Ke komu na gelové nehty v Praze domů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucieee21
Povídálka 11 příspěvků 09.03.18 15:02
Ke komu na gelove nehty v Praze domu?

Ahoj holky, chci se zeptat, zda některá z Vás chodí k někomu na gelove nehty domu? Já totiž muzu jen o víkendu a teď dvakrát naposledy, co jsem byla tak mě to za tu cenu dost zklamalo :? Teď už jsou dost odrostle, takže jestli znáte nebo dokonce vy děláte nehty. Tak budu moc rada za radu nebo kontakt. Je mi jedno kde, jen aby to bylo v Praze :)

Reakce:
Jogrr
Závislačka 4523 příspěvků 09.03.18 16:09

Ja chodivala do Letnan, ale nevim, jestli pani jeste bere.

Lucieee21
Povídálka 11 příspěvků 09.03.18 16:32

@Jogrr
A nemohla byste se paní zeptat, pokud jste s ni v kontaktu?

Jogrr
Závislačka 4523 příspěvků 09.03.18 17:20

@Lucieee21 zjistim

Lucieee21
Povídálka 11 příspěvků 09.03.18 17:31

@Jogrr děkuji moc :palec:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >