Když v bříšku v noci řádí

246
28.11.19 13:56

Když v bříšku v noci řádí

Ahoj mamky. Máte to tak tak některá? Miminko mám v noci vyloženě nejvíc aktivní a i když třeba nekope, nenechá mě spát a nevím čím to je nebo co vysílá za signály :D občas teda kope tak, že to bolí hlavně když se vrtá dolů „mezi“ tak se to vlní a bodá a to fakt neusnu, hlavně každou chvíli lítám na WC nebo skucim bolestí, naštěstí jsem už úplně na konci :mrgreen:. Prostě se mi v noci hodně špatně usíná a spí a většinou usnu až k ránu a pak spím hlavně ve dne, protože to se mi usíná lépe. Bývám proto i často unavená. A víte co mě zajímá, po narození zdali si i tak bude mimisek držet režim i dál nebo je to jen kec? a co porod? Myslím, zda se rodí také hlavně v noci takoví aktivisti. :) přes den je kolikrát i problém natočit krásný ozvi, když si v klidu chrápe :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8239
28.11.19 14:05

Jj mám to podobně. Přes den pořád něco dělám tak to ho asi ukoliba a spí a jak si sednu, lehnu tak řádi. Po porodu žádnej režim mít nebude, bude jíst a spát podle potřeby. Spím taky strašně špatně, starší dítko má ještě teď rýmu, takže už 2 noc peklo 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
548
28.11.19 14:55

Musím říct, že já jsem to tak měla. Většinou jsem od 2. hod. ráno už nezabrala, jaký tam dělal čurbes. A opravdu mu to zůstalo i po narození. Někdy v noci nespáchal 2 i 3 hodiny. Plus do toho ještě bolení bříška. Někdy vstával už ve 4 nebo v 5 hod. Přes den pak spával dopoledne 2 hodiny a odpoledne zas. Myslím, že kolem půl roku se to začalo upravovat. Někdy jsem byla úplně vyřízená. Hodně štěstí, ať tvoje malé, je po porodu hodné. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3302
28.11.19 15:18

Uplne stejny, 37tt kluk nejvic aktivni ve 2 rano. A co je sranda, naucil se reagovat na manzeluv budil, muz ho prerizuje treba i 4× a malej ten se zacne vlnit na kazdy zazvoneni :) v posteli kutalim szdy ze strany na stranu.
A co mi neda spat jsou cuky v nohach..nevim jak to specifikovat, proste nemam klidny nohy, musim s nima furt trepat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
28.11.19 15:39

@Payus tomu se říká syndrom neklidných nohou a pokud jsi to neměla před porodem, mělo by ti to po porodu zmizet. Pomáhá si nohy od kolen dolů podložit polštářem, aby byly výš než zbytek těla. Zhoršuje to únava, kofein, nedostatek železa a jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3302
28.11.19 15:45

@smoule.koule ja prave musim kazdou nohu zachumlat zvlast do periny, mezi kolena polstar a pak holt cekat dokud nezaspim. Pred tehu si toho nejsem vedoma, to jsem chodila spat total vycerpana.. Tak tos me celkem potesila ze to zase zmizi, neni to nic prijemnyho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
28.11.19 19:02

@Payus mozna je mas i prochladle, kdyz pises, ze zachumlavas. Muzr to vymizet, nemusi. Kdyby ne, zajdi si na neurologii.
Ja to mivam, kdyz jsem hodne unavena, hodne nachodim nebo mi nohy prochladnou. To je pak podkladam obrovskym plysakem, polstar je mi malo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
28.11.19 19:43

@Payus jo jo syndrom neklidných nohou. Mě na to pomohlo železo, zjistili mi chudokrevnost, to klasický z lékárny za pár korun bez receptu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat