Když se Vám někdo dvoří

Anonymní
20.9.19 07:34

Kdyz se vam nekdo dvori.

Na začátek chci napsat, že je mi 30 mám 5 let manžela, dceru a mám skvělou rodinu i manžela. A teď mám výčitky, protože mi dává najevo kolega 50 let, že se mu líbim a mně se to líbí, cítím se být zase žádaná, zvedlo mi to sebevědomí. On mě také něčím přitahuje, ale nikdy bych nezašla dál, nikdy bych nemohla ublížit manželovi a celé naší rodině. Je špatně, že to udržuji na flirtování a že se mi to líbí? Mám výčitky ale jinak se nic neděje. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

260
20.9.19 07:46

No zaflirtovat si asi občas můžeš, pokud to budeš mít pevně v rukou. Ale dál bych nešla, když máš skvělou rodinu. Riziko je, jestli kolega v práci nebude chtít víc a víc a nebo když s ním budeš flirtovat a dál nebude nic, aby se pak nemstil nebo něco podobného. No pro klid duše si raději nic nezačínej a nebudeš mít výčitky svědomí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8526
20.9.19 07:47

To myslím děláme všichni, to flirtování. Jen bacha na vánoční večírky a spol :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2357
20.9.19 07:50

Starej kozel si chce dokázat, že ještě není pod drnem a tobě se to líbí. :) To manželství zas až tak parádní nebude. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jessie_james
20.9.19 07:53

Ježiš. Já četl když se vám peklo dvoří..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.9.19 07:59

@Lexter jo, a pani z jednoho popisku vi jak nám funguje manzelstvi. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
2357
20.9.19 08:03
@Anonymní píše: @Lexter jo, a pani z jednoho popisku vi jak nám funguje manzelstvi. :lol:

Tak to se omlouvám, netušil jsem, že v tak úžasném manželství jaké popisuješ máš potřebu udržovat flirtování s 50-ti letým pánem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 08:05

Ze stylu tveho psani vyplyva, ze s flirtovanim nemas zkusenosti. Obecne nic proti, krasne koření zivota. Ovsem muze se to snadno vymknout, ty na oblacku, manzel te nastve a ty si to „nemusis nechat libit“, protoze mas jakoby zalohu. Je to trochu hra s ohnem. Jestli jsi cudna a nemas velke zkusenosti s muzskyma, tak veeeelmi opatrně, spis ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 08:06
@Lexter píše:
Tak to se omlouvám, netušil jsem, že v tak úžasném manželství jaké popisuješ máš potřebu udržovat flirtování s 50-ti letým pánem.

A proc ta silena ironie, tobe nekdo ublizil? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2357
20.9.19 08:10
@Kačus82 píše: A proc ta silena ironie, tobe nekdo ublizil? :roll:

To ne, ale baví mě potřeba se ptát jestli je špatně mít ve spokojeném manželství jakousi… hmm… bokovku? Něco kam si odskočím zvednout si sebevědomí? Čas ukáže, jak jsi řekla, zda se to tady paní vymkne.

Určitě to pochopí lidi, kteří takovou potřebu mají nebo měli, pro tu další skupinu toto zůstane záhadou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 08:14
@Anonymní píše:
@Lexter jo, a pani z jednoho popisku vi jak nám funguje manzelstvi. :lol:

Od skvělého manžela nejsi žádaná? Tak zapracujte na vztahu, abys byla žádaná tolik, aby to zcela naplnilo tvojí potřebu žádanosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 08:16
@Kačus82 píše:
Ze stylu tveho psani vyplyva, ze s flirtovanim nemas zkusenosti. Obecne nic proti, krasne koření zivota. Ovsem muze se to snadno vymknout, ty na oblacku, manzel te nastve a ty si to „nemusis nechat libit“, protoze mas jakoby zalohu. Je to trochu hra s ohnem. Jestli jsi cudna a nemas velke zkusenosti s muzskyma, tak veeeelmi opatrně, spis ne :nevim:

Jestli jsi se narodila 1936 tak ti slovo cudná odpouštím, ale jinak… :zed: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
796
20.9.19 08:16
@Anonymní píše:
Na začátek chci napsat, že je mi 30 mám 5 let manžela, dceru a mám skvělou rodinu i manžela. A teď mám výčitky, protože mi dává najevo kolega 50 let, že se mu líbim a mně se to líbí, cítím se být zase žádaná, zvedlo mi to sebevědomí. On mě také něčím přitahuje, ale nikdy bych nezašla dál, nikdy bych nemohla ublížit manželovi a celé naší rodině. Je špatně, že to udržuji na flirtování a že se mi to líbí? Mám výčitky ale jinak se nic neděje. Díky.

A ten skvělý manžel ti nedává nijak najevo, že se mu líbíš? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 08:27
@pohledzdruhestrany píše:
Jestli jsi se narodila 1936 tak ti slovo cudná odpouštím, ale jinak… :zed: :mrgreen:

O neco pozdeji :lol: ale miluju češtinu a nechci, aby takova krasna a VYSTIZNA slova zmizela :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 08:29
@pohledzdruhestrany píše:
Od skvělého manžela nejsi žádaná? Tak zapracujte na vztahu, abys byla žádaná tolik, aby to zcela naplnilo tvojí potřebu žádanosti.

A konkretni tip na odliseni se od domaciho spotrebice/pomocnika nemáš? :think: muze byt uplne peckovni chlap, ktery ale lasku dokazuje jinak a dame zalichotil slovni flirt od udrzovaneho seladona. No a co…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama