Když si někoho zablokujete, zrušíte blokaci dotyčného po čase?

Anonymní
26.12.19 18:44

Mluvím o blokaci na mobilu nebo na sociálních sítích.
Pokud se jedná o člověka, který vás nestalkoval, nešikanoval, nevyhrožoval vám, nevydíral vás, ani se nedopustil jiné trestné činnosti vůči vaší osobě, ale pouze vás necim naštval, myslíte si, že je na místě doživotní blokace daného člověka?
Samozřejmě některé činy odpustit nelze, ale pouhé obtěžování, nebo naštvaní se na někoho není něco, co zanechá doživotní následky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

512
26.12.19 18:45

Nikdy nikoho neblokuju jen proto, že jsem „naštvaná“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
642
26.12.19 18:49

Na FB to lze ( zablokovat i odblokovat ), Já to udělám jen v opravdu vážném případě, ne z naštvanosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35471
26.12.19 18:50

Ne, nejsem labilní. :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11644
26.12.19 18:57

Když někoho zablokuji, tak navždy, z puberty už jsem vyrostla :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.19 18:58
@Tiger-lily píše:
Ne, nejsem labilní. :nevim: :nevim:

Nojo, ale v tu chvíli, jste vazne rozhodnutí, ze to je napořád. A potom postupem času si říkáte, jestli odblokovat :think:

• Nahlásit
  • Citovat
21685
26.12.19 19:00

A to ma byt zivotni dilema, nebo co 8o? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35471
26.12.19 19:00
@Anonymní píše:
Nojo, ale v tu chvíli, jste vazne rozhodnutí, ze to je napořád. A potom postupem času si říkáte, jestli odblokovat :think:

když chci, odblokuji a je mi to celkem jedno. nepřemýšlej o tom, je pochopitelné, že když jsi měla nějaký konflikt, že došlo k blokaci a když si je odblokuješ, je taky na druhé straně, jestli to přijme. řekla bych, že to není v životě důležité

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.12.19 19:05

Blokuju jen lidi co me otravujou. Na blokaci kvuli nastvani jsem asi uz moc stara :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2815
26.12.19 19:09
@Anonymní píše:
Pokud se jedná o člověka, který vás nestalkoval, nešikanoval, nevyhrožoval vám, nevydíral vás, ani se nedopustil jiné trestné činnosti vůči vaší osobě, ale pouze vás necim naštval, myslíte si, že je na místě doživotní blokace daného člověka?
Samozřejmě některé činy odpustit nelze, ale pouhé obtěžování, nebo naštvaní se na někoho není něco, co zanechá doživotní následky.

Tvoje starosti Saudske penize a Kuvajtskou naftu..fakt ziram co lidi resi..mych pet pratel neblokuji a ostatni jsou mi nekde..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8994
26.12.19 19:19

Ne…v blokaci mám dvě osoby z hodně vážných důvodu, kvůli blbostem neblokuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2655
26.12.19 19:22
@Anonymní píše:

Určitě zablokovat nadosmrti smrťoucí. :zed: :zed: Každá minuta, kterou spolu ti dva nepromrhají psaním si na mobilu, můžou prožít jinak. Třeba i zvednutím hlavy a podíváním se, jak je u nás krásně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2655
26.12.19 19:24
@lilith1 píše:
Tvoje starosti Saudske penize a Kuvajtskou naftu..fakt ziram co lidi resi..mych pet pratel neblokuji a ostatni jsou mi nekde..
:kytka: :pankac: :palec: :mavam: Teď už jen zbývá otázka, jestli si utřít zadek zleva doprava a nebo naopak. :zed: :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2655
26.12.19 19:24
@Anonymní píše:
Nojo, ale v tu chvíli, jste vazne rozhodnutí, ze to je napořád. A potom postupem času si říkáte, jestli odblokovat :think:

Najdi si psychoterapeuta. Po pár placených sezeních budeš mít jasno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.19 19:30
@Anonymní píše:

Tak mně si zablokoval „kamarád“, protože si našel přítelkyni a my před tím měli úlet. Nerozumím jeho myšlenkový pochodum, protože my dva si nic neslibovali. Ale neřeším to. Jestli si mě někdy odblokuje, tak zjistím leda tehdy, až se ozve on sám. Ale zase face to face se mnou komunikuje, takže mne to žíly fakt netrha. Podle mě jakákoliv blokace je detinskost.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama