Všichni vědí, že jsem těhotná, ale já mám strach že se něco nepov

Anonymní
23.2.20 18:26

Když všichni ví že jste těhotná

Milé maminky, jsem v 9.tydnum a přítel se bavil z kolegou práce a ten to bohužel řekl jedné známé co si nenechává nic pro sebe. Teď se o mě každý baví ve vesnici, já mám prostě jen strach ze se to nevydari a pak z toho budu zklamaná. Zatím je všechno v pořádku ale i tak :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

968
23.2.20 18:30

Tak teď už s tím asi stejně nic neuděláš. Tak si nedělej zbytečné starosti a užívej si těhotenství :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3051
23.2.20 18:31

Myslíš, že lidi ve vesnici nemají nic lepšího na práci, než se bavit o tobě? :think: Jinak přeji ať to dobře dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 18:33

@berusa.m

Ta známá jedna drbna dělá v obchodě a občas se nudí a vím jaká je. Jen pomlouvat by chtěla nic víc. Tolikrát mám chuť ji prostě něco hnusneho napsat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13349
23.2.20 18:35

Hoď se do klidu, určitě nejsi ta největší událost ve vesnici, aby se o tobě všichni bavili ;). Já jsem přišla o dítě v pátým měsíci, takže nejen že bylo pod dohledem celý moje další těhotenství, ale bohužel i skoro tříletý následný snažení… Přežít se to dalo, jen se občas někdo zeptal. Věř mi, že jedna těhotná ženská není zas takový důvod k drbání..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41381
23.2.20 18:46
@Anonym7378 píše:
@berusa.mTa známá jedna drbna dělá v obchodě a občas se nudí a vím jaká je. Jen pomlouvat by chtěla nic víc. Tolikrát mám chuť ji prostě něco hnusneho napsat.

A co myslis, ze na tom asi budou drbat? Řeknou si mezi sebou, že si těhotná a co jako? :nevim:
Pokud ti není 15, nebo nejste zadluženy az po uši, na dávkách, nebo něco takovýho, tak nevim, co by na tobě drbala a pomlouvala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10738
23.2.20 19:04

Teď už je to jedno ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu