Ovlivní antikoncepce aktuální menstruaci?

Anonymní
27.4.20 21:59

Když začnu brát antikoncepci

Zdravím. Mám antikoncepci MYWY, a od dr.mi bylo řečeno, že mám začít brát v první den menstruace. A teď k věci. Jak to začnu brát, ovlivní to nějak aktuální menstruaci? Nikdy jsem antikoncepci nebrala tak mě to jen zajímá.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1826
27.4.20 22:06

Může ze začátku rozhodit pravidelnost ms. Tělo si na antikoncepci musí zvyknout. Ale je to dost individuální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.20 22:13

Ahoj, když bereš ha tak normální ms nemáš je to krvácení z důvodu nedostatku hormonů (v pauze kdy prášky nebereš, případně placebo). Antikoncepce je sice fajn že neotěhotníš, ale může mít hodně vedlejších účinků. Já ji brala 4 roky a už ji brát určitě nebudu.

• Citovat
  • Nahlásit
10798
27.4.20 22:21

Aktuální by to ovlivnit nemělo, pak až ty další který už nebudou menstruací, ale krvácení z vysazení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2318
27.4.20 22:22
@Anonymní píše:
Zdravím. Mám antikoncepci MYWY, a od dr.mi bylo řečeno, že mám začít brát v první den menstruace. A teď k věci. Jak to začnu brát, ovlivní to nějak aktuální menstruaci? Nikdy jsem antikoncepci nebrala tak mě to jen zajímá.

Taky je ta otázka napadla jako první tehdy, hele mě jela dal, ale myslím skočila dřív a otupila se bolest, ale už je to 4 roky tak nechci kecat, neboj je to klasický postup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
918
28.4.20 01:25
@Anonymní píše:

Ovlivní tě to celkově, negativně. Antikoncepci nebrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
28.4.20 10:13

@Quertizop já se neptám na to jestli jí brát či nebrat :wink: myslím že furt lepší než aby z toho bylo neplánované dítě. Jedno 5ti měsíční už máme a opravdu si neumím představit, že bych do toho byla znova těhotná :wink: kondomům nevěřím, díky tomu máme tu naší ďáblici :wink: takže asi tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
918
28.4.20 22:35
@Ibibi píše:
@Quertizop já se neptám na to jestli jí brát či nebrat :wink: myslím že furt lepší než aby z toho bylo neplánované dítě. Jedno 5ti měsíční už máme a opravdu si neumím představit, že bych do toho byla znova těhotná :wink: kondomům nevěřím, díky tomu máme tu naší ďáblici :wink: takže asi tak

Ale máš přece více možností než jen HA a kondom. HA je prostě svinstvo, tak proč nenajít jiný způsob. Ptáš se, jestli ti to menstruaci ovlivní - ano, menstruovat nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
29.4.20 11:53

@Quertizop ano to vím, že to ovlivní ty další, ja mluvím o té menstruaci, při které začnu antikoncepci brát. A promiň ale je každýho věc, co si zvolí :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1023
29.4.20 12:05

Ano, menstruaci téměř nebudeš mít… vím o negativních vlivech HA, ale nemít 10 let menstruaci je skvělý pocit… myslím, že po vysazení si ji užiju až až :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat