Když se nedaří otěhotnět s partnerem - co kamarád?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katy3011
Kecalka 350 příspěvků 19.12.16 22:05
když se nedaří otěhotnět s partnerem - co kamarád?

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat, jaké máte zkušenosti s otěhotněním, jestli některá z Vás má například pozitivní zkušenost s tím když nemohla otěhotnět, ale pak se jí to podařilo s někým jiným..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16423 příspěvků 19.12.16 22:12

Myslíš, že je to ten správný postup? :think: :lol:

JancaS84
Stálice 71 příspěvků 19.12.16 22:17

A ten partner s tim souhlasi nebo by o tom nevěděl?

hanyny
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 19.12.16 22:37

Do toho bych nikdy nešla. To tě pak bude honit celý život, až tě to jednou dohoní…

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 22:39

Biologicky by to asi šlo, zkušenosti nemám a to raději budu dál čekat na to až se to podaří s partnerem.

Hobitka
Závislačka 3488 příspěvků 19.12.16 22:47

Muj zcela osobni nazor je, ze HLA (Human Leukocyte Antigen) kombinace partneru ma co mluvit do toho, jak snadne bude pro par zplodit potomka. Z eticke stranky no comment.

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 19.12.16 23:19

No, tak podvést partnera a pak dělat že to dítě je jeho, to je na hlavu. Hlavně by ses zbláznila protože by tě dohánělo svědomí. A pochybuju že by s tímhle nějaký partner souhlasil. Jsou i jiné možnosti.

Nikuu
Stálice 68 příspěvků 1 inzerát 19.12.16 23:36

Neřeším etickou stránku, ale odpovim na dotaz. Po několika letech neúspěšného snažení, 4ivf a informaci, že hlavní problém je u mě, jsem otěhotněla přirozeně a bez problemu, akorát s jiným partnerem. Takže ano, změna partnera pomohla.. podotýkám, že žiju s biologickým otcem dítěte ;)

katy3011
Kecalka 350 příspěvků 19.12.16 23:48

Nikuu děkuji za příspěvek.. etická stránka je mi jedno i kdybych měla zůstat nakonec sama.

Martina84
Ukecaná baba ;) 2013 příspěvků 20.12.16 00:08

Osobni zkusenost nemam. Ale v okoli znam pripad. Chlap byl zenaty a nedarilo se jim pocit, nakonec sli od sebe. Ted ma se soucasnou partnerkou dve deti a dvojcata na ceste. Ex ma tusim take deti.

Gosi
Kelišová 5687 příspěvků 20.12.16 01:56

Jako jo, může to tak fungovat, že jsou partneři nekompatibilní, nebo oba maj drobné problémečky, kterých by si zdravými partnery ani nevšimli, ale kombinace může bejt špatná… ví o tom partner? pokud by byl problém na tvé straně, šli byste do toho, že by si partner pořídil dítě s kamarádkou a vy byste se pak o něj starali? i pokud s tím partner souhlasí, tak je možnost darcovské gamety… ale jestli to máš v plánu chlapovi za zády, tak to asi pude, ale bylo by to dost sprostý…

PavlaHr
Kelišová 6721 příspěvků 20.12.16 07:24

@katy3011 a já znám případ, kdy nešlo otěhotnět, spusta ivf, doktoři řekli, že přirozeně spolu nikdy dítě mít nebudou, nakonec dvojčata po ivf a za dva roky naráz třetí přirozeně, neb už ot neřešili, když to nejde, že… :)

Taky jedna
Extra třída :D 11917 příspěvků 20.12.16 07:37

Znám pár, spolu jim to nešlo asi 20 let, pak se rozvedli a oba měli velice rychle dítě, paní jedno a pan asi 4 :lol:

Taky znám případ, kdy žena nemohla otěhotnět (podle vyšetření nevěděli příčinu), tak to zkoušela i s kamarády (dvěma), dlouhodobě a nic… neotěhotněla :nevim: A dle doktorů je zcela zdravá :nevim:

Rakosnicek1983
Závislačka 2883 příspěvků 20.12.16 08:14
@katy3011 píše:
Nikuu děkuji za příspěvek.. etická stránka je mi jedno i kdybych měla zůstat nakonec sama.

Zase jedna, co chce dítě za každou cenu? :think:

jonatanka
Závislačka 2969 příspěvků 20.12.16 08:22

@Nikuu já mám podobnou zkušenost, 10 léčby, pak změna partnera a šlo to tak rychle, zrovna v době kdy se mi to ani moc nehodilo.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >