Ke komu na IVF v Gennetu Praha, případně kam jinam?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 15:46
Ke komu na IVF v Gennetu Praha, případně kam jinam?

Ahoj, o horší situaci v Gennetu vím, přesto, kdybychom podstoupili IVF tam, tak u koho? Jde nám o velmi pečlivý přístup. Potřebujeme i někoho, kdo se nezalekne věku nad 40. Několik IVF už máme za sebou (jedno úspěšné) a nechceme být jak housky na krámě. Když ne Gennet, tak kam? Určitě nechceme státní CAR, Motol apod. Díky :kytka:

Reakce:
Celina
Závislačka 3882 příspěvků 29.10.18 17:17
@Anonymní píše:
Ahoj, o horší situaci v Gennetu vím, přesto, kdybychom podstoupili IVF tam, tak u koho? Jde nám o velmi pečlivý přístup. Potřebujeme i někoho, kdo se nezalekne věku nad 40. Několik IVF už máme za sebou (jedno úspěšné) a nechceme být jak housky na krámě. Když ne Gennet, tak kam? Určitě nechceme státní CAR, Motol apod. Díky :kytka:

napiš , :mavam: poslala bych ti sz

Jasticka
Povídálka 36 příspěvků 22.12.18 17:57

Ahoj, za mě určitě Gennet v Praze. Všichni jsou kolem toho, ochotný, vse vysvětli a Nikdy se nestalo, že by neměli na vás čas, jak sestřičky, doktoři a všichni kolem toho..

MartinaCV
Kelišová 7061 příspěvků 22.12.18 20:12

Tak za mě docela průser a vidím dost odliv tedy.. narážím v diskuzi na holky, co z Genentu odešly.

jenicekAmarenka
Nováček 3 příspěvky 24.12.18 15:11
IVF s imuno problémem Praha

Ahoj, prosím o radu kam na IVF do Prahy s podezřením na imunologický problém neplodnosti. Jsme po 1× IUI a 1. IVF s neg výsledkem. V CAR pouze základní vyš. - spermio, folikulo, AMH a pak měli moje endokrin vysledky - vše ok. Ostatní vyšetření provádět nebudou - zbytečné. Mám pocit, že je problém s nidací, ale bohužel už v prvopočátku do 5 týdne.
Jinak přeji všem krasné svátky

MartinaCV
Kelišová 7061 příspěvků 25.12.18 08:41
@jenicekAmarenka píše:
Ahoj, prosím o radu kam na IVF do Prahy s podezřením na imunologický problém neplodnosti. Jsme po 1× IUI a 1. IVF s neg výsledkem. V CAR pouze základní vyš. - spermio, folikulo, AMH a pak měli moje endokrin vysledky - vše ok. Ostatní vyšetření provádět nebudou - zbytečné. Mám pocit, že je problém s nidací, ale bohužel už v prvopočátku do 5 týdne.
Jinak přeji všem krasné svátky

TOP reprodukcni imunolozka v Praze Mudr. Karin Malickova, sedi v Iscare. Nemusis byt klientem Iscare, abys k ni mohla. Lze se objednat primo k ni pres recepci. Na IVF Iscare nedoporucuju, je to pasova vyroba bez vysetreni. Nam neudelali ani jedno vysetreni a dokonce zavedli embryo do delohy s polypem. Ze mam polyp jsem se dozvedela za par dni v jinem centru. Jinak Dr. Malickova mi prave odhalila problem v imunite, mam embryotoxicke hodnoty. Prelecila me a mame dceru. Mne se ted libi v Cube a Dr. Malickova s nimi spolupracuje. V Cube je velmi sikovna prim. Visnova, tak jedine k ni. Ono kazdy ma zkusenost odjinud, no.

Celina
Závislačka 3882 příspěvků 25.12.18 09:56

@jenicekAmarenka souhlasím s Martinou, rozhodně nejlepší je MUDr Malíčková. Jen díky ní se nám po x letech podařilo otěhotnět.

jenicekAmarenka
Nováček 3 příspěvky 25.12.18 20:02

@MartinaCV @Celina děkuij za doporučení. Jen malý nároz, po prvním IVF máme jednoho mrazačka 3AB - má smysl KET při mém podezření a než změníme CAR?

MartinaCV
Kelišová 7061 příspěvků 25.12.18 20:19
@jenicekAmarenka píše:
@MartinaCV @Celina děkuij za doporučení. Jen malý nároz, po prvním IVF máme jednoho mrazačka 3AB - má smysl KET při mém podezření a než změníme CAR?

Tak pokud je podezření na problém v reprodukční imunologii, tak bych bez důkladného imuno vyšetření embryi neplýtvala.

RenB
Nováček 7 příspěvků 02.01.19 22:55

Ja mam bezva zkusenost s Gynem Dr. Vlcek. Mame klucinu a je mi 42. Individualni pristup a meli jsme jen 1 vajicko. Vse bezvadne ohlidali. byli jsme i u Pronatal a Iscare a nebyli jsme spokojeni. drzim palecky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >