Reklama

Když se oplodněné vajíčko uhnízdí vysoko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ajkad
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 05.12.17 10:49
když se oplodněné vajíčko uhnízdí vysoko

Ahoj, prosím o zkušenosti… včera jsem byla na gyndě a potvrdili mi, že jsem těhu, ale vajíčko se uhnízdilo příliš vysoko a nemusí mít místo pro růst… není mimo dělohu, je pořád v dutině děložní… o mimi se snažíme rok a půl a byla jsem moc šťastná, nerada bych aby to skončilo špatně… máte někdo, prosím zkušenosti?

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 05.12.17 11:28

@ajkad pokud je v děloze, tak je to v klidu..

ajkad
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 05.12.17 11:30
@martina.se píše:
@ajkad pokud je v děloze, tak je to v klidu..

v děloze je, ale jako nahoře, nespadlo dolu…

karkarka
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 05.12.17 12:06

Jako v rohu děložním? co říkal doktor?

ajkad
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 05.12.17 12:10
@karkarka píše:
Jako v rohu děložním? co říkal doktor?

jojo je jako v rohu, ale ne mimo dělohu…

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 05.12.17 13:17

Ahoj,
máš několik možností. Ta první je, že se to bude správně vyvíjet a bude to naprosto fyziologické těhotenství (to záleží dle UZ, kde přesně je těhotenství uloženo). Moc bych ti to přála! Další možnost je, že dojde k samovolnému zániku embrya - prostě nebude mít dost místa k vývoji. A ta další možnost - že by mohlo dojít k ruptuře - a to je velmi těžký, život ohrožující stav. Věřím, že si tě lékaři dobře ohlídají. Pokud bys měla nějaké bolesti, krvácela, hned od nemocnice. Ozvi se, jak se to bude pokračovat, myslím na tebe.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >