Když se potkal s bývalou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  25.03.18 19:12
Když se potkal s bývalou

Ahoj, přítel byl na zapíječce miminka a byla tam i jeho bývalá, já sem tam nebyla, samozřejmě byl opilý.. může znamenat něco to, že jí omylem říkal lásko a zlato parkrat? Prý ji říkal jak má hezky úsměv a zval ji ať se jde podívat na psa jeho, že ho měla rada :zed:
Spolu jsme čtvrt roku a vše je super, ale tohle je divny, jinak se nevidaji, jen jí občas napíše ale ona ho ignoruje

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 34 Další »

Reklama

Reakce:

EmmaAnna
Závislačka 3394 příspěvků 25.03.18 19:19

„Jen“ ji obcas napise a ona ho ignoruje? Ma kvuli ni potrebu se ponizovat a jeste ji „omylem“ rika zlato? Omylem bych zapakovala kufr a poslala do obehu.

Tardulka
Závislačka 3560 příspěvků 25.03.18 19:26

Myslím, že jí má pořád v hlavě. Nejspíš jí má pořád rád. Je lepší si najít partnera, který má minulost vyřešenou. Kdyby ho přestala ignorovat a začala mu náklonost opětovat, jak by to asi dopadlo??? Myslím, že by se ani nemusela tolik snažit. Promiň, je mi to moc líto :?

Dája999
Kecalka 447 příspěvků 25.03.18 19:28
@Anonymní píše:
Ahoj, přítel byl na zapíječce miminka a byla tam i jeho bývalá, já sem tam nebyla, samozřejmě byl opilý.. může znamenat něco to, že jíomylemříkal lásko a zlato****parkrat? Prý ji říkal jak má hezky úsměv a zval ji ať se jde podívat na psa jeho, že ho měla rada :zed:
Spolu jsme čtvrt roku a vše je super, ale tohle je divny, jinak se nevidaji, jen jí občas napíše ale ona ho ignoruje

Tohle všechno OMYLEM?? Asi těžko, viď…

Jak dlouho jsou od sebe? A jak dlouho byl sám, než jste se potkali vy dva?

Anonymní  25.03.18 19:33

Heleď, ani v opilosti bych bejvalce neřekl lásko… spíš by mi ujelo, že je nevděčná coura, pí*a, apod. A to lidem zásadně nenadávám. Takže když jí potkám za střízliva, je to cajk :).

Prosím o anonym :D. Stydím se za sebe, že se mi na ní nedaří mít alespoň neutrální názor.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 919 příspěvků 25.03.18 19:37

Opil se, chtel si vrznout s byvalkou a ted se ti snazi namluvit pohadky. :roll:

mary.27
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 25.03.18 19:37

Co na to říci, má pro ní evidentně stále slabost… :?
Našel si tě asi v době, kdy to neměl uzavřené a plácá se v tom, no… :think:

Petruna21
Echt Kelišová 9679 příspěvků 25.03.18 19:39

Neřekla bych že to bylo omylem ;) proč jí píše když ona ho ignoruje? Zabalila bych mu raneček a šel by :P

nostress
Extra třída :D 12604 příspěvků 25.03.18 19:39
@Anonymní píše:
Ahoj, přítel byl na zapíječce miminka a byla tam i jeho bývalá, já sem tam nebyla, samozřejmě byl opilý.. může znamenat něco to, že jí omylem říkal lásko a zlato parkrat? Prý ji říkal jak má hezky úsměv a zval ji ať se jde podívat na psa jeho, že ho měla rada :zed:

A jak oslovuje tebe?

Anonymní  25.03.18 19:42

Lásko mi říká jeden z bývalých i za střízliva. Ale oba máme desetiletí rodiny a jsme pořád kamarádi. V tomto případě by mi to vadilo. Jste spolu chvíli, tak máš být láska a zlato ty.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 25.03.18 20:00
@Anonymní píše:

to zní dost blbě.. hlavně pasáž o - on jí napíše ač ho ona ignoruje píše jí zas… to je blbý a ve víně (alkoholu je pravda) jak dlouho po jejich rozchodu jste se dali do kupy vy dva?

Anonymní  25.03.18 20:08
@Tardulka píše:
Myslím, že jí má pořád v hlavě. Nejspíš jí má pořád rád. Je lepší si najít partnera, který má minulost vyřešenou. Kdyby ho přestala ignorovat a začala mu náklonost opětovat, jak by to asi dopadlo??? Myslím, že by se ani nemusela tolik snažit. Promiň, je mi to moc líto :?

No on kdyby chtěl, tak ona se k němu ihned vrátí, jenže on naštěstí nechce :nevim:

Anonymní  25.03.18 20:09
@Dája999 píše:
Tohle všechno OMYLEM?? Asi těžko, viď…Jak dlouho jsou od sebe? A jak dlouho byl sám, než jste se potkali vy dva?

no prakticky jsme spolu začali během pár dnů po rozchodu

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 25.03.18 20:10
@Anonymní píše:
No on kdyby chtěl, tak ona se k němu ihned vrátí, jenže on naštěstí nechce :nevim:

jo? tak proč jí furt píše a ona ho ignoruje? to ti namluvil on že by ho ráda zpět?

Anonymní  25.03.18 20:10
@Anonymní píše:
Heleď, ani v opilosti bych bejvalce neřekl lásko… spíš by mi ujelo, že je nevděčná coura, pí*a, apod. A to lidem zásadně nenadávám. Takže když jí potkám za střízliva, je to cajk :).Prosím o anonym :D. Stydím se za sebe, že se mi na ní nedaří mít alespoň neutrální názor.

no takhle o ní mluví přede mnou no..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 34 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Marie Drahokoupilová: Kam se uchýlila diva, jíž se přezdívalo Sophia Loren?

Její krása ji předcházela, a tak není divu, že se jí přezdívalo česká Sophia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Už se dokážu uživit i v Americe, říká Nikol Heřmánková Kouklová

Před dvěma roky se herečka a blogerka Nikol Heřmánková Kouklová společně s... číst dále >

Reklama