Když začnu pravidelně cvičit, onemocním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 10:21
Když začnu pravidelně cvičit, onemocním

Poslední roky onemocním vždy, když začnu nějak pravidelněji cvičit - když si řeknu, že třeba začnu 4× týdně jezdit na rotopedu, vydrží mi to týden, než dostanu nějakou velkou rýmu, virózu nebo něco jiného, a cvičení musím přerušit. Většinou se k němu hned po nemoci nevrátím :oops: Je to fakt jako pravidlo, před týdnem jsem řekla, že začínám s 30 day shred - muž si hned dělal legraci, jestli chci být zase nemocná - no a po 4 dnech cvičení jsem dostala střevní chřipku.
Podotýkám, že to není tak, že bych z nicnedělání začala hodně cvičit. Na občasný sport jsem zvyklá, chodím často na procházky a celkově nejsem žádný pecivál. Např. těch 30 day shred pro mě není nějaká vyloženě makačka, necítím se poté vyčerpaně, jen mě první 2 dny bolely svaly…Často cvičím jednorázově - např. si jednou za čas zajdu na jumping, na brusle apod. - poté problém neni. Ale jak si řeknu, že budu cvičit pravidelně, tak fakt vždycky omarodim.
Předpokládám, že je to náhoda, ale stalo se to už tolikrát, že si říkám, zda by za tím nemohlo něco být. Jestli třeba nemůžu mít oslabenou imunitu, kterou cvičením oslabím ještě více? Ale jak říkám, to cvičení není nijak vyčerpávající…
Třeba mi poradíte, jestli to má souvislost. Díky :)
A anonym - zaprvé nechci, aby mě podle příspěvku poznaly kamarádky, a zadruhé se jedná o moje zdraví.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19282 příspěvků 10.02.17 10:27

Ja myslim, ze se akorat vymlouvas, to co pises neni duvod upllne prestat cvicit. Nebo si myslis, ze lidi co normalne cvici, nejsou nikdy nemocni?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 10:30
@pikola píše:
Ja myslim, ze se akorat vymlouvas, to co pises neni duvod upllne prestat cvicit. Nebo si myslis, ze lidi co normalne cvici, nejsou nikdy nemocni?

To není vymlouvání, a píšu, že občasně cvičím pořád. Jde mi o to, že vždy, když začnu cvičit pravidelněji, do týdne onemocním, a zajímalo by mě, jestli to spolu může souviset. To, že se pak k tomu rozjetému cvičení hned nevrátím, už je zase jiná věc, která ale vůbec není předmětem tohoto příspěvku :roll:

pikola
Neúnavná pisatelka 19282 příspěvků 10.02.17 10:32

No a kolikrat jsi takhle zacinala?

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 10.02.17 10:32

Buď ráda že jenom onemocníš. Já pokaždé, co se rozhodnu, že fakt začnu cvičit, koupím si ne zrovna levné členství v klubu atd., tak otěhotním… Takže zlatá střevní chřipka.

Petulanka
Kecalka 245 příspěvků 10.02.17 10:34

Ahoj, zkus cvičít jen 3× tydne, možná jsi přetažena nebo ti takovy napor opravdu škodí. Taky jsem to nedavno zazila když jsem cvicila 14 dní vkuse bez pauzy a pak jsem se nemohla 14 dní zbavit chřipky. Držím pěsti a hlavně bez nemocí :dance: :dance: :dance:

elen-ka
Extra třída :D 12286 příspěvků 23 inzerátů 10.02.17 10:40
@Anonymní píše:
Poslední roky onemocním vždy, když začnu nějak pravidelněji cvičit - když si řeknu, že třeba začnu 4× týdně jezdit na rotopedu, vydrží mi to týden, než dostanu nějakou velkou rýmu, virózu nebo něco jiného, a cvičení musím přerušit. Většinou se k němu hned po nemoci nevrátím :oops: Je to fakt jako pravidlo, před týdnem jsem řekla, že začínám s 30 day shred - muž si hned dělal legraci, jestli chci být zase nemocná - no a po 4 dnech cvičení jsem dostala střevní chřipku.
Podotýkám, že to není tak, že bych z nicnedělání začala hodně cvičit. Na občasný sport jsem zvyklá, chodím často na procházky a celkově nejsem žádný pecivál. Např. těch 30 day shred pro mě není nějaká vyloženě makačka, necítím se poté vyčerpaně, jen mě první 2 dny bolely svaly…Často cvičím jednorázově - např. si jednou za čas zajdu na jumping, na brusle apod. - poté problém neni. Ale jak si řeknu, že budu cvičit pravidelně, tak fakt vždycky omarodim.
Předpokládám, že je to náhoda, ale stalo se to už tolikrát, že si říkám, zda by za tím nemohlo něco být. Jestli třeba nemůžu mít oslabenou imunitu, kterou cvičením oslabím ještě více? Ale jak říkám, to cvičení není nijak vyčerpávající…
A anonym - zaprvé nechci, aby mě podle příspěvku poznaly kamarádky, a zadruhé se jedná o moje zdraví.

Já to tak měla s otužováním :mrgreen:. Ale co se týče cvičení, tak bych třeba zkusila cvičit jednou týdně plus procházky apod. Po čase, třeba měsíci či dvou bych přidala další den, tj. cvičila bych 2krát týdně. Třeba by to pomohlo.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 1 inzerát 10.02.17 10:54
@Nowuka2 píše:
Buď ráda že jenom onemocníš. Já pokaždé, co se rozhodnu, že fakt začnu cvičit, koupím si ne zrovna levné členství v klubu atd., tak otěhotním… Takže zlatá střevní chřipka.
:lol: :lol: :lol: :palec:

Koty
Závislačka 3801 příspěvků 10.02.17 10:57

Mám to naprosto stejně jako Ty. Nedávno jsem četla nějaký článek o tom, že když člověk začne se cvičením, skutečně to na nějakou dobu oslabí organismus a ten snadněji podlehne infekci. Takře ano, má to souvislost. Asi by to chtělo začít jen lehce a postupně přidávat na četnosti.

Koty
Závislačka 3801 příspěvků 10.02.17 10:58
@Nowuka2 píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: já těhotním při každém přestěhování aneb v novém bytě, další dítě :P 8)

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 10.02.17 11:00
@Koty píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: já těhotním při každém přestěhování aneb v novém bytě, další dítě :P 8)

Kolikrát ses už stěhovala? :D My teda bydlíme stabilně, ale s tím cvičením mě to nas*alo, při mým nepravidelným cyklu a ještě nepravidelnějším sexu… :roll:

Aamanda
Kelišová 5583 příspěvků 10.02.17 11:09
@Nowuka2 píše:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Koty
Závislačka 3801 příspěvků 10.02.17 11:11
@Nowuka2 píše:
Kolikrát ses už stěhovala? :D My teda bydlíme stabilně, ale s tím cvičením mě to nas*alo, při mým nepravidelným cyklu a ještě nepravidelnějším sexu… :roll:

Dvakrát a odsud se už nehnu ani za zlatý prase :lol:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 10.02.17 11:13
@Koty píše:
Dvakrát a odsud se už nehnu ani za zlatý prase :lol:

Chápu :lol: :kytka: :pankac:

7654
Povídálka 47 příspěvků 10.02.17 11:23
@Anonymní píše:

Mam to uplne stejne. Taky už me napadlo, jestli nejde o nějaké problémy s imunitou ☺ Radu bohužel nemam. Ja vždy na par dni cviceni vysadím a pak zacinam znovu od začátku. Ted mam zrovna taky zdravotní pauzu od 20 days shred ☺ chce to nějakou dlouhodobou motivaci. Jsme pozvani na svatbu, tak vim, ze se sebou chci něco udělat ☺

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >