zase dohromady a drží to do dnes. Plánujeme svatbu a čekáme miminko. Moc se milujeme. Tím, že jsme o sebe jednou přišli jsme si uvědomili, že už to nikdy nedopustíme. :srdce: rozhodni se podle sebe. Pokud chceš tak s ním běž. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.16 19:29

Mě spíš zajímá, jestli se chlapi ozývají, protože chtějí přátelství, nebo jim to v hlavě může šrotovat a nějaký restart by z toho mohl být.
V podstatě ten pokus o návrat (do té doby nějaký čas taková hra na přátele a žádný fyzický vztah tam nebyl) byl čistě platonický ve fázi randění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1299
13.3.16 19:33

Asi by bylo lepší už s ním nic nezačínat. Lehce se to říká, ale když si to přečteš, tak to asi uvidíš. Teť to byla hosteska, příště třeba barmanka, a tak pořád dál. Půjde si vyzkoušet jinam a pak až ho nová hračka omrzí, tak se vrátí k tobě jako k jistotě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
13.3.16 19:36
@Mexie píše:
Někdo tady zmínil, že 2× do jedné řeky nevstoupíš. NESOUHLASÍM!!! Dala jsem se s jedním dohromady a moc se mi líbil. Hlavně jsem se líbila já jemu. Jenže dlouho to nevydrželo. Vztah se rozpadl ani nevím jak. Stalo se to zvláštně. Jenže jsme nezůstali kamarádi. Ignorovali jsme se a to jsme se potkávali denně jelikož jsme spolu pracovali. Po roce ignorace jsme se dali zase dohromady a drží to do dnes. Plánujeme svatbu a čekáme miminko. Moc se milujeme. Tím, že jsme o sebe jednou přišli jsme si uvědomili, že už to nikdy nedopustíme. :srdce: rozhodni se podle sebe. Pokud chceš tak s ním běž. :)

Ale vy jste spolu dlouho nechodili, ne? A to je něco jiného - nebyli jste si jisti, zda k sobě patříte. Ale po 8 letech už váhání neexistuje - tam se rozchází z podstatnějších důvodů a ten návrat pak není moc reálný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
13.3.16 19:37

@Zmatenáholka každý chlap je jiný. Ale můj první se ozýval, protože jsem mu chyběla a chtěl mě zpátky, ale já jsem nechtěla. Pak si našel jinou a když se rozešli tak mi zase napsal třeba po 2 letech. Já jsem mu napsala, že mám přítele a už neodepsal :lol: jestli jsi byla jeho první tak se k tobě bude možná pořad nějakým způsobem vracet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22816
13.3.16 19:37

Asi dostal kopacky tak se chce vrátit do známých vod. Akorát nevěřím že mu jeden pokus stačil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
13.3.16 19:39

@hatawai Chodili. 8 let jsme spolu nebyli, ale týden taky ne. Akorát jsme spolu nežili

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.16 20:25

Kopačky nedostal, protože spolu chodit nezačali. Alespoň donedávna.
Jen vím, že v kontaktu jsou. Před týdnem byl na její oslavě, co vím, měla s nim jít ještě na jednu akci (řikala mi to kamarádka, abysme se jim vyhli), ale nakonec tam s nim nešla. Víc nevím.

Náš konec byl spíš proto, že jsme se potkali moc mladí. Láska tehdy nevyprchala, jen byly obyčejné problémy, se kterými jsme si neuměli tehdy poradit. Teď už je člověk vidí, jako malicherné.
Pak jsme zkoušeli být kamarádi, protože nám to zkomplikovalo společné pracoviště… ale to nešlo, vždy jsme věděli, že pro sebe jsme víc. Jen jsme s tim neuměli naložit. To je ta nezkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama