Když to řeknu lidově: Manžel má pořád blbý kecy...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mrs.bloud
Kecalka 187 příspěvků 24.09.18 13:34
Kdyz to reknu lidove: manzel ma porad blby kecy...

Mile damy, zajimalo by jestli jste nektera mela podobny problem a v ramci manzelstvi jste to VYRESILY. Tzn. neee rozvodem:-) Ve zkratce, muj muz prudci povahy, nema problem se pohadat, coz me vcelku nevadi, ma ale posledni dobou non stop „blbe kecy“. Priklad: jde s dcerou ven na cely den a ja se ptam dcery: „Chces sebou nejakou hracku?“ a on na to, k cemu by asi potrebovala hracku. Venku je desna zima, davam dceri kombinezu a on na to, ze venku je 20C a krouti oci ( za pet minut vola, ze tam je zima, ze se vracej a pojedou autem).Dalsi, pta se me, jestli jsem nevidela jeho tricko znacky Zara, cerne s veckem, a ja na to, ze nevidela, neco si frfla, krouti hlavou a odchazi… Podle me je vlastne na me non-stop nastvanej a furt neco trousi… Kdyz se ho zeptam, co se deje, rekne, at si ho mene vsimam, ze se me to netyka, ze ma starosti. No to ma, to je pravda, ale zit se takhle dlouhodobe neda. Asi je vam jasne, jak se citim. Rada bych s nim opet promluvila, ovsem nevim jak, jen chci trvat na tom, ze to jeho at si ho nevsimam nase vztahy nevyresi. Take mu chci popsat, jak se citim, ze me vlastne porad svyma poznamkama ponizuje, dava najevo, jak malo si o me mysli. Nejake dalsi napady? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Božislava
Ukecaná baba ;) 1631 příspěvků 24.09.18 13:37

Rozvod. Aha, to vlastně nechceš

růžový achát
Kelišová 5113 příspěvků 24.09.18 13:42

Tzv. trvalá ignorace, jdi si po svém a kašli na něj. U nás doma to je podobné, ja to vůbec neřešim, je mi to fakt putna, věkem se to zhoršuje a můj tchán to má taky :P , mam starostí tolik, že nemam čas na jeho blbý kecy, takže to filtruju a vypouštím.Když mi bouchnou kamna tak to lítá a to se bojí půl ulice :P :P :P , a jedeme na novo 8)

Ornwen
Závislačka 4684 příspěvků 24.09.18 13:46

@Mrs.bloud nevsimat. Jak dlouho to trva? Ma to podle tebe souvislost s tema jeho starostma a budou v dohledne dobe u konce? Jestli jo, tak fakt nevsimat.
Jestli ne, tak si promluvit ale ne v dobe, kdy frfla, to se to akorat zhorsi.

Mrs.bloud
Kecalka 187 příspěvků 24.09.18 13:48
@růžový achát píše:
Tzv. trvalá ignorace, jdi si po svém a kašli na něj. U nás doma to je podobné, ja to vůbec neřešim, je mi to fakt putna, věkem se to zhoršuje a můj tchán to má taky :P , mam starostí tolik, že nemam čas na jeho blbý kecy, takže to filtruju a vypouštím.Když mi bouchnou kamna tak to lítá a to se bojí půl ulice :P :P :P , a jedeme na novo 8)

Chapu ;) Ovsem to ja nechci, to opravdu radeji rozvod:-)

růžový achát
Kelišová 5113 příspěvků 24.09.18 13:52

@Mrs.bloud Taky tě chápu :hug:

Mrs.bloud
Kecalka 187 příspěvků 24.09.18 13:56
@Ornwen píše:
@Mrs.bloud nevsimat. Jak dlouho to trva? Ma to podle tebe souvislost s tema jeho starostma a budou v dohledne dobe u konce? Jestli jo, tak fakt nevsimat.
Jestli ne, tak si promluvit ale ne v dobe, kdy frfla, to se to akorat zhorsi.

Jo, ma to souvislost, urcite, problemy v podnikani, dlouhodobejsiho charakteru, ovsem nic dramatickeho (opravdu, neni mozne, aby nejakou jobovku predemnou tajil), spis mi prijde, ze mel vidinu, ze snadno zbohatne a ted zjistil, ze bude makat do konce zivota a stale bude nekde neco chybet. Pro me realita, pro nej asi zivotni zklamani. Takze spis jde o to, aby se situaci smiril, ovsem jestli a kdy se podari? Trva to cca rok, jinak blbe kecy mival obcas, dalo se to prejit, ted se mu fakt vyhybam, proste je nutne si promluvit, ovsem nevim jak…nejak mu neprijde, ze dela neco neobvykleho…

Uživatel je onlineveria
Generální žvanilka 23792 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 13:56

Nevím, nevidím na tom co popisuješ nic hroznyho a už vůbec ne na rozvod. 8o

Božislava
Ukecaná baba ;) 1631 příspěvků 24.09.18 14:01
@veria píše:
Nevím, nevidím na tom co popisuješ nic hroznyho a už vůbec ne na rozvod. 8o

Ty v tom nežiješ

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 24.09.18 14:03

Ignorace.
Když to přežene, tak vystartit, že by se mohl chovat aspoň přijatelně, když už neumí bejt milej.
U nás je to podobný, chlap mi doma morousí, furt mu něco není pod vousy. Chce si brblat? Ať si brblá. Chce bejt doma uraženej? Ať si je. Ale jestli si myslí, že já se synem kvůli tomu budem skákat, jak on si píská, tak to ne. Doma nejsem hnusná, není to taková ta „ostentativní ignorace, která mu to má omlátit o hlavu“, vůbec ne ;)
Ale bývaly doby, kdy chlap něco zahartusil a já se mohla zbláznit, abych to napravila. Co to mělo za důsledek? Bylo to jen horší, za chvíli sem zjistila, že on si jen vylejvá vztek, frustrace a já nevim co ještě, že mu funguju jak hromosvod. Pak sem to jednou nevydržela a vystartovala jak tajfun…On pochopil, že to bylo příliš a zklidnil se.
Od tý doby jeho přihlouplý poznámky prostě neregistruju.
Asi jako když vztekající dítě, když nemá obecenstvo, tak rychleji vychladne, tak chlap tohoto ražení taky, jak nebude mít obecenstvo a zjistí, že tyhle jeho kecy nikoho neohromí (nerozčílí, nerozpláčou, nedonutí ženskou skákat jak služtičku), tak dá pokoj. A když nedá, tak ať se tím svým jedem udusí sám. Já mu u toho svítit nemusim…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 14:06

@Mrs.bloud Manžel měl jeden čas takové období, když se na něj nakupily poměrně velké problémy v práci a k tomu v jeho rodině. Snažila jsem se ho všemožně podpořit, ale všechno špatně. To jsem mu třeba přinesla jídlo, chtěl chleba, a on začal brblat, že má zase blbý chleba. Nebo jsem mu nabídla s něčím pomoc, a odpověď byl posměšný úsklebek, že jak bych mu asi chtěla proboha pomoci. Upřímně, jediný lék byl na to odseknout, že si to teda má vyřešit jak chce, a natvrdo jsem si zapla telku a pekla na něj. Přišlo mi, že to jediné na něj platilo. Že když odmítne pomoc, tak já se opravdu vnucovat nebudu, a že jeho chování vzbudí stejně negativní reakci. Na to hledání trička bych mu natvrdo řekla, že si ho má teda hledat sám a neobtěžovat tě. Jak dlouho to u vás trvá? U nás to bylo jen přechodné období naštěstí, chápu, jak tohle člověka vysává.

KatrinKejt
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 24.09.18 14:11

To znám..

Příspěvek upraven 25.09.18 v 20:56

růžový achát
Kelišová 5113 příspěvků 24.09.18 14:15

@Mar__tanka1983 Přesně tak, tak to mám i já , nedramatizuji to, taky si nevejskám, ale stále se mám moc dobře a on prostě lepší nebude.

KatrinKejt
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 24.09.18 14:15

..

Příspěvek upraven 25.09.18 v 20:56

Mrs.bloud
Kecalka 187 příspěvků 24.09.18 14:17
@Anonymní píše:
@Mrs.bloud Manžel měl jeden čas takové období, když se na něj nakupily poměrně velké problémy v práci a k tomu v jeho rodině. Snažila jsem se ho všemožně podpořit, ale všechno špatně. To jsem mu třeba přinesla jídlo, chtěl chleba, a on začal brblat, že má zase blbý chleba. Nebo jsem mu nabídla s něčím pomoc, a odpověď byl posměšný úsklebek, že jak bych mu asi chtěla proboha pomoci. Upřímně, jediný lék byl na to odseknout, že si to teda má vyřešit jak chce, a natvrdo jsem si zapla telku a pekla na něj. Přišlo mi, že to jediné na něj platilo. Že když odmítne pomoc, tak já se opravdu vnucovat nebudu, a že jeho chování vzbudí stejně negativní reakci. Na to hledání trička bych mu natvrdo řekla, že si ho má teda hledat sám a neobtěžovat tě. Jak dlouho to u vás trvá? U nás to bylo jen přechodné období naštěstí, chápu, jak tohle člověka vysává.

Hm, jo no, ja hned jak odesel, sla za nim do loznice a rekla jsem mu neco podobneho, co jsi psala…trva to cca rok. Mame male dite, kteremu to taky nesvedci…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >