Když žena řekne-Znovu bych si tě nevzala

Anonymní
26.5.21 15:30

Když žena řekne-Znovu bych si tě nevzala

Co člověk to názor, jaký je Váš pohled na řešení. 20leté manželství, 2děti, spousta práce, stavba, a poslední roky je možno více se věnovat partnerství a užívat si. Manželka vždy ode mne odmítala dárky (nic nepotřebuje a utrácím za zbytečnosti- nové prádlo pro ni, atd..) a při sexu se je schopna uspokojit pouze sama rukou ať vymýšlím co se dá. Sex se smrsknul na cca 3× do měsíce s rychlovkami do 5min. Tvrdí, že ona je uspokojená a vše je o psychické pohodě- jsem ve při se synem-různé pohledy na řešení jeho stylu života. Při jakémkoliv návrhu dovolené- výčitka, že bych chtěl stále na ty samá místa, atd.. Lefkada, Garda, Soelden, Schladming, Tux. Asi hrůza. Loni v normální situaci (žádná hádka) jsem dostal info „znovu bych si tě nevzala“. Nikdy nebyla na zamilované řečičky, ale tohle mne dostalo a bolí to. Teď už je krize jako hrom. Mám krásnou ženu na její věk, o děti se stará skvěle, uvaří, vypere, co vlastně si přát. Máte to podobné a jsem blázen, když bych si s ní po 20letech chtěl užívat a cítit podporu? Nebo vzít nohy na ramena. Syn s námi již nebydlí, dcera se pomalu osamocuje také.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2128
26.5.21 15:36

Komunikace, komunikace, komunikace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
852
26.5.21 15:44

Promluv si s ni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7572
26.5.21 15:46

Jen tak k tobe přišla a řekla, že by si tě znova nevzala? :think: řešila bych to poradnou nebo upřímným rozhovorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
26.5.21 15:47

Nejsi blázen. Také nejsem na sladké řeči ale tohle by se mě též dotklo. Řekni jí to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7228
26.5.21 15:51

To by se mě také dotklo.
A zeptal ses, proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3838
26.5.21 15:52

Asi jsi jí moc rozmazlil. :mrgreen: Po dvaceti letech je to složitý. Mluvíte snad spolu co kdo chce a co si přeje? Tím bych začala. Řekla bych jí co chci já a zeptala se co chce ona. Život není přeci jen o praní, vaření,… je to také hlavně o těch dvou lidech co jsou spolu, hlavně, když už mají dospělé děti. Mohlo by se také stát, že ti na konec řekne, že s tebou byla nuda a musela si najít někoho jiného, kdo jí to vše nahradil.
Promluv si sní a uvidíš jak na tom jsi. A podle toho bych se zařídila. Pokud s ní budeš chtít zůstat tak zůstaneš, pokud né tak vezmeš do zaječích (stejně jsi to již naznačil). Život je hodně krátký a nikdy nevíš na jak dlouho tu budeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
26.5.21 15:53

Uff… Upřímně je mi tě líto, tohle nechce slyšet nikdo. Na vztah musí být dva. Jestli to z její strany trvá už dýl, ani univerzální a všemocný klíč na všechny vztahy - tedy komunikace - tady nepomůže. Nevím, dělá to na mě dojem, že se nemůže rozhoupat vztah ukončit, tak se tě k tomu snaží donutit, abys ty byl ten první… Ale můžu se plést a kéž bych se pletla. Promluvte si o tom. Zkusit poradnu? Spíš bude proti, ale pokud bys byl pro ty, zkusila bych to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2698
26.5.21 15:54

No proste nejsi Pista Hufnagl, no. (Sorry, nedalo mi to :jazyk:). A ptal ses ji, jestli vidi smysl pokracovat? Ten smrsknuty sex na 5 minut je od te doby, co jsi ve pri se synem? Jak dlouho uz to trva?
Edit: preklep, pardon.

Příspěvek upraven 26.05.21 v 16:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1811
26.5.21 15:59

No tak hele vydrželi jste to spolu dlouho. Vyvedli jste děti do života. To, že ty jsi spokojený neznamená, že byla vždy spokojená i ona. Vyzkoušela si to s tebou a dospěla k závěru, že kdyby předem věděla jaký bude mít s tebou život, tak by si tě už znova nevzala. Tohle není příjemné nikomu, ale třeba když jste spolu začínali, tak měla od společného života jiná očekávání…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
679
26.5.21 16:05

Z jeji strany klasicky vztah z rozumu. Tikaly ji hodiny, chtela rodinu, zazemi, tak uhnala prvniho spolehlivyho chlapka do chomoutu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
26.5.21 16:06

Ne, zeptal jsem se ji já. Zní to blbě, ale k odborníkovi se mi nechce, svěřovat se, že není chlap schopný celou dobu žádným způsobem uspokojit ženu je trochu problém, asi ego. Upřímný rozhovor končí bohužel tichou domácností. Rozumím různým pohledům na věc, ale je normální, že ženská nic od muže nechce dostávat, nechce přijímat dárky, něžnosti, jakmile se ji dotknu, tak se odtahuje, protože se ji věnuji špatně, atd.. Je normální při milování v tak minimální četnosti vždy hned cca po 2min. si převzít iniciativu a postarat se sama o sebe? Dostal jsem se do stavu, kdy snad raději žádný sex, protože mám pocit, že má ke mně odpor a vždy se cítím poníženě jako neschopný. Je tady mezi Váma někdo, kdo partnera miluje a přitom jej takto k sobě pocitově nepustí?

Příspěvek upraven 26.05.21 v 16:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
679
26.5.21 16:08
@Tomnov píše:
Ne, zeptal jsem se ji já. Zní to blbě, ale k odborníkovi se mi nechce, svěřovat se, že není chlap schopný celou dobu žádným způsobem ženu je trochu problém, asi ego. Upřímný rozhovor končí bohužel tichou domácností. Rozumím různým pohledům na věc, ale je normální, že ženská nic od muže nechce dostávat, nechce přijímat dárky, něžnosti, jakmile se ji dotknu, tak se odtahuje, protože se ji věnuji špatně, atd.. Je normální při milování v tak minimální četnosti vždy hned cca po 2min. si převzít iniciativu a postarat se sama o sebe? Dostal jsem se do stavu, kdy snad raději žádný sex, protože mám pocit, že má ke mně odpor a vždy se cítím poníženě jako neschopný. Je tady mezi Váma někdo, kdo partnera miluje a přitom jej takto k sobě pocitově nepustí?

Kolik vam je let? Jaky byly zacatky? Bylo to nekdy super, nebo ted ti dochazi, ze to vlastne zadna velka laska nikdy nebyla? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7572
26.5.21 16:09

@Tomnov no jo, tak buď prekonas svoje ego a k odborníkovi společně zajdete a zkusite situaci vyřešit a nebo se budete oba trápit dál. Na pomoci od terapeuta, není nic špatného. Tuhle situaci sami vyresite těžko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12933
26.5.21 16:09

My jeji zivot nežijeme, nemůžeme vědět, jak se cítí.
Věta o vaření a prani je snad úplně zbytečná.
To, vos napsal absolutně nevypovídá nic o ní, leda trosku něco o tobě.
Ze se v sexu neudělá neni ničí chyba.

No ma právo na krizi. Upřímně, prijit s návrhem poradny, budu to považovat za votravovni.
Normálně si někdy popovidejte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat