Když se oplodněné vajíčko uhnízdí vysoko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ajkad
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 05.12.17 10:49
když se oplodněné vajíčko uhnízdí vysoko

Ahoj, prosím o zkušenosti… včera jsem byla na gyndě a potvrdili mi, že jsem těhu, ale vajíčko se uhnízdilo příliš vysoko a nemusí mít místo pro růst… není mimo dělohu, je pořád v dutině děložní… o mimi se snažíme rok a půl a byla jsem moc šťastná, nerada bych aby to skončilo špatně… máte někdo, prosím zkušenosti?

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 05.12.17 11:28

@ajkad pokud je v děloze, tak je to v klidu..

ajkad
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 05.12.17 11:30
@martina.se píše:
@ajkad pokud je v děloze, tak je to v klidu..

v děloze je, ale jako nahoře, nespadlo dolu…

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 3048 příspěvků 05.12.17 12:06

Jako v rohu děložním? co říkal doktor?

ajkad
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 05.12.17 12:10
@karkarka píše:
Jako v rohu děložním? co říkal doktor?

jojo je jako v rohu, ale ne mimo dělohu…

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 05.12.17 13:17

Ahoj,
máš několik možností. Ta první je, že se to bude správně vyvíjet a bude to naprosto fyziologické těhotenství (to záleží dle UZ, kde přesně je těhotenství uloženo). Moc bych ti to přála! Další možnost je, že dojde k samovolnému zániku embrya - prostě nebude mít dost místa k vývoji. A ta další možnost - že by mohlo dojít k ruptuře - a to je velmi těžký, život ohrožující stav. Věřím, že si tě lékaři dobře ohlídají. Pokud bys měla nějaké bolesti, krvácela, hned od nemocnice. Ozvi se, jak se to bude pokračovat, myslím na tebe.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >