Když se vám zdá o zesnulém ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 09:58
Když se vám zdá o zesnulém ?

Ahoj holky chci se zeptat zda má někdo taky zkušenost nebo si to umí vysvetlit…V prosinci to budou dva roky co mi odešla v mladém věku maminka byla nemocná a už jsme to zjistili pozdě..zemrela nám doma v den kdy umírala na mě koukal a řekla,,Ty jsi opravdu jiná " nedokážu si todle vysvětlit měli jsme spolu velmi krásný vztah byly jsme jak sestry každý den spolu a pořád si volali… Jak stale spojené pupeční šňůrou ????k tomu mám ještě dva sourozence starší sestru která se s mamkou jen věčné douadovala měla blíže k otci… A mladšího bráchu který měl s maminkou taky hezký vztah…ale proč sem vůbec píšu se smrtí maminky se nemůžu stale vyrovnat hrozně mi chybi… Ale to podstatný je že se mi o ní velmi často zdaji sny… A to buď že v tom snu ví o problemech co jsou normálně v realitě okolo mě… Nebo se ukáže doma s tím že neumřela že je schovaná někde… A třetí verze se mi vybavuje že ví o své nemoci ale přesvědčuje že neumre…Vůbec nevím jak to mám brát pac pak akorát celý den jsem z toho nesvá. A je mi ještě větší smutno…nebo už se že mě stává blázen ???? a nejhorší je sen když se mi ve snu zjeví nežijící strejda, babička, a maminka odesli hrozně brzo po sobě…???????????? :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
darekp
Závislačka 2784 příspěvků 14.08.19 10:05

Sama pises, ze s jeji smrti jeste nejsi srovnana.. je to normalni, ze se ti o ni zda, treba zrovna v době, kdy resis nejaky problemy, ale i jindy.. me umrela babicka v breznu 2015 a zda se mi o ni doted.. a kdyz umrela, tak se mi o ni zdalo prvni pulrok skoro porad ;)

Pettcherry
Kecalka 385 příspěvků 14.08.19 10:08

Zpracováváš žal a bolest, chybí ti, myslíš na ní, proto se Ti o ní zdá… Mám něco podobného se svou babičkou… a taky si někdy připadám, jak blázen…
A s tím, co Ti řekla? možná to myslela tak, že jsi jiná než všichni ostatní, že Tě má nejvíc ráda…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 10:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky chci se zeptat zda má někdo taky zkušenost nebo si to umí vysvetlit…V prosinci to budou dva roky co mi odešla v mladém věku maminka byla nemocná a už jsme to zjistili pozdě..zemrela nám doma v den kdy umírala na mě koukal a řekla,,Ty jsi opravdu jiná " nedokážu si todle vysvětlit měli jsme spolu velmi krásný vztah byly jsme jak sestry každý den spolu a pořád si volali… Jak stale spojené pupeční šňůrou ????k tomu mám ještě dva sourozence starší sestru která se s mamkou jen věčné douadovala měla blíže k otci… A mladšího bráchu který měl s maminkou taky hezký vztah…ale proč sem vůbec píšu se smrtí maminky se nemůžu stale vyrovnat hrozně mi chybi… Ale to podstatný je že se mi o ní velmi často zdaji sny… A to buď že v tom snu ví o problemech co jsou normálně v realitě okolo mě… Nebo se ukáže doma s tím že neumřela že je schovaná někde… A třetí verze se mi vybavuje že ví o své nemoci ale přesvědčuje že neumre…Vůbec nevím jak to mám brát pac pak akorát celý den jsem z toho nesvá. A je mi ještě větší smutno…nebo už se že mě stává blázen ???? a nejhorší je sen když se mi ve snu zjeví nežijící strejda, babička, a maminka odesli hrozně brzo po sobě…???????????? :,(

Ahoj, určitě je to tím, že s maminky smrtí nejsi ještě smířená. Mně zemřel před 5 lety otec. Neměli jsme dobré vztahy, byl to alkoholik a psychicky ubližoval celé rodině. Dosud se mi o něm zdá. Třeba že sedí venku a s výsměchem mi říká „To koukáš, že jsem neumřel a jsem pořád tady“. Nejspíš s tím taky ještě nejsem smířená a nedokázala jsem mu to v sobě odpustit.

Pettcherry
Kecalka 385 příspěvků 14.08.19 10:11

Mě se vždycky vybaví taková ta stará babička z pohádky, co praví… láska je silnější než smrt… a je to tak…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 10:11

@darekp to ano ale s tím se nesmirim prostě nikdy… Když sem zjišťovala proč a co a jak bylo mi řečeno že jsme se nerozloucili a proto ji moje myšlenky stále vyhledávají…druhá varianta byla že když člověk spí putuje mu duše a že se naše duše setkávají… :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 10:14

@Pettcherry do teď je pro mě nepředstavitelný že už mi nikdy nezavolá neobejme a to mě hrozně trápí že se nemám komu vypovídat…ještě když žila i v dospělosti jsem jí říkala že mi nikdy neumře že se tady bez ní utrapim…nevím asi z nás 3 děti to nejhůř snáším já… :roll: jinak vam moc děkuji za odpovědi a rady :hug:

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 14.08.19 10:19

Zkus si přečíst něco o smrti od manželů Tomášových, mohla bys tam najít odpovědi. ;)

divine woman
Extra třída :D 12601 příspěvků 14.08.19 10:43

Moje babička říkávala, že mrtví ve snu varujou.

Pettcherry
Kecalka 385 příspěvků 14.08.19 10:54
@Anonymní píše:
@Pettcherry do teď je pro mě nepředstavitelný že už mi nikdy nezavolá neobejme a to mě hrozně trápí že se nemám komu vypovídat…ještě když žila i v dospělosti jsem jí říkala že mi nikdy neumře že se tady bez ní utrapim…nevím asi z nás 3 děti to nejhůř snáším já… :roll: jinak vam moc děkuji za odpovědi a rady :hug:

mám to stejně… občas i vezmu mobil do ruky a koukám, jestli nevolala, než se proberu… byly jsme si moc blízké, vím, že odešel člověk, který mě nejvíc miloval, se všema chybama, takovou jaká jsem… zrovna mám období, kdy se všema dost bojuju, s tchyní, švagrovkou, máti(ale to je klasika, to celý život)… když si večer sednu na dvůr na lavičku, zapálím cigaretu a zírám do tmy, přísahala bych, že občas cítím lehké pohlazení po tváři i když vítr nefouká… nikdy mě nikdo nepohladil po tváři, jen ona… vím, že se jednou zase sejdeme. Buď vděčná, že Ti byl dáno tolik času s milovanou osobou, někdo tenhle dar nepozná celý život…

evulinda79
Kecalka 142 příspěvků 14.08.19 11:05

Prostě normální sny, zdá se nám o čemkoliv, o lidech blízkých, neznámých, zvířatech, mrtvých, živých, od toho to jsou sny…

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 14.08.19 11:25

Znamená to že po nich truchlíš, že se ti po nich stýská a tak ti je psychika vyvolá alespoň ve snu.

Je to úplně normální, ale možná by stálo za to trošku víc se věnovat dočištění toho, jak moc si smířená s jejich odchodem, jak moc sis dovolila truchlit a jestli máš někoho blízkého živého, s kým můžeš mluvit o tom co tě trápí.

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1840 příspěvků 14.08.19 12:00

Pred 12-ti lety mi umrel táta a 3 roky se mi o nem zdalo kazdou noc, zřídka se mi o nem zda i v tehle dobe

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 12:16

Je mi lito s maminkou.
Za me ducharsky: Moji mame se zdavaji neboztici(pribuzni nebo pratele, co umreli), kteri si chodi pro živé, uz se nekolikrat stalo, ze ten dotycny umrel. Pred par lety umrel muj tata. Prisel si pro mamku a ta dostala komplikovany zapal plic, celou dobu ji lakal, ze ma novy dum, blabla. Ona se uzdravila, ale tata neprestal. Mama furt zapalovala svicky a jezdila na hrob, ale teta nakonec praskla do stolu: rekni mu, at te necha ted na pokoji. Jeste neni cas, on se nemuze rozloucit, ty ho tady furt drzis
Posli ho pryc, on bude mit klid a ty taky. Od te doby je klid…
Naliz s tou historkou dle libosti. Jestli te maminka „nevysava“, tak ok, jestli jo, je na case se na cas rozloučit

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 12:28

Právě že mě to vůbec nijak neobtezuje že by se mi o ni zdálo na jednu stránku jsem hrozně ráda ale pak se vzbudím a je mi o to větší smutno… A říkam si co bych dala za to ji reálné obejmout… Je pravda že kolikrát ve snu mi řekla že je pořád semnou aniž bych to věděla a kolikrát mě varovala že něco přijde a ono to opravdu přišlo… Občas mívám taky pocit lehkyho studeného vánku na těle když usínám až to přechází do zimnice… :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama