Ke komu se vrátil exmanžel?

Anonymní
8.4.17 13:50

Ke komu se vrátil exmanžel?

Ahoj,
prosím o odpovědi, je tu někdo, kdo se dal zpět dohromady s ex, i po více letech, a jak to celé probíhalo? Třeba ty náznaky.., vy jste nechtěli, ale nakonec se domluvili, že do toho půjdete? A pomohli jste nějak tomu, aby jste to urychlili, třeba komunikací? Máme děti…
Díky anonym.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

8.4.17 14:34

No nevím jestli bych skočila znovu do jámy lvové… I kdyby byla situace jakákoliv, asi bych to podruhé neriskovala, přece jen kdyby bylo vše v pohodě, nerozešli by jsme se… Zvažte si hlavně pro a proti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11864
8.4.17 14:52

Vrátili jsme se k sobě s přítelem po 4letech. V té době jsme byli bezdětní. Dneska jsme manželé a čekáme druhé dítě. Vztah obnovit jde, ale za předpokladu, že jsou odstraněny důvody pro které se před tím rozpadl. Přítel mě delší dobu ukecával k návratu, já jsem nechtěla, protože jsem nechtěla zpět do vztahu ve kterém mi nebylo dobře. Spoustu věcí jsem na něm obdivovala, vážila jsem si ho, ale bohužel to byl sobec a ve vztahu viděl a řešil jen sám sebe. Pak šel do sebe a prošel osobním rozvojem. Pochopil, že je v jeho životě něco špatně a měl potřebu to řešit a hlavně se dokázal nezaujatě podívat sám na sebe. Dneska musím říct, že mám doma báječného chlapa, kterého bych neměnila. Vztah obnovit jde, ale musí na sobě oba zapracovat a chtít změnit sám sebe. Pokud chce někdo změnit toho druhého, nikdy to fungovat nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
8.4.17 15:04

Chceš se vrátit k exmanželovi? a jak to vidí on? jinak u nás ve městě je pár, co se dvakrát rozvedl a třikrát znovu sezdal (taky tam jsou děti)…loni v létě třetí svatba…tak uvidme, zda už jim to vydrží nebo hoděj další rozvod :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28853
8.4.17 16:30

Mam dvoje známé, kteří se k sobě po pár letech vrátili. Původně to byla studentská láska, potom dva tri roky měli každý někoho jiného a v dospělosti jsou manželé. Ti první mají dvě děti, ti druzí, ona ma sve dítě z jineho vztahu, znovu se dali dohromady, když mu byl necelý rok, společné dítě si pořídili az po dalších sedmi letech, on prý chtěl dřív, ona ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1412
8.4.17 16:33

Já sice ne, ale moji rodiče. Byly od sebe 11 let, každý měl někoho jiného, ale táta o mamky usiloval pořád až Mamka podlehla :lol: podruhé se vzaly a teď se mají super, ale táta naprosto změnil postoj k životu, jinak by se Mamka nevracela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.17 16:51

@Janli Já jsem také prošla osobním rozvojem…, uvědomila si spoustu věcí, odstranila to co jemu vadilo a nakonec hodně i mě… :oops: Dost jsem se zklidnila. Rozešel se on, jenže já nevím, jak tomu všemu pomoct a ne jen čekat. sympatie ke mě myslím má..
zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
21527
8.4.17 17:39
@Janli píše:
Vrátili jsme se k sobě s přítelem po 4letech. V té době jsme byli bezdětní. Dneska jsme manželé a čekáme druhé dítě. Vztah obnovit jde, ale za předpokladu, že jsou odstraněny důvody pro které se před tím rozpadl. Přítel mě delší dobu ukecával k návratu, já jsem nechtěla, protože jsem nechtěla zpět do vztahu ve kterém mi nebylo dobře. Spoustu věcí jsem na něm obdivovala, vážila jsem si ho, ale bohužel to byl sobec a ve vztahu viděl a řešil jen sám sebe. Pak šel do sebe a prošel osobním rozvojem. Pochopil, že je v jeho životě něco špatně a měl potřebu to řešit a hlavně se dokázal nezaujatě podívat sám na sebe. Dneska musím říct, že mám doma báječného chlapa, kterého bych neměnila. Vztah obnovit jde, ale musí na sobě oba zapracovat a chtít změnit sám sebe. Pokud chce někdo změnit toho druhého, nikdy to fungovat nebude.

souhlasím, pěkně napsáno :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21527
8.4.17 17:42
@Anonymní píše:
@Janli Já jsem také prošla osobním rozvojem…, uvědomila si spoustu věcí, odstranila to co jemu vadilo a nakonec hodně i mě… :oops: Dost jsem se zklidnila. Rozešel se on, jenže já nevím, jak tomu všemu pomoct a ne jen čekat. sympatie ke mě myslím má..
zakl.

a on někoho má? Asi bych se řídila tím, jestli a jaký má nyní vztah. Pokud bych měla dojem, že zde nejsou zásadní překážky, někam bych ho pozvala - na večeři, zatančit si…Abych si osondovala, jaký vztah teď má či nemá on ke mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.17 19:11

@pe-terka nikoho nema, myslim ze ma ke me kladny vztah, ale co laska, vratila by se? byli jsme spoku 10 let…

• Nahlásit
  • Citovat
21527
8.4.17 21:02
@Anonymní píše:
@pe-terka nikoho nema, myslim ze ma ke me kladny vztah, ale co laska, vratila by se? byli jsme spoku 10 let…

to zjistíš jedině pokusem.Do jeho hlavy a citů nikdo nevidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11468
8.4.17 22:15
@Anonymní píše:
Ahoj,
prosím o odpovědi, je tu někdo, kdo se dal zpět dohromady s ex, i po více letech, a jak to celé probíhalo? Třeba ty náznaky.., vy jste nechtěli, ale nakonec se domluvili, že do toho půjdete? A pomohli jste nějak tomu, aby jste to urychlili, třeba komunikací? Máme děti…
Díky anonym.

jak to myslíš, že ty jsi nechtěla? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21892
8.4.17 22:49

My jsme podobný případ jako @Jana206 píše. Láska z mládí. Po 12 letech jsme se dali dohromady. Jenže nic zásadního jsme si neudělali, nerozešli jsme se ve zlém. U exmanžela si návrat neumím představit, stalo se hodně a ani teď to není ideální, tam už ty emoce jsou dost negativní a smazat by to nešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11864
8.4.17 23:23
@Anonymní píše:
zakl.

Tak si zkus vzpomenout jak váš vztah začal a zkus ho zase znova sbalit. Nenavazuj tam, kde jste skončili, ale začněte nanovo se vším všudy. Proč si znovu neužít svádění a nadbíhání? Teď už víš, co na něj platí a mohlo by to být o to snadnější. No a pokud to nedopadne, víš, že jsi pro to udělala všechno a můžeš jít dál s čistým štítem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama