Když už si nevím rady s pletí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 13:43
Když už si nevím rady s pletí?

Ahoj.. Potřebovala bych se vás zeptat. Je mi skoro 19 a pořád mám strašnou pleť (t zóna), trpím na menší akné, které není cystické, ale všude mám krupičku a černé tečky, prostě hodně pupínků vedle sebe. Jakmile nepoužiju La roche posay effaclar duo (vysadila jsem ho, protože jsem zjistila, že mě docela vysušuje a že obsahuje silikon Dimethicone, to mi nějak brání se k němu vrátit) tak je to katastrofa… hned se mi to zhorší a pleť se úplně zblázní.

Jsem už strašně moc unavená, nevím co mám používat, utratila jsem za kosmetiku tolik peněz, co za nic jiného a vše mi doma jen leží. Prosím, kde mi dokážou poradit tak, aby to vyhovovalo mé pleti? POTŘEBUJI NĚKOHO, kdo by mi PORADIL.. Na kosmetice mi cpou jen jejich kosmetiku (drahou) a na kožní mi dali Skinoren, avšak ten je tak suchý, že stejně musím něco na něj. Ale jak mám najít hydrataci, aby neucpala póry? Prostě mi skoro nic nepomáhá. Jsem zoufalá a strašně mě to trápí :,(
Děkuju.

Reakce:
Lendie
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 11.01.19 13:50

Me to zlepsilo az tehotenstvi :mrgreen: a to me desi,ze po porodu budu mit plet zas serednou. Kazdopadne mi pomahala kosmetika z dr. Maxe Uriage prave urcene pro akne. Hodne mi to akne zlepsilo. Ale akne se dela diky hormonum takze si myslim, ze clovek se ho trvale nikdy nezbavi (pokud k tomu plet ma sklony).

alialiali
Kecalka 288 příspěvků 11.01.19 13:59

Zkoušela jsi mixu na problematickou pleť?? Já toho vyzkoušela mraky i drahé a paradoxně mě Mixa vyhovuje nejvic.na noc používám skinoren už dlouho a ten je super,přes den mám krém od mixy a na to bb cream mixa ale ten micham se světlejším bb cream la Roche protože odstín mixy je moc oranžový.na to mat pudr Vichy a případně Vichy dermablend máke up c.25 (není tmavý jak by se mohlo zdát), vyhovoval mi kupodivu i denní krém Mixa se sklonem k červenání …

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 11.01.19 14:07

Me hodne pomohlo Clinique ale tuhe mydlo na cisteni, maji i dobry hydratacni to zluty lotion, vydrzi to pul roku baleni a pri krizi ten Effaclar. A jeste levnejsi varianta toho mydla je cerne od Manny.

Hanney
Závislačka 2721 příspěvků 11.01.19 14:27
@Anonymní píše:
Ahoj.. Potřebovala bych se vás zeptat. Je mi skoro 19 a pořád mám strašnou pleť (t zóna), trpím na menší akné, které není cystické, ale všude mám krupičku a černé tečky, prostě hodně pupínků vedle sebe. Jakmile nepoužiju La roche posay effaclar duo (vysadila jsem ho, protože jsem zjistila, že mě docela vysušuje a že obsahuje silikon Dimethicone, to mi nějak brání se k němu vrátit) tak je to katastrofa… hned se mi to zhorší a pleť se úplně zblázní.Jsem už strašně moc unavená, nevím co mám používat, utratila jsem za kosmetiku tolik peněz, co za nic jiného a vše mi doma jen leží. Prosím, kde mi dokážou poradit tak, aby to vyhovovalo mé pleti? POTŘEBUJI NĚKOHO, kdo by mi PORADIL.. Na kosmetice mi cpou jen jejich kosmetiku (drahou) a na kožní mi dali Skinoren, avšak ten je tak suchý, že stejně musím něco na něj. Ale jak mám najít hydrataci, aby neucpala póry? Prostě mi skoro nic nepomáhá. Jsem zoufalá a strašně mě to trápí :,(
Děkuju.

Vyzkoušej Jarischku/Jarischův roztok/ normálně v lékárně za pár korun. Mohlo by ti to pomoct, je na akné, dermatitidu a ekzémy. Používám, je super.

Možná uprav jídelníček, nejez sladkosti, víc ovoce a zeleniny a pohyb :mavam:

Ferdina
Stálice 77 příspěvků 11.01.19 18:23

Já měla zhruba od 13ti problém s akné. Do svých 25 let jsem vyzkoušela tolik kosmetiky, že bych si s tím mohla otevřít drogérii. Od doktorů, různě z reklam, na doporučení…Vše mělo buď chvilkový efekt nebo žádný. Od 25 let jsem začala více řešit stravu, jíst zdravě a pouze průmyslově nezpracované potraviny, bez přidaného cukru. Po dvou měsících veškeré problémy s pletí zmizely. Dnes je to už dva roky a už s pletí nemám vůbec žádné problémy, moc se zlepšila. Neříkám, že ti to může pomoci, ale zkusit to můžeš … Protože strava neovlivňuje jen naši postavu, ale dost i pleť.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >