Když se ranní sex nepovede

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 07:59
Když se ranní sex nepovede

Ahoj holky. Radši anonymně. Jsem deset měsíců od porodu cs.Od začátku těhu jsem byla na rizikovém. A za celou tu dobu až do teď jsme s parnerem spolu spali 3×. V těhu to nešlo pořád jsem krvácela. A od porodu prostě nechci. ( Nemám potřebu)Měla jsem to tak i po první dceři, tam se to ale brzy srovnalo a já pak měla chuť na sex normálně. Bohužel teď na něj nemam ani pomyšlení. Chlap už je nervozní. Od minulého týdne je to sním k nevydržení. Tak jsem si dnes ráno řekla, že se přemůžu. Dopadlo to tak, že po minutě se zvedl naštval a bezeslova odešel. ( Prostě nic nebylo)Tak se teď cítím ještě hůř. Strašně mě to ponížilo. Když jsem vstala a šla jsem do kuchyně dělat starší dceři snídani, byl už na odchodu, mezi dveřmi řekl čau bouchl snimi a byl pryč. Ani nevím, co tady hledám jen jsem se potřebovala vypsat.Po tomhle už jen pomyšlení na sex mě uplně paralizuje:(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 10.01.17 08:01

No, pokud ho odmítáš a při případných pokusech se tváříš, jak když Ti rvou zuby, pak se jeho reakci nedivím :think:

Zabatko
Závislačka 4270 příspěvků 10.01.17 08:02

Hm, po deseti měsících už je to divný, my jsme nedodrželi u posledních dvou těhotenství ani šestinedělí. :mrgreen: Nevím, co poradit, možná by nebylo od věci s manželem o tom promluvit, co máš za problém a v krajním případě to řešit s odborníky.

makynkamalinka
Kecalka 237 příspěvků 10.01.17 08:03

Já vlastně ani nevím. Prostě nemám

ka2ka
Extra třída :D 12955 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 08:05

Asi by jste si o tom měli promluvit, mě to trvalo taky dlouho než jsem chut dostala a manžel to věděl je fakt, že občas jsem se přemohla a občas mu pomohla, protože jsem to chápala a samotnou mě rozčilovalo, že nemám chut

makynkamalinka
Kecalka 237 příspěvků 10.01.17 08:06

Já vlastně nevím co by jsi chtěla slyšet. Prostě ho asi odradil tvůj otrávený obličej. Měla by jsi si sním promluvit. Tohle chlap dlouho nevydrží. Teda ne normáln8 :kytka: Omlouvam se za první nedopsaný příspěvek, syn po mě hopsá :D

Niccollett
Kecalka 163 příspěvků 10.01.17 08:07

Rodila jsem loni v červenci a po skončení šestinedělí jsem na sex taky neměla moc myšlenky. Manžel na mě netlačil, ale bylo vidět, že on na sex pomyšlení má :lol: A tak jsem si jednou večer dala horkou vanu, manžel mě namasíroval a k sexu jsme se nenuceně dostali a od té doby jsme na stejné frekvenci. Takže ti poradím jen uvolnit se, zkusit třeba tu masáž, nebo existují i hry pro páry. Hlavně to ale nedělej pokud sama nechceš, ptže to dopadne tak jak ti to dopadlo dnes ráno.

Markéta80
Hvězda diskuse 40019 příspěvků 10.01.17 08:08

A co se tedy stalo? leze mu to na mozek a nedivím se, to je strašně dlouhá doba :?

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33778 příspěvků 10.01.17 08:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Radši anonymně. Jsem deset měsíců od porodu cs.Od začátku těhu jsem byla na rizikovém. A za celou tu dobu až do teď jsme s parnerem spolu spali 3×. V těhu to nešlo pořád jsem krvácela. A od porodu prostě nechci. ( Nemám potřebu)Měla jsem to tak i po první dceři, tam se to ale brzy srovnalo a já pak měla chuť na sex normálně. Bohužel teď na něj nemam ani pomyšlení. Chlap už je nervozní. Od minulého týdne je to sním k nevydržení. Tak jsem si dnes ráno řekla, že se přemůžu. Dopadlo to tak, že po minutě se zvedl naštval a bezeslova odešel. ( Prostě nic nebylo)Tak se teď cítím ještě hůř. Strašně mě to ponížilo. Když jsem vstala a šla jsem do kuchyně dělat starší dceři snídani, byl už na odchodu, mezi dveřmi řekl čau bouchl snimi a byl pryč. Ani nevím, co tady hledám jen jsem se potřebovala vypsat.Po tomhle už jen pomyšlení na sex mě uplně paralizuje:(
říkat, že se „přemůžeš“ to nebyl zrovna dobrý nápad chlap potřebuje cítit, že je „chtěnej“ ;) Být tebou spíš bych si s ním promluvila o tom co tě trápí a nějak najít společnou cestu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 08:11

Holky já prostě nemám chuť. Neumím se na to naladit. Nejde to můžu se snažit sebevíc a nic. Vadí mi, že se pořád snaží. Mě to prostě nechybí. Asi jsem divná. Já ho chápu, že už je to na něj moc.Ale neumím si pomoct. Už jsem se mu to snažila vysvětlit, nepomáhá to:(Vždycky když se hádáme tak mi to vykřičí. A prý celkově jsem chladná. Což si prostě nemyslím.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 10.01.17 08:12
@Anonymní píše:
Holky já prostě nemám chuť. Neumím se na to naladit. Nejde to můžu se snažit sebevíc a nic. Vadí mi, že se pořád snaží. Mě to prostě nechybí. Asi jsem divná. Já ho chápu, že už je to na něj moc.Ale neumím si pomoct. Už jsem se mu to snažila vysvětlit, nepomáhá to:(Vždycky když se hádáme tak mi to vykřičí. A prý celkově jsem chladná. Což si prostě nemyslím.

njn. pokud o něj nemáš zájem a neřešíš to, tak je to nejlepší cesta, jak o něj přijít - co mu chybí doma, najde jinde :think:

ka2ka
Extra třída :D 12955 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 08:14

Musíš mu to vysvětlovat a vysvětlovat nic jiného ti nepomůže :nevim:

pavld
Kecalka 457 příspěvků 10.01.17 08:17

Hlavně to řešte co nejdříve. Pošli mu třeba nějakou hezkou SMS, ať tady za chvilku nezaložíš nějakou diskuzi typu, podvedl mě, chce se rozvést apod. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 08:18

A to ti vadí i kdybys ho uspokojila jinak? Já měla taky zakázány sex, ale chlapa jsem uspokojila buď oral nebo rukou. Občas jsem mu řekla, ať se na mě vystříká, že chci vidět jak si ho honí :oops:. Byl rád… Ani tohle nemůžeš udělat? Chlapy jsou nastavený jinak, tak jim musíme vyjít nějak vstříc ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 08:19

To jsem si řekla v duchu, že se přemůžu. Pořád vykřikuje, že jsme mladí. Že tohle by čekal od ženský padesát a dál. Že to není normální. Že taky potřebuje trochu lásky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >