Ke komu v Plzni pro nové zuby?

1167
5.4.17 21:47

Ke komu v Plzni "pro nové zuby"

Zdravím :mavam:
Chtěla bych poprosit o radu jakému zubaři v Plzni mohu svěřit dodělání nových zubů. U mého zubaře stojí jeden zub 8500,– takže budu ráda za jakoukoliv radu ohledně přístupu a aby mě to finančně nepřivedlo na ulici :lol:
Samozřejmě se v tomhle ohledu nevyplatí šetřit ale nějak rozumně :)
Mám od jedné zubařky úplně zničené přední zuby a vytrhla mi dvojku potom co mě přesvědčila že to jinak nepůjde :( takže už jsem z toho úplně zoufalá nemůžu se ani smát aniž bych nebyla v křeči…
Předem všem moc děkuji :) :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

283
5.4.17 22:12

Ja myslim, ze ve fakultni nemocnici delaj celkem „levne“ (tzn. Kolem 15-20 tisic) implantaty, ale zas pocitej s tim, ze ti to budou delat studaci a to asi taky zadnej med…:D jinak optident je tak dobrej na implantaty, ale uz je to celkem drahe.. no, zuby neco stoji, no:-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1167
5.4.17 22:28

Tak ono se určitě vyplatí si tohle zaplatit pořádně ale to bych si musela vzít půjčku pokud by jeden zub byl takhle drahý :mrgreen:
implantátu se hodně bojím no ale nechci žádné klapačky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13738
5.4.17 22:29

Ja teda v plzni nemohla sehnat ani normalniho zubare pro syna, ty dobry maj plno a novy pacienty moc neberou :nevim: jinak zuby jsou drahy, natom se nevyplati setrit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1167
5.4.17 22:30

Já chodím do zubního centra p. Kronusové úžasný přístup kvalita ale cenově to prostě neutáhnu. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama