Když se ženská ohlídne po ženský

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 20:40
Když se ženská ohlídne po ženský

Zdravím, :lol:
mám takový dotaz a zároveň základ pro oddechovou diskuzi :P. Moje kamarádka mi říkala, že si přijde divně, když vidí hezkou ženskou a ohlídne se po ní nebo ji analyzuje jako chlapi analyzuji ženskou. :D A ještě dodala, že vzhledem k tomu, že nikdy neměla žádný vztah a nikdy nebyla.. s mužem(ani se ženou :D), tak si připadá ještě divneji. Takový dodatek, je jí 19 a o může zájem má, akorát je stydliva. Já na tom nevidím nic špatného, když ženská potká hezkou ženskou, tak proč se nepoohlednout na svoji.. „konkurenci“. :D Ohlednete se někdy po nějaké té ženské? Přijde vám to divné? :think: Anonymita skrze identitu kamarádky. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 13.06.19 20:41
@Anonymní píše:
Anonymita skrze identitu kamarádky.
8o 8o 8o

@Anonymní píše: Ohlednete se někdy po nějaké té ženské? Přijde vám to divné?

Je to normální a to vím i jako chlap.

Příspěvek upraven 13.06.19 v 20:43

kvaček
Extra třída :D 14041 příspěvků 13.06.19 20:42

Tak asi záleží proč se otočí, jesstli se jí slečna líbí a nebo se jí třeba líbí oblečení slečny a nebo naopak, je zděšená, co ta osoba má sobě :mrgreen: :)

Kriss Tina
Extra třída :D 10814 příspěvků 13.06.19 20:42

Já se ohlizim docela často, buď když je fakt hezká nebo naopak, když mě na ni něco šokuje :lol: upřímně když už koukám po lidech na ulici, tak spíš koukám na ty ženský, jak říkáš obhlížet konkurenci :mrgreen:

Anna766
Hvězda diskuse 79046 příspěvků 13.06.19 20:45

Ohlidnu se, co by ne. Třeba má pěkný šaty, postavu, kabelku nebo dítě :nevim: nebo všechno najednou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 20:47

Ohlídne se buď kvůli oblečení a nebo skrz celkový vzhled a postavu.

Tableta
Kelišová 5194 příspěvků 13.06.19 20:51

Já se klidně kouknu a moc ráda. Proč ne :P Myslím si, že jsou ženy víc sexy. Ženská prsa a zadky jsou prostě hezčí, než bimbas s kulema až na kolena. Radši se kouknu na ženu. A to říkám jako 100% heterosexuál.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 13.06.19 20:52
@Tableta píše:
Já se klidně kouknu a moc ráda. Proč ne :P Myslím si, že jsou ženy víc sexy. Ženská prsa a zadky jsou prostě hezčí, než bimbas s kulema až na kolena. Radši se kouknu na ženu. A to říkám jako 100% heterosexuál.

Lépe bych to neřekl. A to jsem taky heterosexuál. :lol: :lol: :lol:

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 13.06.19 20:56
@Anonymní píše:
Ohlednete se někdy po nějaké té ženské? Přijde vám to divné? :think:

Ohlížím se víc než po chlapech :D Ono na současných borečcích toho moc k vidění není, ale některý ženský, to je radost :D
Btw jsem stoprocentně hetero, ženské mě sexuálně nepřitahují. :mavam:

Alladina
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 13.06.19 20:57

Ja se přiznám, ze se po zensky „kouknu“jen kdyz je něčím negativně zajímavá, tzn. kouka ji pulka zadku z dzin, má z boku videt nahaty prso, je extremne tlusta, extremne potetovana…Vyjimecne, kdyz ma krásne sladene padnouci oblečení, ale to spíš cumim na ty hadry, nez na ni, zkoumám, zda je Versace kabelka pravá :lol:. Ženský me nezajímají jako osoby, fyzicky.

cilly
Generální žvanilka 22143 příspěvků 13.06.19 21:12

Já vočumuju především oblečení, kabelky, boty. A pokud mě žena něčím upoutá, tak se kouknu. Chlapi nejsou tak zajímaví. :nevim:

Hobitka
Kelišová 5563 příspěvků 13.06.19 21:17

Taky vocumuju :mrgreen:… Mam chlapa a tri deti. Kde je problem :nevim:.

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1104 příspěvků 13.06.19 21:54

Ja se taky casto ohlidnu. Casto tedy koukam spis na obleceni pro inspiraci nez na samotnou holku :lol:

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 102 inzerátů 13.06.19 23:00

Já se ohlídnu, když se mi třeba líbí účes, barva, boty, šaty, kabelka… ale chlapy nevidím, přítel mi už několikrát hlásil, že jsem prošla okolo nějakého jeho kamaráda a ani jsem ho nepozdravila… no prostě na chlapy nekoukám, když mám jednoho dokonalýho doma :mrgreen:, ale u žen hledám inspiraci…nebo pak teda to druhé, že takto určitě ne…

jo a jednou jsem úplně nepatřičně koukala na vysokou hubenou zmalovanou blondýnu v mini a botách s mega jehlama, jak si to míří s kočárkem z hrozně příkrého kopce a čekala jsem jestli to dítě chudák neskončí dole v silnici…no ustála to, ale nechápala jsem…

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17913 příspěvků 13.06.19 23:05

Já se ohlédnu jen když vidím nějaký strašidlo

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama