Když se oplodněné vajíčko uhnízdí vysoko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ajkad
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 05.12.17 10:49
když se oplodněné vajíčko uhnízdí vysoko

Ahoj, prosím o zkušenosti… včera jsem byla na gyndě a potvrdili mi, že jsem těhu, ale vajíčko se uhnízdilo příliš vysoko a nemusí mít místo pro růst… není mimo dělohu, je pořád v dutině děložní… o mimi se snažíme rok a půl a byla jsem moc šťastná, nerada bych aby to skončilo špatně… máte někdo, prosím zkušenosti?

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 05.12.17 11:28

@ajkad pokud je v děloze, tak je to v klidu..

ajkad
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 05.12.17 11:30
@martina.se píše:
@ajkad pokud je v děloze, tak je to v klidu..

v děloze je, ale jako nahoře, nespadlo dolu…

karkarka
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 05.12.17 12:06

Jako v rohu děložním? co říkal doktor?

ajkad
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 05.12.17 12:10
@karkarka píše:
Jako v rohu děložním? co říkal doktor?

jojo je jako v rohu, ale ne mimo dělohu…

s.y.p.t.a
Kecalka 493 příspěvků 05.12.17 13:17

Ahoj,
máš několik možností. Ta první je, že se to bude správně vyvíjet a bude to naprosto fyziologické těhotenství (to záleží dle UZ, kde přesně je těhotenství uloženo). Moc bych ti to přála! Další možnost je, že dojde k samovolnému zániku embrya - prostě nebude mít dost místa k vývoji. A ta další možnost - že by mohlo dojít k ruptuře - a to je velmi těžký, život ohrožující stav. Věřím, že si tě lékaři dobře ohlídají. Pokud bys měla nějaké bolesti, krvácela, hned od nemocnice. Ozvi se, jak se to bude pokračovat, myslím na tebe.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama