Ke komu na gelové nehty v Praze domů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucieee21
Povídálka 11 příspěvků 09.03.18 15:02
Ke komu na gelove nehty v Praze domu?

Ahoj holky, chci se zeptat, zda některá z Vás chodí k někomu na gelove nehty domu? Já totiž muzu jen o víkendu a teď dvakrát naposledy, co jsem byla tak mě to za tu cenu dost zklamalo :? Teď už jsou dost odrostle, takže jestli znáte nebo dokonce vy děláte nehty. Tak budu moc rada za radu nebo kontakt. Je mi jedno kde, jen aby to bylo v Praze :)

Reakce:

Jogrr
Závislačka 4323 příspěvků 09.03.18 16:09

Ja chodivala do Letnan, ale nevim, jestli pani jeste bere.

Lucieee21
Povídálka 11 příspěvků 09.03.18 16:32

@Jogrr
A nemohla byste se paní zeptat, pokud jste s ni v kontaktu?

Jogrr
Závislačka 4323 příspěvků 09.03.18 17:20

@Lucieee21 zjistim

Lucieee21
Povídálka 11 příspěvků 09.03.18 17:31

@Jogrr děkuji moc :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >