Když výběr spíš škodí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 19:41
Když výběr spíš škodí

Ahoj, tohle téma berte spíš takové na uvolnění, není to tak, že bych nemyslela na nic jiného. Každopádně raději anonym, pár lidí mě tu zná pod mou přezdívkou.
Mám jednoho kamaráda, se kterým se tak nějak poslední dobu sbližujeme, předtím se choval spíš odtažitě, teď najednou jakoby roztál, když se někam jde, píše prvně mně, hodně se na mě dívá atd. No, ale zatím se o nic nepokusil. Nevím, jestli vůbec někdy měl pořádný vztah, asi moc ne :nevim:. Táhne mě k němu srdce, ale rozum ví, že bychom spolu asi dlouho nevydrželi (rozdílné návyky).
No a teď jsem se v práci začala víc bavit s kolegou, se kterým to teda dost drsně jiskří. Nevím o něm nic, ale máme se k sobě dost. Zatím jenom náznaky. Opět si i tady myslím, že vztah by asi nebyl nějak dobrý (jsem prostě těžko snesitelná a já těžko snáším lidi dlouhodobě).
No a teď přemýšlím, s kterým to zkusit :mrgreen:.
Je nám všem po dvacítce. Normálně bych řekla ani jeden, ten „pravý“ se najde, ale na toho „pravého“ čekám už dost dlouho a spoustu roků jsem neměla vůbec nikoho, takže možná není od věci zkusit i něco jiného.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Janli
Kelišová 5980 příspěvků 9 inzerátů 25.03.18 19:45

Matka Murphyová říká: “Žena by si měla počkat na toho pravého! To ale neznamená, že by si nemohla krátit čekání těmi nepravými ;). “

mary.27
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 25.03.18 19:50

Zkus oba, alespoň nabereš zkušenosti, které se ti budou hodit. ;)

Amys
Generální žvanilka 20729 příspěvků 25.03.18 19:53
@mary.27 píše:
Zkus oba, alespoň nabereš zkušenosti, které se ti budou hodit. ;)

A nejlépe najednou :mrgreen:

mary.27
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 25.03.18 19:56
@Amys píše:
A nejlépe najednou :mrgreen:

trojka, nevím, jestli by se to chlapcům líbilo… ;)
Myslela jsem, že pozná více mužských povah… :)

hani28
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 25.03.18 20:00

Pokud predem vis, ze z toho nic nebude, nesla bych ani do jednoho. A urcite ne v pripade, kdy bych vedela, ze jim jde o vazny vztah. Pokud oba chcete nezavazny vztah, tak asi proc ne, no. Ovsem pokud se kamarad o nic nepokusil, bud zajem o vztah nema, nebo je naopak stydlivy a jde mu o vazny vztah? Do nezavazneho vztahu s kolegou bych sla jen v pripade, pokud ti pak nebudou vadit klepy v praci, a to, ze spolu budete pracovat nadale, kdyby to tedy nevyslo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 20:01

@mary.27 Myslím, že ten jeden by do toho šel :mrgreen:. Tady je blbý, že jsme s tím kamarádem měli blízko už dřív, ale potom jsem ulítla s někým koho znal, proto jsme se odcizili. :roll:

Helileli
Závislačka 2947 příspěvků 25.03.18 20:01

Tak zatím se ani jeden nijak nevyjádřil, ne? Tudíž jsi nikomu věrnost neslíbila. Netvrdím, že bys měla s oběma spát, ale nezávazně flirtovat a tápat, kterýho chceš, to snad zakázáno není. V tvé situaci bych si nezabouchavala otevřené dveře, dokud nebudeš mít jistotu, že ti na jednom záleží a na druhém tolik ne.
Akorát si dej pozor, abys radost z toho, že se někomu líbiš, nezamenila za cit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 20:06
@hani28 píše:
Pokud predem vis, ze z toho nic nebude, nesla bych ani do jednoho. A urcite ne v pripade, kdy bych vedela, ze jim jde o vazny vztah. Pokud oba chcete nezavazny vztah, tak asi proc ne, no. Ovsem pokud se kamarad o nic nepokusil, bud zajem o vztah nema, nebo je naopak stydlivy a jde mu o vazny vztah? Do nezavazneho vztahu s kolegou bych sla jen v pripade, pokud ti pak nebudou vadit klepy v praci, a to, ze spolu budete pracovat nadale, kdyby to tedy nevyslo.

No, ono by možná mohlo být. S tím kamarádem bych si dovedla představit vztah, ale až tak za rok nebo za dva, protože pořád žije u rodičů a já bych fakt nerada nějakého mamánka, co je naučen, že se barák uklidí sám, a že se mu samo navaří.
Jinak je to ale moc chytrý kluk, máme spolu spoustu společného, dokonce jednou řekl, jak by chtěl pojmenovat svoje děti a jména měl stejný jako plánuju já :mrgreen: Ale to jsem mu neřekla.
U kolegy by mohl být vztah také, to nevím. Vůbec ho neznám mimo práci. Ani nevím jestli není třeba zadaný nebo nemá děti atd., prostě nic. A já si vždycky říkala, že bych nechtěla jít rovnou do vztahu s někým, koho neznám z pozice kamarádky nebo známé.
Naposledy jsem vztah měla tak před deseti lety a sex asi před pěti :oops: Ale ten kamarád si asi myslí, že jsem rádodajka, protože mám ráda peprný humor + to že jsem ulítla s tím jeho známým.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63277 příspěvků 3 inzeráty 25.03.18 20:43
@Anonymní píše:
Naposledy jsem vztah měla tak před deseti lety a sex asi před pěti :oops: Ale ten kamarád si asi myslí, že jsem rádodajka, protože mám ráda peprný humor + to že jsem ulítla s tím jeho známým.

Jasně, je ti po dvacítce a vztah si měla před 10 lety a sex před 5 :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 21:07

@j.a.n.i1 Neřekla jsem kolik let po dvacítce a „před třicítkou“ jsem psát nechtěla :mrgreen:

Laddmie
Závislačka 3376 příspěvků 25.03.18 21:37

A proč jsi deset let neměla vztah?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 21:50

@Laddmie Ani ten „vztah“, co jsem měla, nebyla žádná sláva, spíš takové randění. Prostě mě nikdo nechtěl. A když jo, tak jsem zase nechtěla já jeho (většinou mě chtěli jenom na to jedno, což jsem zase nechtěla já - a nepřitahovali mě dost na to, abych si to jenom užila). :nevim: Prý působím odtažitě a spíš si ze mě chlapi dělají kámošku a vrbu, než že by se mnou chtěli něco mít.

mary.27
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 25.03.18 22:00
@Anonymní píše:
@Laddmie Ani ten „vztah“, co jsem měla, nebyla žádná sláva, spíš takové randění. Prostě mě nikdo nechtěl. A když jo, tak jsem zase nechtěla já jeho (většinou mě chtěli jenom na to jedno, což jsem zase nechtěla já - a nepřitahovali mě dost na to, abych si to jenom užila). :nevim: Prý působím odtažitě a spíš si ze mě chlapi dělají kámošku a vrbu, než že by se mnou chtěli něco mít.

Tak tím spíše si užívej, ne?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 22:02

@mary.27 No, však o tom je tahle debata :P. Není to tak, že by se na mě kluk usmál a já hned plánovala naši budoucnost. Spíš tak ze zkušenosti ostatních. Oba asi nee. Jsem furt slušňačka :mrgreen:.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >