Když vám někdo ublíží

Anonymní
11.2.21 09:55

Když vám nkdo ublíží

Ahoj, mam takovy dotaz. Jak se chováte ke člověku, kterého znáte několik let, chováte k němu určitě city a on vás v jednu dobu hrozně zklame? Je dobrý to nechat nějakou dobu a neřešit nebo mu narovinu říct, hele, zklamalo mě tvoje chování, tohle a tohle xy. Jak to máte a jak řešíte podobný situace? Nebo to vůbec neřešit, nechat časem uležet a za nějakýč as se začít bavit jakoby nic?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62171
11.2.21 10:12

Záleží, co to konkrétně je :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 10:17

Nechci to tady úplně rozebírat :mrgreen: ale něco jako nespolehlivost, přetrvářka..když vás prostě člověk, kterého jste si mysleli, že znáte po několika letech po všech stránkách zklame. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
4344
11.2.21 10:30

Tak to tedy nerozebírej :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15898
11.2.21 10:30

Radši si vyříkat hned. Nemám ráda to dusit v sobě, ten druhý ani nemusí tušit a ty se můžeš zbytečně trápit. Třeba se to vysvětlí nebo tomu člověku aspoň řekneš, co si o něm myslíš a uleví se ti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
508
11.2.21 10:37

Moje osobní zkušenost je, že to v sobě nedokážu dusit a když to přesáhne určitou mez, řeknu to bez okolků i ve chvíli, kdy se to úplně nehodí. Řekla bych tomu člověku, že sis s ním potřebuju vážně promluvit, ať si udělá čas a řekla bych mu to. Tak bude i ten druhý připraven na to, že si s ním chceš o něčem důležitém promluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20724
11.2.21 10:40

Za mě vyříkat hned. Po čase může klidně říci, že si vymýšlíš a zahraje to do autu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat